صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 3334353637383940414243
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 422 , از مجموع 422

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط angelpars نمایش پست ها
    سلام
    واس انجام كارهاي مهاجرتي و دريافت ويزاي ١٩٠ايا داشتن وكيل لازمه؟
    چون خيلي هزينه وكيل ها زياده
    ايا ميشه خودمون اقدام كنيم؟
    گرفتن وکیل لزومی نداره. اگر خودتون وقت دارین و هیچ مشکلی بابت امتیاز ها ندارین می تونین همه کارها رو خودتون مستقیم انجام بدین. می تونین از همین فروم شروع کنین و کلیت کار دستتون بیاد و بعد سایت immigiration رو مطالعه کنین.

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط jahrom نمایش پست ها
    ممنونم.
    تو سایت مهاجرت رشته ی من هست،

ینی من بدون اعلام نیاز ایالتا میتونم برا اسپانسر ایالتی اقدام کنم؟!!
    گیج شدم
    براتون لینک ویزای 189 رو گذاشته بودم که مطالعه کنید. من تا جایی که اطلاع دارم میگم بهتون ولی امیدوارم بقیه دوستانی که خودشون الان در مرحله اقدام برای این ویزا هستند و مطلعند نظر بدن و راهنمایی تون کنند، من بیشتر از این نمی دونم که بخوام شما رو به اشتباه راهنمایی کنم. کسانی که رشته شون تو لیست اصلی هست (که قبلا بهش می گفتن SOL و حالا گویا شده MLTSSL) بدون احتیاج به اسپانسرشیپ ایالتی می تونند EOI خودشون رو ثبت کنند و اگر امتیاز بالایی داشته باشند از طرف دولت استرالیا دعوت نامه بگیرند و بعد درخواست ویزا رو لاج کنند. چون ویزای 189 وابسته به هیچ ایالتی نیست و شما با داشتن این ویزا می تونید هر جای استرالیا که می خواهید کار و زندگی کنید. برای همین گفتم احتیاج به اسپانسر ایالتی نداره.
    من پیشنهاد می کنم برای اینکه رشته شما تازه به لیست اضافه شده و اطلاعات دقیقی راجع بهش تو اینترنت نیست به یک وکیل مهاجرت برای مشاوره رایگان مراجعه کنید تا همه چیز براتون مشخص بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)