صفحه 4 از 47 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها
    با سلام چنتا سوال داشتم امیدوارم دوستان مطلع ما رو از اطلاعاتشون دریغ نکنند

1-اعتبار اسس ACS , VETASSESS چند سال هست چون بعضی ها میگند یک سال و دو سال هم شنیدم
    2- در مهلت این اعتبار باید در EOI ثبت نام کنی یا باید پرونده رو لاج کنی چون می خوام در این بازه زمانی مث خیلی های دیگه روی مدرک زبانم برنامه ریزی کنم
    3-به طور مثال در نمره دادن به سن 29-32 30 امتیاز داره ملاک، ورود به سن 32 هست یا تا اتمام 32 سال میشه امتیاز مورد نظر رو کسب کرد؟
    4-آیا در تهیه رزومه گزارش بیمه مورد نیاز هست؟
    1. جواب اسس من از ACS هفته گذشته اومده که نوشته 24 ماه اعتبار داره.
    2. باید در زمان پرکردن EOI و لاج، اسس شما دارای اعتبار باشد. و باید مدرک زبان Ielts را داشته باشی.
    3. نمی دونم.
    4. برای ارسال مدارک برای اسس، اگر بیمه بودید که حتما بفرستید. من سابقه بدون بیمه هم داشتم که تایید شده.

Junior Member

با سلام من توسط یک وکیل استرالیایی دارا ی مجوز از مارا با ده سال سابقه وهمکار ایرانی میخواهم ویزای اسپانسری 457 به همراه کار به مدت سه سال دریافت کنم البته مبلغ بالایی رو پیشنهاد میکنه وقرارداد رو هم مطالعه کردم که شرایط خوب ومحکمی داره میخواستم نظر دوستان رو بدونم واینکه کسی برخوردی با این موضوع داشته و راهنمایی کنید چه شغل ودستمزدی میدن و اینده اقامت دایم چیست در ضمن گفته که دو سال برای گرفتن ایلس 6 وقت داری در استرالیا

سلام دوستان .
    برای من که دیپلم کاردانش با زبان انگلیسی آیلتس 5 دارم و 8 سال سابقه کار کامپیتور و متاهل ، شانسی هست ؟
    از کجا میشه خوند .
    برای کبک ما یه ویکی داریم توضیحات رو به تفضیل نوشته . میشه راهنمایی بفرمایید ؟ ممنون .
    دریافت مدارک28دسامبر2010--ابطال کارت اعتباری و ارسال مجددومتعاقبا مفقود شدن در سفارت در سوریه 8مارچ2011--صدور فایل نامبر DA00425 و عدم برداشت31می2011--پرداخت ازکبک22جون2011--تاییدیه پول28جون2011--دیپلم کاردانش کامپیوتر--TCFQ B1.C1--English9.9.متاهل.همسر B1.B1.نامه آپدیت 18ژوییه2014

سلام دوستان
    بردارم پی ار استرلیا داره الان یک ساله اونجاس من ایلتس دادم listening6.5 Reading 7 speaking 6.5 writing 5.5 overall 6.5
    می خواستم بدونم میشه اقدام کرد
    لطفا پیغام خصوصی بدین
    ممنون

Junior Member

دوست عزیز shirazi :
    4 تا 6 در تمام ااسکیلهای ielts لازم دارین .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan university , MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1363 نمایش پست ها
    1. جواب اسس من از ACS هفته گذشته اومده که نوشته 24 ماه اعتبار داره.
    2. باید در زمان پرکردن EOI و لاج، اسس شما دارای اعتبار باشد. و باید مدرک زبان Ielts را داشته باشی.
    3. نمی دونم.
    4. برای ارسال مدارک برای اسس، اگر بیمه بودید که حتما بفرستید. من سابقه بدون بیمه هم داشتم که تایید شده.
    3. تا پایان 32 سالگی ماکزیمم امتیاز سن به شما تعلق میگیره.
    ذره را تا نبود همت عالی حافظ/////طالب چشمه خورشید درخشان نشود

Junior Member

سلام
    من تازه عضو انجمن شما شدم. من قصد دارم واسه اقامت از طریق کار (تخصص) برای کشور استرالیا اقدام کنم. من تاپیک های مختلف رو مقئاری مطالعه کردم اما موارد اکثرا با کلمات تخصصی بیان شده و من به عنوان یک مبتدی اصلا متوجه نشدم ٰ برای شروع به کار باید چیکار کرد.
    برای شروع من اول از همه می خوام بدونم الان

1- لیست شغلهای مورد نیاز رو از کجا میشه دید

2- حداقل امتیاز واسه اینکه بتونیم واسه اقامت درخواست بدیم چقدره؟

3- نحوه محاسبه امتیازها چه جوریه؟ یعنی چه مواردی امتیاز اوره و چه میزان امتیاز ؟

4- اگر حداقل امتیاز قابل کسب بود ، واسه شروع باید از کجا شروع کرد؟ (منظور اقدام به گرفتن آیلتس و بعد پر کردن فرم ها و .. و یا اینکه میشه شروع به پرکردن فرم ها کرد و بعد به موازات اون واسه ایلتس هم قدام کرد...و یا ... ؟)

ممنون از دوستان

سلام
    من برادرم تو استرالیاس و پی آر داره، یه چیزایی در مورد فامیلی اسپانسر شنیدم که میتونه 5 امتیاز برم داشته باشه تو ی امتیاز ها

میخواستم ببینم همچین چیزی صحت داره؟ لینکی چیزی دازید از ش؟ لطفا راهنماییم کنید
    متشکرم

Exclamation پاسخ : قوانین immi.gov.au

نقل قول نوشته اصلی توسط ferdows_666 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من فارق التحصیل دانشگاه تهران هستم، میخوام واسه ویزای 476 استرالیا اقدام کنم.نمره آیلس رو هم گرفتم و 2 ماه دیگه فرصت 2 سالم تموم میشه ولی هنوز مدارک دانشگاهیم رو آزاد نکردم، کسی میدونه که من میتونم تا قبل از پایان فرصتم اقدام بکنم ولی بعدا مدارکم رو تحویل بدم؟؟؟

شما نیازی به آزاد کردنه مدرک ندارد فروم مربوط به این ویزا در این لینک هست
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirazi.omid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بردارم پی ار استرلیا داره الان یک ساله اونجاس من ایلتس دادم listening6.5 Reading 7 speaking 6.5 writing 5.5 overall 6.5
    می خواستم بدونم میشه اقدام کرد
    لطفا پیغام خصوصی بدین
    ممنون

اولاباید آیلتس همه اسکیل هارو مینیمم ۶ بیاری، دوما بستگی به شرایط دیگه داره که چند سال تجربه کاری داری و سنت چقدر، برادرتون هم بستگی به این داره که بتونه اسپانسرتون بشه یا نه که اگه بتونه ۵ امتیاز بهتان میده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)