صفحه 35 از 47 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    بعد از اینکه ویزا اومد و لندینگ کردیم اگه مهلت سه سال از پنج سال رو پر نکنیم شرط تمدید ویزا چیه؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم سوالم رو جواب بدید
    من برای مستر استرالیا سال آینده میخوام اقدام کنم. مستر مورد نظر من یک سال و نیمه هست. برای گرفتن PR بعد اتمام درس نیاز هست که دوره دو ساله گذرونده شده باشه در استرالیا. این 6 ماه کمبود رو چه طوری میشه جبران کرد؟ با گذروندن دوره های 6 ماهه طیف که توی استرالیاست میشه؟ کسی تجربه ایی داره در این زمینه؟ لیستی از دوره های کوتاه مدت مورد قبول برای PR وجود داره ؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanam70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم سوالم رو جواب بدید
    من برای مستر استرالیا سال آینده میخوام اقدام کنم. مستر مورد نظر من یک سال و نیمه هست. برای گرفتن PR بعد اتمام درس نیاز هست که دوره دو ساله گذرونده شده باشه در استرالیا. این 6 ماه کمبود رو چه طوری میشه جبران کرد؟ با گذروندن دوره های 6 ماهه طیف که توی استرالیاست میشه؟ کسی تجربه ایی داره در این زمینه؟ لیستی از دوره های کوتاه مدت مورد قبول برای PR وجود داره ؟
    ممنونم
    سلام
    شما برای پی آر باید بعد از مستر 1.5 ساله یک دوره حداقل ۶ ماهه مرتبط بگذرونید که حداقل diploma باشه. دوره های TAFE و Certificate مورد تایید نیستند. برای پیدا کردن دوره های مورد تایید میتونید از لینک زیر استفاده کنید.
    http://cricos.education.gov.au/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bitad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از اینکه ویزا اومد و لندینگ کردیم اگه مهلت سه سال از پنج سال رو پر نکنیم شرط تمدید ویزا چیه؟
    ممنونم
    شما باید ۲ سال از ۵ سال و مونده باشید تا بتونید در خواست RRV دهید . یعنی درخواست ورود مجدد و برای اون هم باید مدارکی ارایه بدید مبنی بر اینکه چرا بیرون از خاک بودید و اینکه میخواید برای همیشه برگردید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rmrht932 نمایش پست ها
    سلام دوستان مرجع اسس مدرک رشته گرافیک کجاست ادرسش مرسی ..
    سلام معمولا اداره وت اسس است با لینک زیر
    https://www.vetassess.com.au/skills-...-for-migration

الیته بستگی داره به رشته ای که میخواید ارزیابی بشید بعضی هاش در سازمان TRA است که معمولا هم جواب گرفتن ازش سخته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    1.
    ببخشید سن 25 تا 32 که 30 امتیاز میگیرد ایا تا پایان 32 و شروع 33 سالگی حساب می شود؟
    2.
    English language ability
    Test results must be no older than three years immediately before the day on which the visa application was made.
    ببخشید این یعنی تاریخ امتحان من
    April 2015
    هست بدون توجه به قانون 2 ساله آیلتس تا
    April 2018
    می تونم ازش استفاده کنم
    سلام
    سن تا ۳۲ سال و ۱۲ ماه در زمان لاج معتبره
    ایلتس هم همونطور که فرمودید تا ۳ سال تا زمان لاج معتبره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

سلام دوستان، بنده برای دوره مستر که طول دوره 2 سال هست دارم میرم استرالیا، البته هنوز منتظر ویزام.
    میخوام بدونم بعد از فارغ التحصیلی اگر رشته ما از Skill list خارج بشه ایا میتونیم اقامت بگیریم؟ کسی از دوستان هست که یخورده واسه ما توضیح بده...
    آیا بهتر نیست اونجا وکیل بگیریم که کارامون رو انجام بده یا خودمون هم میتونیم انجام بدیم.
    رشته بنده Master of biotechnology management هست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel_a نمایش پست ها
    سلام دوستان، بنده برای دوره مستر که طول دوره 2 سال هست دارم میرم استرالیا، البته هنوز منتظر ویزام.
    میخوام بدونم بعد از فارغ التحصیلی اگر رشته ما از Skill list خارج بشه ایا میتونیم اقامت بگیریم؟ کسی از دوستان هست که یخورده واسه ما توضیح بده...
    آیا بهتر نیست اونجا وکیل بگیریم که کارامون رو انجام بده یا خودمون هم میتونیم انجام بدیم.
    رشته بنده Master of biotechnology management هست
    خوب به طبع گرفتن اقامت سخت میشه اگر رشته تون از لیست خارج بشه. ممکنه بتونید اسپانسر ایالتی بگیرید . ولی پیشنهاد میکنم از الان نگران این موضوع نباشید
    یک سری رشته ها هستند که همیشه در خطر حذف بوده اند و هستند مثل مهندسی ، آی تی و حسابداری
    در مورد وکیل کمک زیادی نمیکنه تقریبا همه کارها رو خودتون باید انجام بدید و وکیل فقط پول میگیره و از طرف شما مدرک آپلود میکنه! پروسه اپلای به نظر من روتین هست و فقط یه کم حوصله و وقت نیاز داره

با سلام به دوستان

من فوق ليسانس مهندسي شيمي با 4 سال سابقه كار و 31 سال سن و مجرد هستم. آيا امتياز كافي براي مهاجرت كسب ميكنم؟ در ضمن تافل 100 و آيلتس 7 دارم. ممنون ميشم اگه يه توضيح مختصري در مورد پروسه اي كه بايد طي كنم و اينكه از كجا بايد شروع كنم بديد.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    شما اول باید مدارک تحصیلی (و احتمالا سابقه کار) رو ارزیابی کنین و بعد برای پر کردن EOI اقدام کنین. مراحل فرآیند اقدام برای مهاجرت به استرالیا (ویزای 189) به این شکل هست:
    انجام ارزیابی مدارک تحصیلی (سوابق کاری) ---> پر کردن EOI ---> دریافت invitation ---> ثبت درخواست ویزا (lodge) و پرداخت هزینه ویزا ---> آپلود کردن مدارک ---> تماس آفیسر(ها) جهت درخواست مدارک تکمیلی و انجام مدیکال ---> صدور ویزا
    میبخشید برای ویزای 190 ، ارسال مدارک به ایالت در کجای مراحل فوق قرار می گیرد؟ بعد از ارسال EOI؟ ینی دریافت INVITATION منوط به ارسال مدارک برای ایالت نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)