صفحه 2 از 47 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین immi.gov.au

سلام

برای پروسه مهاجرت به استرالیا آیلس جنرال میخواد یا آکادمیک؟ یا فرقی نمیکنه؟
    کسی میدونه چه نمره آیلسی طبق رشته کارشناسی کتابداری برای pr استرالیا لازم است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ecole نمایش پست ها
    سلام

برای پروسه مهاجرت به استرالیا آیلس جنرال میخواد یا آکادمیک؟ یا فرقی نمیکنه؟
    کسی میدونه چه نمره آیلسی طبق رشته کارشناسی کتابداری برای pr استرالیا لازم است؟

سلام ازفکر ايلس جنرال بيابيرون ، اون واسه مشاغل پيش پا افتادس. اکادميک با نمره 7 لازمه

سلام دوستان،
    چند تا سوال داشتم و ممنون میشم اگه کمکم کنید. من منتظر ویزای دانشجوییم (برای مقطع دکترا- مهندسی برق قدرت-دانشگاه سیدنی) هستم. اگه بتونم به موقع ویزام رو بگیرم دوست دارم اونجا اقامت بگیرم. تا جایی که متوجه شدم برای اقامت باید 65 امتیاز گرفت. اولین سوالم این هست که آیا اونجا باز باید امتحان زبان واسه اقامت بدم؟ ( نوامبر 2011 من امتحان آیلتس آکادمیک دادم- Listening 7.5, Speaking 7, reading 6.5, writing 6 va overall 7)
    لیست امتیاز ها چی هستند؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamoddin88 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    چند تا سوال داشتم و ممنون میشم اگه کمکم کنید. من منتظر ویزای دانشجوییم (برای مقطع دکترا- مهندسی برق قدرت-دانشگاه سیدنی) هستم. اگه بتونم به موقع ویزام رو بگیرم دوست دارم اونجا اقامت بگیرم. تا جایی که متوجه شدم برای اقامت باید 65 امتیاز گرفت. اولین سوالم این هست که آیا اونجا باز باید امتحان زبان واسه اقامت بدم؟ ( نوامبر 2011 من امتحان آیلتس آکادمیک دادم- Listening 7.5, Speaking 7, reading 6.5, writing 6 va overall 7)
    لیست امتیاز ها چی هستند؟

با تشکر
    فردی که 2سال درس بخونه فقط نیاز داره آیلتس 7 جنرال در هر 4 اسکیل داشته باشه نه overal7 !

کسی از دوستان بوده که با تافل پذیرش گرفته باشه از دانشگاه های استرالیا؟ می خوام بدونم اگه هست آیا بعدا واسه ویزا هم همین تافل رو قبول دارن یا میگن باید آیلتس بدیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdehm1 نمایش پست ها
    سلام ازفکر ايلس جنرال بيابيرون ، اون واسه مشاغل پيش پا افتادس. اکادميک با نمره 7 لازمه
    سلام
    من کلی توی این فروم ها گشتم و خوندم و خیلی ها گفته بودند آکادمیک لازمه (و بعضی هاشون از وکیل هاشون هم پرسیده بودند) ولی یکی از دوستان خودم تأکید داشت که چون توی سایت خود مهاجرت ذکر کرده جنرال باید جنرال بدی و به قول معرفو عواقبش با خودته اگر غیر اونی که گفتن را انجام بدی.
    من میکروبیولوژی (ارشد) خوندم و برای میکروبیولوژیست میخوام اسس کنم (مدارکو جمع و جور میکنم) و بعد بقیه مراحل. اسسش که با VETASSESS هست که ظاهراً آیلتس نمیخواد. حالا دارم برای آیلتس میخونم. اگر بتونم آکادمیک بدم میتونم ازش برای اپلای های تحصیلی جاهای دیگه هم استفاده کنم که خوب با توجه به این هزینه آیلتس «نور علی نوره». آیا مطمئین هستید که آکادمیک برای مهاجرت موردی نداره و گیری بهش نمیدن؟ (تا حالا چنین موردی شنیدید که گیر داده باشند؟)

Junior Member

بعد از اسس شدن مدارک فرصتی برای اقدام برای مراحل بعدی مهاجرت درنظر گرفتند یا نه؟ یعنی اعتبار نتیجه اسسمنت از نظر زمانی محدوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamoddin88 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    لیست امتیاز ها چی هستند؟

با تشکر

با سلام الان آیلتس شما 6 براورده میشه برا امتیاز دهی که امتیازی نداره واستون ولی میتونین برا مهاجرت اقدام کنید
    اگر آیلتستون همه ساب اسکورهاش بالای 7 باشه و حتی جنرال هم باشه میتونید برای مهاجرت امتیاز هم بگیرید
    بعد هم فعلا که دکتری میخونید موفقث باشید و وقت زیاد دارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhaad80 نمایش پست ها
    سلام
    من کلی توی این فروم ها گشتم و خوندم و خیلی ها گفته بودند آکادمیک لازمه (و بعضی هاشون از وکیل هاشون هم پرسیده بودند) ولی یکی از دوستان خودم تأکید داشت که چون توی سایت خود مهاجرت ذکر کرده جنرال باید جنرال بدی و به قول معرفو عواقبش با خودته اگر غیر اونی که گفتن را انجام بدی.
    من میکروبیولوژی (ارشد) خوندم و برای میکروبیولوژیست میخوام اسس کنم (مدارکو جمع و جور میکنم) و بعد بقیه مراحل. اسسش که با VETASSESS هست که ظاهراً آیلتس نمیخواد. حالا دارم برای آیلتس میخونم. اگر بتونم آکادمیک بدم میتونم ازش برای اپلای های تحصیلی جاهای دیگه هم استفاده کنم که خوب با توجه به این هزینه آیلتس «نور علی نوره». آیا مطمئین هستید که آکادمیک برای مهاجرت موردی نداره و گیری بهش نمیدن؟ (تا حالا چنین موردی شنیدید که گیر داده باشند؟)

نه مشکلی نداره نگران نباشید... شما میتونید به راحتی از آیلتس آکادمیک هم برای مهاجرت استفاده کنید
    و مزیتش هم به همین هست که میشه برای تحصیل هم استفاده اش کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidpersian نمایش پست ها
    کسی از دوستان بوده که با تافل پذیرش گرفته باشه از دانشگاه های استرالیا؟ می خوام بدونم اگه هست آیا بعدا واسه ویزا هم همین تافل رو قبول دارن یا میگن باید آیلتس بدیم؟

طبق قوانین جدید اگه بتونید پذیرش بگیرید، دیگه نیازی به ارایه مدرک آیلتس برای ویزا نخواهید داشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)