صفحه 33 از 47 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

Smile پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها

Dear Fly2

First of all, Your English statement must be like "Did you mean..." And ...to answer your questions, there is no time-frame as for when you may be able to get your Skilled-independent visa, if all
    of your docs are ready, it may only take 3 months before you get your PR visa
    Re citizenship, you need to spend 4 years in Australia considering all conditions that I mentioned in my previous post
    If you want to get your citizenship within 4 years time then you must not spend more than 1 year out of country in total
    Two-year condition that I said was for PR visa holders who can't get their citizenship while their visa is valid therefore they will need to renew their PR visa

I hope this clarified my previous answer. feel free to ask more questions

Pal

Both of them are right
    Anyhow, thank you so much. Let me think a couple of days, I would contact you

Regards

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

آقو این که میگفتن قوانین عوض میشه چی شد؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    زحمت میکشین بگین هزینه تقریبی شروع پروسه از اسس کردن تا زمان لندینگ چه قدره؟ البته مسائلی مثل آیلتس گرفتن یا دار الترجمه منظورم نیست چون شخص به شخص متغیره.
    منظورم خود شروع پروسه مهاجرت در سایت مهاجرته. مثلا برای اسس مدرک مهندسی چه قدر میخواد؟ یا برای Lodge کردن؟ یا مدیکال ؟ یا صدور ویزا؟
    ممنون میشم جواب بدبن تا ببینم چه قدر میشه استیمیت کرد.

Junior Member

دوستان سلام
    من سوالی دارم در مورد ارائه اطلاعات در مورد سربازی در مرحله سکوریتی چک
    ذکر نام ارگان هایی مثل سپاه و وزارت دفاع مشکل آفرین نمی باشد؟؟؟ در صورت خدمت در وزارت دفاع چه کار باید کرد؟؟
    نمیدانم محل طرح این پرسش این جاست یا خیر
    بسیار ممنون میشوم مرا راهنمایی کنید و یا بگویید از کجا باید بپرسم.
    ممون

نقل قول نوشته اصلی توسط bijbijoo نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    زحمت میکشین بگین هزینه تقریبی شروع پروسه از اسس کردن تا زمان لندینگ چه قدره؟ البته مسائلی مثل آیلتس گرفتن یا دار الترجمه منظورم نیست چون شخص به شخص متغیره.
    منظورم خود شروع پروسه مهاجرت در سایت مهاجرته. مثلا برای اسس مدرک مهندسی چه قدر میخواد؟ یا برای Lodge کردن؟ یا مدیکال ؟ یا صدور ویزا؟
    ممنون میشم جواب بدبن تا ببینم چه قدر میشه استیمیت کرد.
    بازم به نوع ویزا و رشته و ... بستگی داره.
    مثلا هزینه اسس بسته به سازمان اسس کننده متفاوته. وت اسس 810 دلار استرالیا میگیره.
    بستگی داره قراره اسپانسر بگیرید یا نه. بعضی از ایالت ها یک مقدار میگیرن که مدارکتون رو برای اسپانسری چک کن که فکر کنم بیشتر از 300 دلار نیست. ایالت ویکتوریا هیچ پولی نمیگیره.
    برای لاج هم نفر اصلی باید 3600 دلار بده و همراه 1800 دلار. بچه زیر 18 سال هم 900 دلار.
    مدیکال رو نمیدونم چقدر هزینه داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط andr نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من سوالی دارم در مورد ارائه اطلاعات در مورد سربازی در مرحله سکوریتی چک
    ذکر نام ارگان هایی مثل سپاه و وزارت دفاع مشکل آفرین نمی باشد؟؟؟ در صورت خدمت در وزارت دفاع چه کار باید کرد؟؟
    نمیدانم محل طرح این پرسش این جاست یا خیر
    بسیار ممنون میشوم مرا راهنمایی کنید و یا بگویید از کجا باید بپرسم.
    ممون
    جای رسمی ای برای پرسیدن این سوال نیست.
    بهترین روش سوال پرسید از وکلای باتجربه و پرکار هست که شاید تجربیاتی مشابهی داشته باشند که بتونند راهنمایی تون کنن.
    من که با یک وکیل صحبت کردم- گفت اگر اسم مراکز نظامی و مشکوک به تحریم رو بیارید امیدی به مهاجرت نباید داشته باشید. گفتن در مراحل آخر و در چک امنیتی شما رو رد خواهند کرد ... (این نظر یک وکیل بوده و نمیشه روش صد در صد حساب کرد.)

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون
    ببینید من 6 سال سابقه کار توی یه کد رشته داشته باشم و 4 سال سابقه کار توی یه کد رشته دیگه.و 3 سال پیش با کد رشته اولی اسس شده باشم و منقضی شده باشه.حالا بخوام با کد رشته این 4 سال اخیر اسس بشم اون 6 سال اول به عنوان سابقه کار کلیم حساب میشه؟منظورم اینه که دانشگاه لیسانس من سکشن 2 بوده و 3 سال پیش 6 سال از سابقه کارم بابت اسس حذف شد الان اگه بخوام با اون کد رشته دومی و4 سال سابقه کار اسس بگیرم بازم باید 6 سال از سابقه کارم حذف شه خوب پی میشه؟به خاطر اینکه کد رشته جدید 4 سال سابقه دارم یا اسس رو بهم نمیدن یا 6 سال از 10 سال کلا کم میشه و 4 سال تهش میمونه؟
    سلام
    خیلی پیچیده فکر میکنی (: کلاً فقط امتیاز سابقه کار برای 10 سال گذشته شما از زمانی که نوبت پرونده شما میشه قابل قبوله. اینکه با کدوم کد رشته قبلاً اسس شدی هم اصلاً مهم نیست. الان با هر کد رشته که میخوای اسس بشی باید سعی کنید نامه های سابقه کارت مربوط به همون کد رشته باشه چون اونا کاری به اسس های قبلی شما و کد رشته های قبلی شما ندارن. شما هرچی بدی برات اسس میکنن ( درست مثل کسی که تا حالا اسس نشده ).

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

من برای ویزای 189 اقدام کردم. آیا بعد از اقامتم ، خواهرم میتواند به استرالیا بیاید؟؟؟؟ و تحت چه ویزایی میتواند بیاید ؟؟؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    من برای ویزای 189 اقدام کردم. آیا بعد از اقامتم ، خواهرم میتواند به استرالیا بیاید؟؟؟؟ و تحت چه ویزایی میتواند بیاید ؟؟؟
    بله میتواند (:
    ویزاهای مختلفی وجود داره که شما باید از سایت اداره مهاجرت بر اساس شرایط خودتون و خانوادتون یکیشو انتخاب کنی و براش اقدام کنید.
    ویزای دانشجویی، ویزای اقامت دائم مثل خود شما ( 189 یا 190 ) و یا اگر در یکی از مناطق تعیین شده توسط اداره مهاجرت ساکن باشید میتونی اسپانسر خواهرت بشی که با ویزای 489 بیاد و چهار سال هم مدت این ویزا هست.

Junior Member

سلام دوستان ،

من ویزای دانشجویی دارم الان بیشتر از ۱۲ هفته س اومدم ایران به نظرتون برای ویزام مشکلی پیش نمیاد؟
    VEVO رو چک کردم هنوز ویزام اعتبار داره. قانون خاصی درباره ی مدت مسافرت وجود داره؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)