صفحه 11 از 47 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_e_m2003 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد ميخواستم بدونم حداقل آيلتس چند بايد باشه براي مهاجرت با رشته مهندسي مكانيك؟
    سلام،

برای ارزیابی مدرکتون توسط engineering australia آیلتس 6 میخواین (جنرال یا آکادمیک و همه ی مهارت ها حداقل بالای 6) و برای سازمان مهاجرت هرچی بیشتر امتیاز بیشتری می گیرین. 4 تا 6، 0 امتیاز. 4 تا 7 10 و 4 تا 8 20 امتیاز. البته سازمان مهاجرت تافل هم قبول می کنه.

پیروز باشید
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member elmiraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

دوستان یه سوال دارم، کسی که کارش طراحی سایت هست میتونه به عنوان برنامه نویس برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنه؟ یا اینکه حتما باید برنامه نویسیه نرم افزار یا اپلیکیشن انجام بده تا برنامه نویس حساب بشه و بتونه اقدام کنه؟ آخه توی لیست مشاغل چیزی به اسم website designer یا website developer وجود نداره.
    این سوال برای دوستم هست. اگه ممکنه زودتر جواب بدید. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiraaa نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم، کسی که کارش طراحی سایت هست میتونه به عنوان برنامه نویس برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنه؟ یا اینکه حتما باید برنامه نویسیه نرم افزار یا اپلیکیشن انجام بده تا برنامه نویس حساب بشه و بتونه اقدام کنه؟ آخه توی لیست مشاغل چیزی به اسم website designer یا website developer وجود نداره.
    این سوال برای دوستم هست. اگه ممکنه زودتر جواب بدید. ممنون
    باید ببینید مدرک تحصیلیشون چیه. برای اونها مهم اینه که عنوان رشته که در مدرک تحصیلی شما نوشته شده در لیست مشاغل مورد نیاز اونها باشه و او سابقه کاری که ارائه میدید با عنوان رشتتون هماهنگ باشه. اگر مدرک تحصیلیشو کامپیوتر هست می تونند تو نامه ای که از شرکت میگیرن به عنوان برنامه نویس معرفیشون کنن. اگر رشتشون با کاری که می کنند فرق داره قابل قبو نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi63 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من برای اقامت استرالیا اقدام کردم و وکیل گرفتم. وکیل به من گفته که مدارک تحصیلیم و زیر نمراتم بعد از ترجمه باید مهر
    دادگستری و وزارت خارجه
    هم بخوره ولی از یه وکیل دیگه پرسیدم میگه فقط ترجمه کافیه!!! من خیلی گیج شدم و اعتمادمو به وکیلم از دست دادم. لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم
    مهر دادگستری باید حتما داشته باشه ولی وزارت خارجه اگه باشه خوبه اگر نباشه هم ایرادی نمیگرن.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان من رفتم پیش وکیل..
    گفتن حدنصاب امتیاز را نمیاری مگر ایلتس 7 بیاری یا مدرک اونجا در مناطق رجینال و داشته باشی تا به حد نصاب برسی.
    با توجه به اینکه پروسه مهاجرت 1.5 سال تا 2 سال طول می کشه و سطح زبان در کشور انگلیسی زبان زودتر رشد می کنه , تصمیم گرفتم برای تحصیل برم و بعد از 1 سال اقدام کنم.
    اینطوری هم مدرکشون و دارم هم می تونم آیلتس 7 و بیارم.
    فقط 1 مسئله است که نیاز به مشورت دارم.
    چون احتمال فاند گرفتنم پایینه...
    با هزینه شخصی برم مستر بخونم و بعد اقدام کنم یا اینکه با هزینه شخصی دکترا برم به امید اینکه بعدا بتونم بورس بگیرم.این را هم بگم بودجه من محدود.من و همسرم با هم حداکثر 55000 دلار داریم.تا کار پیدا کنم و ... زمان می بره.
    حالا چه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    گفتن حدنصاب امتیاز را نمیاری مگر ایلتس 7 بیاری یا مدرک اونجا در مناطق رجینال و داشته باشی تا به حد نصاب برسی.
    با توجه به اینکه پروسه مهاجرت 1.5 سال تا 2 سال طول می کشه و سطح زبان در کشور انگلیسی زبان زودتر رشد می کنه , تصمیم گرفتم برای تحصیل برم و بعد از 1 سال اقدام کنم.
    با هزینه شخصی برم مستر بخونم و بعد اقدام کنم یا اینکه با هزینه شخصی دکترا برم به امید اینکه بعدا بتونم بورس بگیرم.این را هم بگم بودجه من محدود.من و همسرم با هم حداکثر 55000 دلار داریم.تا کار پیدا کنم و ... زمان می بره.
    حالا چه کنم؟
    دوست عزيز هزينه تحصيل تو استراليا ساليانه حدود 30000 هزار دلاره و براي حداقل 2 سال حدود 60000 دلار فقط شهريه نياز دارين حالا هزينه زندگي به كنار با اين بودجه شما به نظر من از طريق تحصيل زياد معقول نيست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT Engineering

با سلام

من حدود دو هفته پیش با ایلتس 6.5 اسس شدم. میخواستم بدونم که برای تسریع در کار، آیا میشه با همین 6.5 لاج کرد (با توجه به اینکه امتیازم 55 میشه) و بعدا ایلتس 7 رو ارایه داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    حالا چه کنم؟

پروسه مهاجرات ۳ تا ۶ ماه طول میکشه...
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها
    مهر دادگستری باید حتما داشته باشه ولی وزارت خارجه اگه باشه خوبه اگر نباشه هم ایرادی نمیگرن.
    فقط ترجمه ناتی کافیه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi63 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من برای اقامت استرالیا اقدام کردم و وکیل گرفتم. وکیل به من گفته که مدارک تحصیلیم و زیر نمراتم بعد از ترجمه باید مهر
    دادگستری و وزارت خارجه
    هم بخوره ولی از یه وکیل دیگه پرسیدم میگه فقط ترجمه کافیه!!! من خیلی گیج شدم و اعتمادمو به وکیلم از دست دادم. لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم
    فقط ترجمه ناتی کافیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)