صفحه 45 از 45 نخستنخست ... 3536373839404142434445
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 443 , از مجموع 443

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    برای سابقه کار بیمه حتما باید باشه؟
    من از 8 سال سابقه کاریم فقط 3 سال و نیم بیمه دارم اما وکیل میگه اگر بتونی برای بقیه سابقت فرم قرارداد و فیش حقوقی و نامه سابقه کار از کارفرمات بگیری بدون بیمه هم اوکی میشه، بنظرتون درسته این مطلب؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam480 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای سابقه کار بیمه حتما باید باشه؟
    من از 8 سال سابقه کاریم فقط 3 سال و نیم بیمه دارم اما وکیل میگه اگر بتونی برای بقیه سابقت فرم قرارداد و فیش حقوقی و نامه سابقه کار از کارفرمات بگیری بدون بیمه هم اوکی میشه، بنظرتون درسته این مطلب؟؟؟
    سلام ،
    سازمان مهاجرت میدونه که معتبرترین مدرک بیمه هست.
    فیش حقوقی و نامه سابقه کاری هم حتما باید باشه ، فرم قرارداد رو نمدونم . اما این رو میدونم که اگر دلیل و توضیح منطقی داشته باشی ممکنه که قبول بکنن اما قطعی نیست . تنها راهش هم اینه که اقدام بکنی با تمام مدارکت و منتظر جوابشون باشی . اگر مشکلی با سابقه ی کاریت باشه خیلی دقیق با ذکر اسم و تاریخ ازت میپرسن خودشون و میتونی دلایلت رو براشون بنویسی.

سلام دوستان
    من 2 تا سوال دارم که البته خودم بسیار سرچ کردم با مشاور هم صحبت کردم اما جواب دقیقی نگرفتم.
    -لیسانس حقوق دانشگاه آزاد 15 تا
    -29 سالمه 30 تا
    -زبان میتونم ایلتس 7 بگیرم 10 تا
    -در مورد سابقه کار میتونم از بعد از فارغ التحصیلی از کارخونه های خیلی معتبر مثل پپسی سابقه بگیرم.
    1-توصیه مشاور اینه که برای شغل public relations professional اقدام کنم و در این خصوص سابقه بگیرم. نظر شما چیه؟
    2-بعد از اینکه کلیه مشاغل رو که هر ایالت حاضره دعوت کنه گشتم دیدم که هییییچ ایالتی این رو اسپانسر نشده و در لیستش نداره تا اینکه سایتی به ادرسhttps://www.anzscosearch.com/search/ پیدا کردم و کنبرا و تاسمانیا رو اسپانسر این شغل اعلام کرده بود.
    ممنون میشم یه مقدار راه رو برام روشن کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)