صفحه 40 از 47 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    ممنون از فضای مفیدی که اینجا هست
    کسی هست اینجا که اطلاعات دقیقی از نحوه اسسمنت از طریق AACA برای رشته معماری داشته باشه
    1)توی سایتش نوشته مدرکتون باید حتما 10 ترم یا 5 سال طول کشیده باشه. تو دانشگاه تهران حداقل 4.5 سال طول میکشه و برای من هم 6 سال کارشناسیم (مهندسی معماری، معدل 16) طول کشیده و 3 سال هم ارشدم تو همون دانشگاه(تکنولوژی معماری، معدل 16).جمعا حساب کنی 9 سال میشه طول تحصیلات من درسته؟ در مورد دانشگاههای مورد قبولشون هم گفته هر درخواستی به صورت جداگانه بررسی میشه و نگفته چه دانشگاه یا چه کشورایی میتونن در خواست بدن؟ اینکه میگن معماری ایران رو قبول ندارن درسته؟ یا فقط دوره های کارشناسی معماری که زیر 5 سال فارغ التحصیل شدن رو قبول ندارن؟
    2) کلا اسسمنت برای عنوان معمار هم دو مرحله یا استیج داره. یکی خارج از خاک استرالیا که فقط مدارکت و ریز نمراتت رو میخوان و اصلا سابقه کار نمیخواد و اگه تو این مرحله اسس بشی میتونی با طی مراحل درخواست از اداره مهاجرت وارد خاک استرالیا بشی و تازه اونجا مرحله دوم شروع میشه و باید آزمون بدی و مصاحبه بشی و ... تا در نهایت به عنوان معمار اسس بشی. کسی تا حالا تو این مرحله رفته ؟ شرایط امتحان و مصاحبش چیه ؟ چیا میپرسن؟ چقدر طول میکشه ؟ تو این مدت چکارهایی میشه کرد ؟

Junior Member

ممنون میشم از دوستان اگر کسی من رو راهنمایی بکنه.
    من حدود چهار سال در یکی از کشورهای اروپا مشغول تحصیل بودم و به زودی تا هفت ماه دیگه دکترای خودم رو میگیرم. زبان انگلیسی من هم خوب هست و اینکه در کشوری که هستم دوره ی دکترای من در واقع شغل محسوب میشه و مالیات هم پرداخت میکنم. بنابراین به نظرم امتیاز کافی دارم تا برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم و اقامت دایم بگیرم.
    میخواستم بدونم که آیا دریافت پوزیشن پست داک در اسنرالیا شانس من رو برای قبولی در اقامت دایم بالا میبره؟
    قرارداد پست داک معمولا سه ساله هست. آیا بعد از این مدت میتونم برای شهروندی اقدام کنم؟
    معمولا چقدر طول میکشه که جواب قبولی و یا رد برای اقامت دایم داده بشه؟
    آیا کسانی که اقامت دایم دارند میتوانند با شهریه اندک دوره مستر رو بگذرونند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Physics2017 نمایش پست ها
    ممنون میشم از دوستان اگر کسی من رو راهنمایی بکنه.
    من حدود چهار سال در یکی از کشورهای اروپا مشغول تحصیل بودم و به زودی تا هفت ماه دیگه دکترای خودم رو میگیرم. زبان انگلیسی من هم خوب هست و اینکه در کشوری که هستم دوره ی دکترای من در واقع شغل محسوب میشه و مالیات هم پرداخت میکنم. بنابراین به نظرم امتیاز کافی دارم تا برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم و اقامت دایم بگیرم.
    میخواستم بدونم که آیا دریافت پوزیشن پست داک در اسنرالیا شانس من رو برای قبولی در اقامت دایم بالا میبره؟
    قرارداد پست داک معمولا سه ساله هست. آیا بعد از این مدت میتونم برای شهروندی اقدام کنم؟
    معمولا چقدر طول میکشه که جواب قبولی و یا رد برای اقامت دایم داده بشه؟
    آیا کسانی که اقامت دایم دارند میتوانند با شهریه اندک دوره مستر رو بگذرونند؟
    اگر قرارداد پست داک شما بیش از 2 سال باشه، میتونید از طریق خود دانشگاه سریعا اقدام کنید برای PR.
    برای شهروندی، طبق قوانین جدید، باید 4 سال از تاریخ PR شما گذشته باشه (قبلا شرایط راحت تر بود)
    جواب قبولی و رد از 1 ماه تا بیش از 1 سال متغیره که به عوامل مختلفی مانند رزومه، رشته، سکوریتی چک و ... بستگی داره
    کسانی که اقامت دائم دارند، میتونند دوره مستر و دکترا (by research = پژوهش محور) رو بدون پرداخت شهریه انجام بدهند. این قضیه شامل دوره های مستر و دکترا که coursework هستند نمیشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام
    من فوق معماری دارم با حدود 5 سال سابقه کار بدون بیمه البته و آیلتس جنرال 7 گرفتم و می خوام برای مهاجرت اقدام کنم.
    اگه ممکنه راهنمایی کننین از کجا شروع کنم.
    ممنون.

Junior Member

سلام. آیا کسی از دوستان از محدودیت برای ویزاهای 189 کاری استرالیا خبری داره؟

Junior Member

آیا موقع اپلای برای ویزای 189 حتما باید دکترا گرفته باشیم یا اینکه میتونیم گواهی اشتغال به تحصیل ارایه بدیم و بگیم تا فلان تاریخ دفاع میکنم؟
    مقطع دکترا اینجا شغل محسوب میشه و مالیات پرداخت میکنید. آیا میشه دوره ای رو که در نهایت منجر به گرفتن مدرک دکترا میشه رو به عنوان سابقه کار معرفی کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    اگر قرارداد پست داک شما بیش از 2 سال باشه، میتونید از طریق خود دانشگاه سریعا اقدام کنید برای PR.
    برای شهروندی، طبق قوانین جدید، باید 4 سال از تاریخ PR شما گذشته باشه (قبلا شرایط راحت تر بود)
    جواب قبولی و رد از 1 ماه تا بیش از 1 سال متغیره که به عوامل مختلفی مانند رزومه، رشته، سکوریتی چک و ... بستگی داره
    کسانی که اقامت دائم دارند، میتونند دوره مستر و دکترا (by research = پژوهش محور) رو بدون پرداخت شهریه انجام بدهند. این قضیه شامل دوره های مستر و دکترا که coursework هستند نمیشه.
    اینکه بشه از طریق دانشگاه اقدام کرد آیا مربوط به اسپانسر ایالتی میشه؟ مثلا ویزای 190 مربوط به اسپامسر ایالتی هست: https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/190-
    اگر پست داک بگیرم چقدر تضمین هست که به من اقامت دایم بدن؟ من اگر توی کشوری که الان هستم بتونم پست داک بگیرم میتونم برای شهروندی اقدام کنم. ولی اب و هوا و زبان و درامد کمتر نسب به استرالیا مانع هست و اینکه زمینه ی تحقیاتی که علاقه مندم رو شاید پیدا نکنم.
    سوال دیگه اینکه ایا زمینه ی تحقیقاتی من توی اون پست داک باید توی لیست مورد تایید دولت استرالیا باشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Physics2017 نمایش پست ها
    اینکه بشه از طریق دانشگاه اقدام کرد آیا مربوط به اسپانسر ایالتی میشه؟ مثلا ویزای 190 مربوط به اسپامسر ایالتی هست: https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/190-
    اگر پست داک بگیرم چقدر تضمین هست که به من اقامت دایم بدن؟ من اگر توی کشوری که الان هستم بتونم پست داک بگیرم میتونم برای شهروندی اقدام کنم. ولی اب و هوا و زبان و درامد کمتر نسب به استرالیا مانع هست و اینکه زمینه ی تحقیاتی که علاقه مندم رو شاید پیدا نکنم.
    سوال دیگه اینکه ایا زمینه ی تحقیقاتی من توی اون پست داک باید توی لیست مورد تایید دولت استرالیا باشه؟
    ممنون
    من اطلاعات جزئی در مورد این جور اپلای برای PR ندارم و لذا متاسفانه نمیتونم بیشتر از این کمک کنم. اطلاعات من در همین حد بود.
    ضمن اینکه نه کسی از بجه های فروم و نه خود دپارتمان مهاجرت، هیچکس نمیتونه روی تضمین گرفتن/نگرفتن PR شما نظر بده. گرچه 99% بچه ها گرفتند (یا در طول یک ماه، یا بیش از 1 سال طول کشیده).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    اگر کسی در هلند 5 سال کار بکنه میتونه برای شهروندی اقدام بکنه و نیازی به تایید مدارک تحصیلی نیست. در مورد استرالیا نتونستم چیزی در سایت اداره مهاجرت پیدا کنم. آیا میدونید که صرفا با کار کردن در استرالیا بشه بعد از یه مدت برای شهروندی اقدام کرد؟ این طور که به نظر میرسه مانند کانادا اول باید برای اقامت دایم درخواست بدیم و بعد از مدتی برای شهروندی. برای اقامت دایم هم اول باید مدارک تحصیلی تایید بشن تا امتیازش رو بگیرم که حدود 800 دلار برای یگ نفر خرج داره.

فقط با صرف کار کردن نمی تونین اقدام به اقامت کنین. شما فقط امیاز مربوط به کار کردن رو کسب خواهید کرد و باید حتما مدارکتون رو قبل از اقدام به دریافت ویزا از طریق سازمان مربوطه اسس بکنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)