صفحه 43 از 47 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط angelpars نمایش پست ها
    سلام
    واس انجام كارهاي مهاجرتي و دريافت ويزاي ١٩٠ايا داشتن وكيل لازمه؟
    چون خيلي هزينه وكيل ها زياده
    ايا ميشه خودمون اقدام كنيم؟
    گرفتن وکیل لزومی نداره. اگر خودتون وقت دارین و هیچ مشکلی بابت امتیاز ها ندارین می تونین همه کارها رو خودتون مستقیم انجام بدین. می تونین از همین فروم شروع کنین و کلیت کار دستتون بیاد و بعد سایت immigiration رو مطالعه کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط jahrom نمایش پست ها
    ممنونم.
    تو سایت مهاجرت رشته ی من هست،

ینی من بدون اعلام نیاز ایالتا میتونم برا اسپانسر ایالتی اقدام کنم؟!!
    گیج شدم
    براتون لینک ویزای 189 رو گذاشته بودم که مطالعه کنید. من تا جایی که اطلاع دارم میگم بهتون ولی امیدوارم بقیه دوستانی که خودشون الان در مرحله اقدام برای این ویزا هستند و مطلعند نظر بدن و راهنمایی تون کنند، من بیشتر از این نمی دونم که بخوام شما رو به اشتباه راهنمایی کنم. کسانی که رشته شون تو لیست اصلی هست (که قبلا بهش می گفتن SOL و حالا گویا شده MLTSSL) بدون احتیاج به اسپانسرشیپ ایالتی می تونند EOI خودشون رو ثبت کنند و اگر امتیاز بالایی داشته باشند از طرف دولت استرالیا دعوت نامه بگیرند و بعد درخواست ویزا رو لاج کنند. چون ویزای 189 وابسته به هیچ ایالتی نیست و شما با داشتن این ویزا می تونید هر جای استرالیا که می خواهید کار و زندگی کنید. برای همین گفتم احتیاج به اسپانسر ایالتی نداره.
    من پیشنهاد می کنم برای اینکه رشته شما تازه به لیست اضافه شده و اطلاعات دقیقی راجع بهش تو اینترنت نیست به یک وکیل مهاجرت برای مشاوره رایگان مراجعه کنید تا همه چیز براتون مشخص بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1400 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنده در یکی از گرایش های مهندسی عمران از زمان اخذ مدرک لیسانس 8 سال و از زمان اخذ مدرک فوق لیسانس 6 و نیم سال سابقه کار دارم
    متاهل هستم و همسرم هم مهندس عمران هست، سنم هم 33 سال هست گرایشم (Geotechnical Engineer) هم در تو بخش Engineering موجود هست اما کارشناس یه مرکز مشاوره بهم گفت بهتره از طریق Vetassess اقدام کنی، امکان داره نظرتون رو در رابطه با اخذ ویزای اقامت دائم استرالیا به من بدید؟
    تفاوت این 2 ارگان در چیه؟ با کدوم یک اقدام کنم بهتره؟ مدرک IELTS ندارم هنوز سطح زبانم هم متوسط هست.
    ممنون.
    دوست عزیز شما اول باید رشته شغلی مورد نظرتون را انتخاب کنید که ظاهرا انجام دادید. قدم بعدی ارزیابی مدرک و سوابقتون هست. Vetassess یک نهاد ارزیابی کننده است. جلو هر رشته شغلی در سایت اداره مهاجرت اسم نهاد ارزیابی کننده نوشته شده. بهد از اون به نمره زبان احتیاج دارید. و با آماده شدن ایندو میتونید اقدام کنید. اگر مایل به گرفتن امتیاز همسر هستید. همسرتون هم باید ایندو اقدام رو انجام بدن.
    موفق باشید.

سلام دوستان من رشتم لیسانس ای تی هستش. خب رشته من توی دانشگاه بسیارکلی بوده و الان توی دو بخش هست اسم رشتم توی بخش های مختلفشون هست. باید کجارو چک کنم؟ و از کجا بدونم کدوم رشته بهتره؟راسی اگه نخوام از 5 امتیاز همسرم استفاده کنم ایا لازمه اون هم ایلتس بده؟
    لطفا راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من 31 سالمه مجردم. فوق لیسانس مهندسی صنایع- 4 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیم دارم، هنوز مدرک زبان ندارم
    از چه طریقی باید اقدام کنم برای مهاجرت
    چه نمره زبانی باید بگیرم و پروسه اش چقدر طول می کشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_bgh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 31 سالمه مجردم. فوق لیسانس مهندسی صنایع- 4 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیم دارم، هنوز مدرک زبان ندارم
    از چه طریقی باید اقدام کنم برای مهاجرت
    چه نمره زبانی باید بگیرم و پروسه اش چقدر طول می کشه
    سلام شما باید ویزای 189 یا 190 اقدام کنید. 190 اسپانسر ایالتی هستش و باید دو سال در اون ایالت زندگی کنید و لی 189 می تونید هر ایالتی که خواستین زندگی و کار کنین. برای آشنایی با پروسه پیشنهاد می کنم اول مطالب این فروم رو بخونین تقریبا دستتون می اد و همیچنین بهترین منبع خود سایت ایمیگیریشن هست (لینک زیر). نحوه امتیاز دهی هم در لینک زیر هست باید ببینین آیا امتیازتون به 60 می رسه یا نه. امتباز پایین احتمال دعوت شدن پایین هست و خیلی طول می کشه برای همین بهتر هست تا جایی که امکانش هست امتیازاتتون رو ببرین بالا. ویزای 189 بین 7 ماه تا یک سال طول می کشه شاید هم بشتر!!

http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشتم لیسانس ای تی هستش. خب رشته من توی دانشگاه بسیارکلی بوده و الان توی دو بخش هست اسم رشتم توی بخش های مختلفشون هست. باید کجارو چک کنم؟ و از کجا بدونم کدوم رشته بهتره؟راسی اگه نخوام از 5 امتیاز همسرم استفاده کنم ایا لازمه اون هم ایلتس بده؟
    لطفا راهنماییم کنید.
    سلام ، شما هر رشته ای که فکر میکنید به مدرک و سابقه کارتون مربوط هست رو چک کنید و در نهایت اونی که نزدیکتره رو انتخاب کنید ، برای چک کردن هم از لیست مشاغل در خود سایت مهاجرت استفاده کنید و در کنار هر شغل ، اسم سازمان اسس کننده اون شغل هم هست که روش بزنید وارد سایتش میشید و در قسمت اسسمنت اورسیز کوالفیکیشن میتونید مدارک رو بررسی کنید و یا حتی در همون سایت نگاه کنید ببینید مطالب مربوط به شما هست یا نه . فکر کنم درصورتی که سابقه کار مرتبط داشته باشید با دیدن مطالب سایت راحت بفهمید که مربوط هست یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    لطفا راهنماییم کنید.
    اول اینکه باید نگاه کنید سابقه کارتون چی هست. اگر کارتون نزدیک به چند شغل بود، نگاه کنید ببینید کدوم امتیاز کمتری رو می خواد. با توجه به پرطرفدار بودن ICT Business and System Analysts امتیاز 70 می خواد رو انتخاب نکنبد.

سلام دوستان. متاسفانه خبر زیر رو شنیدم که کویزلند دیگه ویزای 190 رو از این به بعد قبول نمی کنه. هر روز دارن سخت و سخت تر می کنند.
    https://migration.qld.gov.au/latest-...nger-eligible/

Junior Member

سلام. برای ویزای 457(temporary work skilled) از دوستان کسی اقدام کرده؟ http://workpermit.com/immigration/au...illed-457-visa توضیحاتی داده توی این لینک که باید اسپانسر پیدا کنید. زبان آیلتس 5. و حتی bank statement هم ننوشته requirement.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)