نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از چه متدي براي آموزش زبان فرانسه استفاده مي كنيد؟

رأی دهندگان
555. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Campus

54 9.73%
  • Forum

1 0.18%
  • Connexion

51 9.19%
  • Tout va bien!

3 0.54%
  • Taxi!

55 9.91%
  • Alter ego

88 15.86%
  • CLE - progressive du français

54 9.73%
  • Reflets

130 23.42%
  • Et toi

2 0.36%
  • Festival

2 0.36%
  • Rond Point

11 1.98%
  • Café Crème

182 32.79%
  • FSI

12 2.16%
  • سایر متد ها(شامل فیلم های آموزشی، فایلهای صوتی آموزش زبان فرانسه و ...)

73 13.15%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 200

موضوع: راهنمای جامع برای سطح فرانسه به تفکیک متد و کتاب

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای جامع برای سطح فرانسه به تفکیک متد و کتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط thereafter نمایش پست ها
    من درس 6 از cafe2 هستم میخوام تازه اقدام کنم به نظرتون با تمام کردن cafe2و گرفتن 4ماه معلم خصوصی میتونم راحت b2 بگیرم
    لطفا جواب بدید خیلی مهمه
    من با تموم کردن cafe 2 و در کنارش متدهای دیگه نتونستم b2 بگیرم ، برای همین به شما هم پیشنهاد میکنم cafe 3 رو هم بخونید و بعد امتحان بدید.
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    من با تموم کردن cafe 2 و در کنارش متدهای دیگه نتونستم b2 بگیرم ، برای همین به شما هم پیشنهاد میکنم cafe 3 رو هم بخونید و بعد امتحان بدید.
    به نظر من خیلی اینکه تا کجای فلان کتاب رو خونده باشید ملاک نمی تونه باشه که b2 می تونید بگیرید یا نه
    شیوه خوندنتون و زمان خیلی مهم تره...

نقل قول نوشته اصلی توسط thereafter نمایش پست ها
    من درس 6 از cafe2 هستم میخوام تازه اقدام کنم به نظرتون با تمام کردن cafe2و گرفتن 4ماه معلم خصوصی میتونم راحت b2 بگیرم
    لطفا جواب بدید خیلی مهمه

ه نظر من هم cafe2 در سطح b1 هست ولی به نظر من بهتره که واسه امتحان پاییز هردو b1 , b2 را انتحان بدین البته منظور من دلف است نمی دونم شما دلف رو گفتین یا TCF بهر حال می تونین با نحوه امتحان اشنا بشین البته یه چیز دیگه اگه شما منظورتون این بود که بعد از تموم کردن کفه 2 معلم بگیرین شاید شدنی باشه در این صورت می تونین اردیبهشت امتحان بدین TCF هم که هر ماه هست و آسون تر از دلفه البته کفه 3واقعا چیز زیاد جدیدتری نداره به نظرم همون کفه 2 که تموم شد 4 5 ماه فورس بذارین رو امتحان

دوستان کسی راجع به کتاب accord چیزی نگفته انگار.راجع به سطح این کتابم اگه میدونین گین لطفن.یه سایتم داره که آنلاین آزمون میگیره و صحیح میکنه در صد و مره میده: didieraccord.com

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    توی خود کتاب campus چیزی نیست که مثلا جلد اولش آدم رو تا چه سطحی میرسونه! توی کتاب Cahier اش برای تمرین فقط نمونه سوالات آزمون DELF A1 رو گذاشته !!!
    ولی توی توضیح یکی از سایتهای آموزش زبان (توی منابع A2) نوشته بود که campus 1 تا آخر A2 هست.
    سوال اینجاس که بالاخره ملاک چیه؟ شایدم اون اولی بر اساس DELF حساب کرده و این یکی بر اساس TEF یا TCF؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون !!!!
    ملاک: میزان درس خوندن شماست. اما ما وقتی کتاب کامپوس 1 (Download campus 1- size:70M ) رو تموم کردیم استاد گفت شما الان سطح A2 هستید. همچنین در کتاب cahier اش هم تمرینات رو بنام A2 دسته بندی کرده. اما مساله اینه که این کتاب 12 درس دارد که در 6 ترم یا یکسال در موسسات داخل ایران تدریس میشه و خیلی مواقع وقتی شما مثلا ترم 5 هستید لغات ترم 3 یادتون رفته . پس یادتون باشه که حتما باید این کتاب رو دوره کنید تا چیزی از یادتون نره . اون وقت میشه گفت رسما A2 هستید.

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم فعلا بدون معلم داریم با رزتا و پیمسلر بخوبی کار می کنیم و تا حدودی هم راضی هستیم (اشکالاتمان را هم از دوستمان می پرسیم) فقط یک سوال دارم:
    چنانچه با موفقیت هر سه سطح رزتا را تمام کنیم حدودا به چه سطحی خواهیم رسید آیا به سطح A2 و یا B1 خواهیم رسید
    ما فرانسه را 5-5 زده ایم و 15 روزه سطح 1 رزتا را تمام کرده و نیمه سطح 2 هستیم (روزی 3 ساعت) و تا درس 12 از سطح 1 پیمسلر را هم چندین بار گوش کرده ایم به نظرتان با این روند چه مدت طول می کشد تا به سطح 5-5 برسیم
    آیا با اتمام سه سطح رزتا و پیمسلر می توانیم به سطح 5-5 برسیم (البته در انتها کلاسهای مصاحبه را هم خواهیم رفت)
    با تشکر
    من متد پیمسلر رو زیاد گوش میدم و می تونم بگم یکی از بهترین منابع کمک آموزشی است (چیزی شبیه متد نصرت) . اما در کنار این کتاب شما باید کتابی مانند کامپوس، کافه کرم و یا آلتر اگو را هم بخونی. چون در فایل های صوتی پیمسلر شما فقط یکسری جمله رو حفظ میکنی . بدون قاعده ی زبان فرانسه . اما برای ساخت جملات جدید در خیلی موارد کم میاری . گرچه همین روش حفظی کم کم باعث میشه بتونی جملات ساده ای رو هم بسازی . اما بالاخره باید گرامر رو یاد بگیری.
    پیمسلر شامل 3 سری 30 فایلی است . اگه سری دوم را (یعنی تا فایل 60) گوش کنی، و خوب بتونی تا اون حد حرف بزنی میشه گفت 5-5 رو راحت میاری. چون زمان های گذشته ساده، حال ساده و آینده رو در این بخش یاد گرفتی. فقط بازهم تاکید میکنم که گرامر لازمه بنظر من .

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

سلام
    کسی میدونه سطح فیلمهای آموزش زبان فرانسه مثل french in action و ma france و extra چیه؟
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام
    کسی میدونه سطح فیلمهای آموزش زبان فرانسه مثل french in action و ma france و extra چیه؟
    در مورد ma france و extra میتونم بگم که با سطح A2 میتونید مقدار زیادی از دیالوگ ها رو متوجه بشید. بخصوص در مورد extra با توجه به اینکه زیر نویس های خوبی هم داره، مقدار زیادی اصطلاح رو هم میتونید یاد بگیرید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سلام
    در مورد french in action نمیشه سطح داد ولی حدوداً از نظر دایره لغت گفتاری حداقل B2 است و از نظر سرعت مکالمه حداقل C1

Junior Member sartre آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كارشناس ارشد زبان فرانسه (دانشگاه فردوسي مشهد)

سلام،
    شما حتی اگه کفه کرم 1 رو خوب کار کرده باشید+ فیلم های آموزشی مثل غفله...+ دیالوگ های کاربردی سطوح بالای متوسط زبان فرانسه رو می تونید امتیاز بیارید.
    le francais est la langue d'amour

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)