صفحه 31 از 47 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad84 نمایش پست ها
    کسی از دوستان میدونه اگه معاف تحصیلی باشیم و برای ویزای ۱۸۹ اقدام کنیم آیا نیاز به داشتن کارت پایان خدمات هست یا خیر ؟
    آیا پاسپورت دارید؟ چون بدون پاسپورت حتی اسسمنت نمیتونید بگیرید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alexAbrams نمایش پست ها
    با سلام
    چند تا سوال داشتم در مورد ویزا 189 که کمک بزرگی می کنین اگه جواب بدین:
    1. آیا امتیازی بعد از دو سال درس خواندن در مقطع لیسانس در استرالیا داده میشه؟ ( در این مدت مدرک اخذ نمی شود بعضی رشته ها 4 ، 5 و حتی 6 سال لیسانس طول میکشه)
    2. هر فردی با احتساب نمراتش می تواند درخواست PR کند یا حتما رشته تحصیلی اش باید ارزیابی بشود؟
    3. آیا سربازی با معافیت تحصیلی مشکل ساز است؟
    پیشاپیش با تشکر
    1- در صورت عدم فارغ التحصیلی : خیر
    2-باید ارزیابی بشه و باید رشتتون توی لیست رشته های مورد تقاضا باشه
    3- خیر

Junior Member

سلام دوستان ،

من برای اسپانسرشیپ ایالت ویکتوریا اپلای کردم و منتظر نتیجه ش هستم. میخوام بدونم اگر جواب مثبت باشه میتونم برم داخل استرالیا EOI و بعد Visa application رو لاج کنم؟؟

پ.ن : من ویزای دانشجویی دارم و در حال حاضر برای تعطیلات بین ترم اومدم ایران.

Junior Member

سلام دوستان

دانشجو دکترا هستم در ایران و قصد دارم پرونده مهاجرت باز کنم برای خودم و خوانومم. هنوز نمیدونیم کانادا یا استرالیا که برای یک دوره پسا دکترا و با داشت PR وارد کشور مقصد بشیم. هم پسا دکترا رو داشته باشیم و هم سیتیزن بشیم. نکته مهمترش اینکه بعدش دوست داریم برگردیم ایران و هرچند سال یک بار هم وارد اون کشور بشیم.
    بیشتر بخاطر بچه هامون.

ممنون میشم راهنمایم کنید چطور در کوتاهترین زمان بهترین نتیجه رو داشته باشیم.
    همچنین ممنون میشم مدت زمان ها رو هم ذکر کنید.

با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fly2 نمایش پست ها
    سلام دوستان

دانشجو دکترا هستم در ایران و قصد دارم پرونده مهاجرت باز کنم برای خودم و خوانومم. هنوز نمیدونیم کانادا یا استرالیا که برای یک دوره پسا دکترا و با داشت PR وارد کشور مقصد بشیم. هم پسا دکترا رو داشته باشیم و هم سیتیزن بشیم. نکته مهمترش اینکه بعدش دوست داریم برگردیم ایران و هرچند سال یک بار هم وارد اون کشور بشیم.
    بیشتر بخاطر بچه هامون.

ممنون میشم راهنمایم کنید چطور در کوتاهترین زمان بهترین نتیجه رو داشته باشیم.
    همچنین ممنون میشم مدت زمان ها رو هم ذکر کنید.

با سپاس
    برای PR استرالیا اغلب ایرانی ها ویزا های 189 یا 190 اقدام می کنند. باید شغل جزو مشاغل موردنیاز باشد همچنین 60 نمره هم براین اساس Point-skilled Visa باید داشته باشی.
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-
    ااین لینک همه اطلاعات مربوط به ویزا 189. 190 دقیقا شبیه اینه با این تفاوت که شما اسپانسر ایالتی پیدا می کنین و 5 امتیاز داره.
    اگه از صفر شروع کنی با احتساب زمان لازم برای زبان، مدارک، ارزشیابی و... به نظرم حداقل 1.5-2 سال طول بکشه. نکته بد استرالیا تغییر قوانین مهاجرتیه پس اگه نمره لازم رو دارید و مصمم هستید بهتره سریع اقدام کنین که تغییر قانون شامل نشه.
    در مورد کانادا از بچه های فروم مهاجرت کانادا بپرسین. همچنین ویکی سایت قسمت خوبی برای کانادا داره. من بعضی افراد رو دیدم اینجا که برای هر دو اقدام کردند.

Junior Member

Smile پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alexAbrams نمایش پست ها
    برای PR استرالیا اغلب ایرانی ها ویزا های 189 یا 190 اقدام می کنند. باید شغل جزو مشاغل موردنیاز باشد همچنین 60 نمره هم براین اساس Point-skilled Visa باید داشته باشی.
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-
    ااین لینک همه اطلاعات مربوط به ویزا 189. 190 دقیقا شبیه اینه با این تفاوت که شما اسپانسر ایالتی پیدا می کنین و 5 امتیاز داره.
    اگه از صفر شروع کنی با احتساب زمان لازم برای زبان، مدارک، ارزشیابی و... به نظرم حداقل 1.5-2 سال طول بکشه. نکته بد استرالیا تغییر قوانین مهاجرتیه پس اگه نمره لازم رو دارید و مصمم هستید بهتره سریع اقدام کنین که تغییر قانون شامل نشه.
    در مورد کانادا از بچه های فروم مهاجرت کانادا بپرسین. همچنین ویکی سایت قسمت خوبی برای کانادا داره. من بعضی افراد رو دیدم اینجا که برای هر دو اقدام کردند.
    ممنونم از پاسخگویی شما.
    منظورم این بود که اگر 2 سال دیگه وارد استرالیا بشیم چند سال طول میکشه تا سیتیزن بشیم؟
    و چه اتفاقی می افته اگر بخواهیم برگریدیم ایران؟
    آیا اقامت ما لغو میشه؟
    مثلا یکی از دوستان می گفت اگر سیتیزن کشور دیگه بشی ولی ساکن کشور مادری باشی، باید حداقل سالی یک بار وارد اون کشور بشی؟ (دقیقا یادم نیست شاید هم می گفت باید سالی یک بار از ایران خارج بشی؟)
    آیا قانون خاصی در این مورد هست که سیتیزنی شما رو به خطر بندازه؟
    فکر کنم سوال تخصصی شد
    ممنونم

سلام ببخشید دوستان من قبلا اسسمنت داشتم ولی منقضی شده.ظرفیت ویزا ها رو تو چه لیکنی نوشته؟بعد این قانون که ظرفیت در سال اگر پر شد باید بمونی برای سال بعد واینا کی اومده قبلا اینجوری نبود

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    سلام ببخشید دوستان من قبلا اسسمنت داشتم ولی منقضی شده.ظرفیت ویزا ها رو تو چه لیکنی نوشته؟بعد این قانون که ظرفیت در سال اگر پر شد باید بمونی برای سال بعد واینا کی اومده قبلا اینجوری نبود
    این ظرفیت رشته ها برای ویزای 189 است در مقایسه با پارسال. هر جولای اپدیت میشه الان همه رشته ها بازه

https://www.anzscosearch.com/ceiling...16-vs-2016-17/

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    این ظرفیت رشته ها برای ویزای 189 است در مقایسه با پارسال. هر جولای اپدیت میشه الان همه رشته ها بازه

https://www.anzscosearch.com/ceiling...16-vs-2016-17/
    این یعنی اینکه صد درصد کد رشته 2631 برای سال 2017 هم بازه؟

لطف میکنید لینک رشته وظرفیت ویزای 190 رو هم بفرستید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)