نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از چه متدي براي آموزش زبان فرانسه استفاده مي كنيد؟

رأی دهندگان
555. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Campus

54 9.73%
  • Forum

1 0.18%
  • Connexion

51 9.19%
  • Tout va bien!

3 0.54%
  • Taxi!

55 9.91%
  • Alter ego

88 15.86%
  • CLE - progressive du français

54 9.73%
  • Reflets

130 23.42%
  • Et toi

2 0.36%
  • Festival

2 0.36%
  • Rond Point

11 1.98%
  • Café Crème

182 32.79%
  • FSI

12 2.16%
  • سایر متد ها(شامل فیلم های آموزشی، فایلهای صوتی آموزش زبان فرانسه و ...)

73 13.15%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 200

موضوع: راهنمای جامع برای سطح فرانسه به تفکیک متد و کتاب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای جامع برای سطح فرانسه به تفکیک متد و کتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط samsoon نمایش پست ها
    با سلام ، من میخوام تازه یادگیری زبان فرانسوی رو شروع کنم ، امروز به سه تا موسسه مراجعه کردم و کتابهایی که کار میکردن اینا بود :
    ۱. Taxi
    ۲. Alter ego
    3. Vite et bien

حالا به نظرتون من با کدوم شروع کنم ؟ راستش از لحاظ رفت و آمد اون جایی که مورد سوم رو کار میکنه برام بهتره ولی تو سرچ هایی که میکردم دیدم این کتاب زیاد معروف نیست ، بیشتر از اون دو تای بالایی حرف زده شده ، چیکار کنم؟!
    منم با Alter ego + شروع کردم.کتاب خوبیه ولی توی این مدت متوجه شدم که نقش استاد خیلی بیشتر از کتاب است.این کتاب، این تصور را ایجاد میکنه که فرانسه چه زبان ساده ای است.این در حالی است که در کلاس، استاد برای همین موارد که به نظر ساده میاد مطالب زیادی را می گفت که کاملا ضروری و مرتبط بود و در کتاب نبود.از طرفی هم بعد از هر جلسه تمریناتی را مربوط به همین موارد از چندین سایت ایمیل میکرد که بیشتر جنبه یادگیری داشت تا تمرین(مخصوصا در مورد تلفظ ها).
    مورد دیگه ای که کاملا در متد Alter ego به چشم میاد این است که تمامی فعالیت های این کتاب متمرکز بر پرسش و پاسخ در کلاس است و تمرکز اصلی کتاب روی زبان آموز است و برخلاف دیگر متدها افراد مجبور به شرکت در این فعالیتها میشوند و میزان مشارکت افراد یکسان بوده و این طور نیست که یک فرد در کلاس فعال باشد و دیگری غیر فعال.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnouosh نمایش پست ها
    سلام منم چند وقت پپیش کتاب alter ego رو شروع کردم. به نظرم خیلی خوبه اما از نظر گرامر یکم کند پیش میره که من گرامر رو خودم جدا جلوتر میخونم. اما در کل راضیم.
    این کتاب طوری نیست که زود خسته بشین یا از زبان فرانسه بدتون بیاد. البته این نظر شخصی منه
    سلام
    منم تازه فرانسه رو شروع کردم و قبلش راجع به متد ها یکمی تحقیق کردم . افراد خیلی کمی راجه به alter ego دید مثبت داشتن و به نظر خودم هم متدی هست که واقعا پیش نمیره . شما وقتی کتاب هایی مثل نوو تاکسی هستش در مورد متد های دیگه شک نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Lyapunov نمایش پست ها
    سلام
    منم تازه فرانسه رو شروع کردم و قبلش راجع به متد ها یکمی تحقیق کردم . افراد خیلی کمی راجه به alter ego دید مثبت داشتن و به نظر خودم هم متدی هست که واقعا پیش نمیره . شما وقتی کتاب هایی مثل نوو تاکسی هستش در مورد متد های دیگه شک نکنید
    من ترم سه هستم. راستش زیاد طبق متد کتاب پیش نمیریم همراه این کتاب، کتابای دیگه کار میکنیم. متدهای دیگه هم نگاه انداختم اما به نظرم alter ego بهتره. تاحالا هم خیلی خوب پیش رفتیم.
    حالا هرکس یه نظری داره

سلام. دوستان من برای 4 مهارت امتیاز b2 میخوام . چه متدی رو پیشنهاد میدید؟ ممنونم.

من تازه کلاس فرانسه رو شروه کردم کتابم هم alter ego+ هست.می خواستم بدونم منی که انگلیسی تدریس می کنم میتونم همزمان با فرانسه انگلیسی هم بخونم و اون رو هم تقویت کنم؟
    اصلا میتونم در حین خوندن فرانسه برای ایلتس هم بخونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    من تازه کلاس فرانسه رو شروه کردم کتابم هم alter ego+ هست.می خواستم بدونم منی که انگلیسی تدریس می کنم میتونم همزمان با فرانسه انگلیسی هم بخونم و اون رو هم تقویت کنم؟
    اصلا میتونم در حین خوندن فرانسه برای ایلتس هم بخونم؟
    اگه انگلیسیتون قوی باشه ( که حتما هست) هیچ مشکلی پیش نمیاد. من الان دارم همزمان برای ایلتس هم میخونم که تاحالا جز چندتا اشتباه کوچیک تو تلفظ کلمات مشترک مشکل دیگه ای پیش نیومده که اون هم بعد یه مدت درست میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط setaresanaee نمایش پست ها
    سلام. دوستان من برای 4 مهارت امتیاز b2 میخوام . چه متدی رو پیشنهاد میدید؟ ممنونم.
    متد didier و متد coprehension orale

سلام دوستان
    من اگه بخوام فرانسه رو شروع کنم از چه کتاب و منبعی باید استارت بزنم
    تقریبا هیچ شناختی هم در موردش ندارم، الان دارم واس تافل می خونم و بعد تافل می خوام استارت بزنم فعلا در مرحله تحقیق منابع و روش ها هستم
    ممنون میشم یه راهنمایی نسبتا جامعی بکنین - مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

با سلام، از دوستانی که فرانسه امتحان دادن ی سوالی داشتم. من تاره میخوام زبان فرانسه رو شروع کنم. بعضی موسسات کتاب saison رو که منبع جدید تری نسبت به کتاب های Echo هست رو تدریس میکنن. کسی میتونه این دو کتاب رو با هم مقایسه کنه و بگه کدومش مناسب تره؟ با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    نطرتون درمورد کتاب VITE ET BIEN چیه ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)