صفحه 32 از 47 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Member

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    این یعنی اینکه صد درصد کد رشته 2631 برای سال 2017 هم بازه؟
    سلام
    تا جولای 2017 ظرفیت این رشته کم کم تکمیل میشه و تا اون موقع بازه.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fly2 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخگویی شما.
    منظورم این بود که اگر 2 سال دیگه وارد استرالیا بشیم چند سال طول میکشه تا سیتیزن بشیم؟
    و چه اتفاقی می افته اگر بخواهیم برگریدیم ایران؟
    آیا اقامت ما لغو میشه؟
    مثلا یکی از دوستان می گفت اگر سیتیزن کشور دیگه بشی ولی ساکن کشور مادری باشی، باید حداقل سالی یک بار وارد اون کشور بشی؟ (دقیقا یادم نیست شاید هم می گفت باید سالی یک بار از ایران خارج بشی؟)
    آیا قانون خاصی در این مورد هست که سیتیزنی شما رو به خطر بندازه؟
    فکر کنم سوال تخصصی شد
    ممنونم
    سلام
    شما باید 4 سال بعد از گرفتن ویزای اقامت دائم ساکن استرالیا باشید تا بتونید پاسپورت استرالیا را بگیرید. در این چهار سال هم کلاً میتونید فقط 1 سال در مجموع خارج از استرالیا زندگی کنید.
    اگر شهروند استرالیا بشید دیگه هیچ اجباری نیست که کجای دنیا زندگی کنید و لازم نیست که سالی یکبار برگردید استرالیا.
    تنها محدودیت شما موقعی هست که ویزای اقامت دائم دارید و هنوز شهروند نشدید. اگر کمتر از دوسال ساکن استرالیا باشید ویزای شما بعد از انقضا ،که 5 سال بعد از grant میباشد، دیگه تمدید نمیشه.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newbie نمایش پست ها
    سلام دوستان ،

من برای اسپانسرشیپ ایالت ویکتوریا اپلای کردم و منتظر نتیجه ش هستم. میخوام بدونم اگر جواب مثبت باشه میتونم برم داخل استرالیا EOI و بعد Visa application رو لاج کنم؟؟

پ.ن : من ویزای دانشجویی دارم و در حال حاضر برای تعطیلات بین ترم اومدم ایران.
    سلام
    بله، مشکلی نیست. فکر کنم شما حتی میتونید از خارج استرالیا هم اقدام کنید ولی بعداً که فرمهای مهاجرتی را پر میکنید محل اقامت رو بزنید استرالیا که بدونند شما ساکن - Onshore - هستید. فرمها بعداً که دعوتنامه براتون بیاد لازم میشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام
    شما باید 4 سال بعد از گرفتن ویزای اقامت دائم ساکن استرالیا باشید تا بتونید پاسپورت استرالیا را بگیرید. در این چهار سال هم کلاً میتونید فقط 1 سال در مجموع خارج از استرالیا زندگی کنید.
    اگر شهروند استرالیا بشید دیگه هیچ اجباری نیست که کجای دنیا زندگی کنید و لازم نیست که سالی یکبار برگردید استرالیا.
    تنها محدودیت شما موقعی هست که ویزای اقامت دائم دارید و هنوز شهروند نشدید. اگر کمتر از دوسال ساکن استرالیا باشید ویزای شما بعد از انقضا ،که 5 سال بعد از grant میباشد، دیگه تمدید نمیشه.
    Dear Mohammad

Would you please clear my confusion? Is it your mean, from the beginning, we would need 2 years to get skilled worker visa plus 4 years living in Australia to be a citizen? And during whole process we are limited to not leave the country by more than 2 years? After that, we would be free to go

Thank you for your absolute precious information
    ویرایش توسط fly2 : July 12th, 2016 در ساعت 01:27 AM

سلام
    تا جولای 2017 ظرفیت این رشته کم کم تکمیل میشه و تا اون موقع بازه.
    کجا میتونم ببینم چقدرش پر شده؟منظورم تا الانه

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

کجا میتونم ببینم چقدرش پر شده؟منظورم تا الانه
    هنور برای امسال اعلام نشده .
    به این سایت برید در قسمت roundr result . هر ماه دو بار اعلام میشه که چند تا دعوت نامه در کل صادر شده. یه بخش هم هست Occupation ceilings . 2016-2017 که هر رشته چند نفر گرفتند. و چند نفر جا داره
    http://www.border.gov.au/Trav/Work/Skil

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    هنور برای امسال اعلام نشده .
    به این سایت برید در قسمت roundr result . هر ماه دو بار اعلام میشه که چند تا دعوت نامه در کل صادر شده. یه بخش هم هست Occupation ceilings . 2016-2017 که هر رشته چند نفر گرفتند. و چند نفر جا داره
    http://www.border.gov.au/Trav/Work/Skil
    ببخشید من برام سوال پیش اومده
    اگه قبلا توی یه کد رشته اسس گرفته باشیم برای اسس جدید که میخواییم بگیریم میتونیم سابقه کارمون رو برای یه کد رشته دیگه بگیریم در این صورت چه اتفاقی می افته؟ اشکالی پیش نمیاد؟ بین دو اسس یه یابقه کار دیگه با یه کد رشته دیگه کار کردم؟ سابقه کار کلیم(هر دو تا کد رشته واسه محاسبه سابقه کارم حساب می شه؟ممنون

Member

ببخشید من برام سوال پیش اومده
    اگه قبلا توی یه کد رشته اسس گرفته باشیم برای اسس جدید که میخواییم بگیریم میتونیم سابقه کارمون رو برای یه کد رشته دیگه بگیریم در این صورت چه اتفاقی می افته؟ اشکالی پیش نمیاد؟ بین دو اسس یه یابقه کار دیگه با یه کد رشته دیگه کار کردم؟ سابقه کار کلیم(هر دو تا کد رشته واسه محاسبه سابقه کارم حساب می شه؟ممنون
    هر متقاضی در نهایت فقط برای یک رشته میتونه برای ویزای اقامت دائم اقدام کنه. ولی شما میتونید برای هر چندتا رشته که فکر میکنید مرتبط با شغلتون بوده درخواست اسس بدهید و سازمان مربوطه هم طبق مدارکی که بهشون میدین اعلام میکنه که شما برای اون کد رشته خاص مناسب هستید یا نه. یعنی مثلاً شما میتونید برای دوتا کد رشته درخواست جداگانه اسس بدید و ممکنه هردوتاش هم مثبت ارزیابی بشه ولی در نهایت فقط با یکی از این رشته ها میتونید eoi باز کنید.

موفق باشید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fly2 نمایش پست ها
    Dear Mohammad

Would you please clear my confusion? Is it your mean, from the beginning, we would need 2 years to get skilled worker visa plus 4 years living in Australia to be a citizen? And during whole process we are limited to not leave the country by more than 2 years? After that, we would be free to go

Thank you for your absolute precious information

Dear Fly2

First of all, Your English statement must be like "Did you mean..." And ...to answer your questions, there is no time-frame as for when you may be able to get your Skilled-independent visa, if all
    of your docs are ready, it may only take 3 months before you get your PR visa
    Re citizenship, you need to spend 4 years in Australia considering all conditions that I mentioned in my previous post
    If you want to get your citizenship within 4 years time then you must not spend more than 1 year out of country in total
    Two-year condition that I said was for PR visa holders who can't get their citizenship while their visa is valid therefore they will need to renew their PR visa

I hope this clarified my previous answer. feel free to ask more questions

هر متقاضی در نهایت فقط برای یک رشته میتونه برای ویزای اقامت دائم اقدام کنه. ولی شما میتونید برای هر چندتا رشته که فکر میکنید مرتبط با شغلتون بوده درخواست اسس بدهید و سازمان مربوطه هم طبق مدارکی که بهشون میدین اعلام میکنه که شما برای اون کد رشته خاص مناسب هستید یا نه. یعنی مثلاً شما میتونید برای دوتا کد رشته درخواست جداگانه اسس بدید و ممکنه هردوتاش هم مثبت ارزیابی بشه ولی در نهایت فقط با یکی از این رشته ها میتونید eoi باز کنید.

موفق باشید
    مرسی از راهنماییتون
    ببینید من 6 سال سابقه کار توی یه کد رشته داشته باشم و 4 سال سابقه کار توی یه کد رشته دیگه.و 3 سال پیش با کد رشته اولی اسس شده باشم و منقضی شده باشه.حالا بخوام با کد رشته این 4 سال اخیر اسس بشم اون 6 سال اول به عنوان سابقه کار کلیم حساب میشه؟منظورم اینه که دانشگاه لیسانس من سکشن 2 بوده و 3 سال پیش 6 سال از سابقه کارم بابت اسس حذف شد الان اگه بخوام با اون کد رشته دومی و4 سال سابقه کار اسس بگیرم بازم باید 6 سال از سابقه کارم حذف شه خوب پی میشه؟به خاطر اینکه کد رشته جدید 4 سال سابقه دارم یا اسس رو بهم نمیدن یا 6 سال از 10 سال کلا کم میشه و 4 سال تهش میمونه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)