صفحه 24 از 44 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiya نمایش پست ها
    You can receive five points if your partner meets requirements at the time you are invited to apply relating to:

• Age;
    • English Language Ability;
    • A suitable skills assessment in a nominated occupation on the same Skilled Occupation List used for your application.

You cannot receive these points if your partner is not included on your visa application, or if they are an Australian citizen or an Australian permanent resident.
    من همسرم نفر اول بود و از 5 امتیاز من استفاده کرد که شامل نمره آیلتس و امتیاز سن و اسس Engineers Australia) و سابقه کارم بود که برای سابقه کار 5 سال کار پاره وقت داشتم که بدون بیمه بود و همون را ترجمه کردم و فرستادم و مشکلی نبود . البته فکر می کنم اصلا نیازی بهش نبود.
    به عنوان دانشجوی دکترا فقط مدارک لیسانس و فوق بررسی میشن مگر اینکه دفاع کنید. (البته اگر مقاله دارید می تونید همون را اگر لازم هست CDR بنویسید اونجا استفاده کنید.)
    دوست عزیز
    ممنون از پاسختون. من در لینک زید چیزی در مورد ارزیابی مدرک لیسانس یا فوق لیسانس ندیدم.
    http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-
    من برای دکتری می خوام اقدام کنم و بعد از ورود می خوام تقاضا بدم برای PR. ارشدم دانشگاه تهران گرفتم و سنم 27 هست. سابقه کار هم دارم 3 سال. نمی دونم امتیازم میرسه یا نه. همسرم هم فوق لیسانس هست و سه سال سابقه کار هم داره.
    منظورتون از مقاله و CDR چیه؟ امتیاز داره؟

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiya نمایش پست ها
    1-نه تنها از سال دوم که از همون سال اول هم میشه اقدام کرد.اصلا از روزی که با ویزای دانشجویی به استرالیا رسیدین.
    شرایطش خاصی نداره مگر اینکه بخواهید از امتیاز مدرکتون برای ویزای مشخصی استفاده کنید. در این صورت باید حتما دفاع کرده باشید و صرف دانشجو دکترا بودن امتیازی براتون نخواهد داشت.
    2- این قسمت هم اتفاق متفاوت با بقیه نداره یعنی:
    you must:

· have been living in Australia on a valid Australian visa for four years immediately before applying
    · have been living in Australia for 12 months as a permanent resident
    · not have been absent from Australia for more than 1 year in total
    · not have been absent from Australia more than 90 days in the year before applying
    3- بله
    4-فرقی نمی کنه جنرال یا آکادمیک. نمره اش بسته به ویزای مورد نظرتون داره. برای ویزای 189 و 190 نفر اصلی 4 تا 7 امتیاز خواهد داشت و برای همسر اگر 5 امتیازشون را لازم دارید 4 تا 6 (engineers Australia) وگرنه فکر می کنم 4.5 اورال کافی هست.

سلام دوست من،

من الان دانشجو دکترا هستم استرالیا و می خواستم برای 189-190 اپلای کنم. چیزی که فکرم و مشغول کرده اینه که بعد از اینکه دعوت شدم و اپلیکیشن و لاج کردم ویزام به بریجینگ تغییر داده میشه؟ بعدش با بریجینگ می تونم تحصیل و ادامه بدم و اسکالرشیپم ادامه پیدا می کنه (که البته اسکالرشیپه من مخصوص اینترنشنال ها نیست)؟

جایی خوندم که اگر قبل از لاج کردن ویزای دانشجویی داشته باشید همون اکتیو می مونه و بریجینگ اکتیو نمیشه.

شما اطلاعی در این مورد دارید؟

سپاس
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تا اونجا که من اطلاع دارم دانشجویان دکتری از سال دوم تحصیلشون می تونن تقاضای PR بدن. چند سوال داشتم:
    1- شرایطش به چه صورته؟
    2- در صورت PR شدن چقدر طول می کشه تا سیتیزن بشه طرف و آیا در این دوره باید کار خاصی بکنه؟
    3- آیا همسر فرد که دانشجو نیست هم میتونه همزمان تقاضای PR بده؟
    4- آیا آیلتس جنرال می خواد؟ اگر بله با چه نمره ای؟
    ممنونم
    دوست من اصلش همین اسسمنت و سی دی آر هست. بر اساس رشته تون سازمان ارزیاب رو پیدا کنید برید وب سایتش اونجا نوشته چه مدارکی میخان برای ارزیابی شما. اول باید نامه تایید مدرک و سابقه کارو از ارزیاب بگیرین بعد برای مهاجرت اقدام کنید.
    ایلتس هم جنرال هم اکادمیک مورد قبوله جدیدن انگار تافل اینترنتی هم اوکی شده. باید حتما بالای 6 شید ایلتس. اگه هفت بشین 10 امتیاز داره اگرم 8 بشین 20 تا.
    Submission to EA (CDR + Relevant Employment + fast track): 5 Feb 2016
    Assessment Result: 24 Feb 2016
    EOI Sent (65 points): 24 Feb 2016
    Invited: 9 Mar 2016 Lodgement: 12 Mar 2016

سلام دوستان
    من رفتم یه شرکت برای مهاجرت مشاوره کردم
    من الان یه ساله در استرالیا هستم و دانشجویی دکترا
    بهم گفتن یه سال زندگی و درس خوندن حالت ریسرچ امتیاز داره
    خواستم ببینم درسنت میگه یا نه؟؟
    چون من می خوام با رشته لیسانس ام اقدام کنم رشته ارشد و دکترام تو لیست sol نیست
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

سلام به همگی دوستان. در خصوص مرحله کنترل امنیتی سه تا سوال داشتم:
    1- آیا برای اقامت کمتر از یکسال در کشورهای دیگه گواهی عدم سوء پیشینه از اون کشور مورد نیاز هست یا خیر؟
    2- در صورت اقامت بیش از یکسال گواهی مزبور حتما خواسته خواهد شد یا باز به نظر کیس آفیسر بستگی خواهد داشت؟
    3- در صورت اخذ پاسپورت جدید آیا باز لزومی به اعلام سفرهای خارجی خواهد بود؟ چون در واقع مدرکی وجود نخواهد داشت که صحت یا عدم صحت سفرهای مزبور را بتوان اثبات کرد.
    سپاسگزارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مکانیک

سلام
    ببخشید یک سوال داشتم
    من برای ویزا 489 اقدام کردم و منتظر تعیین آفیسر مهاجرت هستم. همسرم در حدود 18 ماه قبل امتحان آیلتس رو دادن و نمره مورد نظر همراه رو گرفتن اما الان وکیلمون بهمون گفته که اداره مهاجرت آیلتس همراه رو که بیشتر از یکسال ازش گذشته باشه رو قبول نمی کنه. آیا شما در این خصوص اطلاعی دارید؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مکانیک

سلام
    ببخشید یک سوال
    من برای ویزا 489 اقدام کردم و منتظر تعیین آفیسر مهاجرت هستم. همسرم در حدود 18 ماه قبل امتحان آیلتس رو دادن و نمره مورد نظر همراه رو گرفتن اما الان وکیلمون بهمون گفته که اداره مهاجرت آیلتس همراه رو که بیشتر از یکسال ازش گذشته باشه رو قبول نمی کنه. آیا شما در این خصوص اطلاعی دارید؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc. structural Engineering

دوستان یه سوال حیاتی دارم

سن شخص لاج کننده از تاریخ submit eoi محاسبه میشه یا از تاریخی که دعوت میشه
    مثلا اگر شخصی در هنگام لاج کردن 6 ماه تا 32 سالگیش مونده باشه و بعد از 7 ماه دعوت بشه چه شرایطی داره؟
    اطفا راهنمایی کنید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashking نمایش پست ها

مثلا اگر شخصی در هنگام لاج کردن 6 ماه تا 32 سالگیش مونده باشه و بعد از 7 ماه دعوت بشه چه شرایطی داره؟
    سن زمان سابمیت محاسبه می شود.
    در ضمن 31 سال و 6 ماه با 32 سال و 11 ماه امتیازش برابر است. تا سن 32 سال و 11 ماه و 29 روز شما 30 امتیاز را می آوردید.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashking نمایش پست ها

تا اونجا که من میدونم تاریخی که دعوت نامتون میاد مبنای محاسبه سنتون هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)