صفحه 44 از 47 نخستنخست ... 3435363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    سلام دوستان. متاسفانه خبر زیر رو شنیدم که کویزلند دیگه ویزای 190 رو از این به بعد قبول نمی کنه. هر روز دارن سخت و سخت تر می کنند.
    https://migration.qld.gov.au/latest-...nger-eligible/
    این لینک میگه اگه اسپانسرشیپ کویینزلند رو میخواهید باید در کویینزلند ساکن باشید یا از دانشگاههای کویینزلند پست گرد داشته باشید. کویینزلند خیلی وقتی شرایط 190 رو محدود به کسانی کرده که در این استان کار و زندگی میکنند یا درس خونده اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین immi.gov.au

با سلام،
    دوستان من و نامزدم قصد اقدام برای 189 داریم. قراره ایشون پرونده رو راه بندازن و به محض ازدواجمون که احتمالا سال آینده خواهد بود من هم به جریان پرونده اضافه بشم. سوال من اینه که اداره مهاجرت استرالیا همچین وضعیتی رو میشناسه و قبول میکنه؟ یا اینکه باید از همون اول ازدواج کرده باشیم و با هم اقدام کنیم؟ مشکل اینجاست که ما فعلا شرایط عقد کردن رو نداریم. ممنونم. در ضمن نامزد بنده که قرار است پروسه رو استارت بزنن خانم هستن.

Junior Member applyaus آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood673 نمایش پست ها
    با سلام،
    دوستان من و نامزدم قصد اقدام برای 189 داریم. قراره ایشون پرونده رو راه بندازن و به محض ازدواجمون که احتمالا سال آینده خواهد بود من هم به جریان پرونده اضافه بشم. سوال من اینه که اداره مهاجرت استرالیا همچین وضعیتی رو میشناسه و قبول میکنه؟ یا اینکه باید از همون اول ازدواج کرده باشیم و با هم اقدام کنیم؟ مشکل اینجاست که ما فعلا شرایط عقد کردن رو نداریم. ممنونم. در ضمن نامزد بنده که قرار است پروسه رو استارت بزنن خانم هستن.
    سلام
    بله این امکان وجود دارد.
    حتی اگر بچه دار هم شوید این امکان است که نام اورا اضافه کنید.

Junior Member

ممنونم، میشه جایی رو معرفی کنین که اطلاعاتی در این زمینه بم بده؟

Junior Member

سلام
    در مورد جدول امتیازات مهاجرت در قسمت other که آخرین قسمت است یک عنوان هست به نام "one year of profession in Australia" که شامل 5 امتیاز می شود.
    من یک سوال داشتم.
    - همسر من از October 2015 تا February 2017 تحت ویزای The Training and Research visa (subclass 402)در استرالیا بودند و sponsor داشتند. همسر من امکان کسب این 5 امتیاز را دارند?
    ممنون میشم از دوستان اگر که راهنمایی کنید. چون من هیچ اطلاعات مفیدی در این زمینه پیدا نکردم.
    Junior Member

دوستان یه سوالی داشتم که جوابش خیلی برام مهمه، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نامزد بنده (خانم هستن) قراره استارت رو بزنه و وقتی ازدواج کردیم من رو هم اضافه کنه. در واقع سرشاخه ایشون میشن. سوالم اینه که آیا من هم باید سابقه ی کار با بیمه داشته باشم؟ من سابقه کاری دارم اما بیمه نه. و البته نامزد من که همه ی شرایط لازم رو خودش داره. ممنونم.

دوستان یه سوالی داشتم که جوابش خیلی برام مهمه، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نامزد بنده (خانم هستن) قراره استارت رو بزنه و وقتی ازدواج کردیم من رو هم اضافه کنه. در واقع سرشاخه ایشون میشن. سوالم اینه که آیا من هم باید سابقه ی کار با بیمه داشته باشم؟ من سابقه کاری دارم اما بیمه نه. و البته نامزد من که همه ی شرایط لازم رو خودش داره. ممنونم.
    سلام
    بستگی داره که به 5 امتیاز نیاز داشته باشید یا خیر. اگر نیازی به 5 امتیاز نداشته باشید نیازی نیست.

Junior Member

ممنونم. میدونید حداقل بیمه برای زیرشاخه چقدر باید باشه؟ و اینکه من هم جداگانه باید 60 امتیاز خودم رو داشته باشم یا اینکه فقط سرشاخه کافیه که داشته باشه؟ منظورم اینه که الان دقیقا متوجه نشدم که این 5 امتیازی که فرمودین مربوط به سرشاخه بود یا زیرشاخه که من باشم. به عبارتی دیگر، در صورت ازدواج فرد متقاضی ویزا آیا همسر هم باید 60 امتیاز جداگانه داشته باشه؟

ممنونم. میدونید حداقل بیمه برای زیرشاخه چقدر باید باشه؟ و اینکه من هم جداگانه باید 60 امتیاز خودم رو داشته باشم یا اینکه فقط سرشاخه کافیه که داشته باشه؟ منظورم اینه که الان دقیقا متوجه نشدم که این 5 امتیازی که فرمودین مربوط به سرشاخه بود یا زیرشاخه که من باشم. به عبارتی دیگر، در صورت ازدواج فرد متقاضی ویزا آیا همسر هم باید 60 امتیاز جداگانه داشته باشه؟
    خیر
    ببینید خانم شما می شن متقاضی اصلی و شما پارتنر ایشون
    در صورتی که شما هم بخواهید به امتیاز های متقاضی اصلی پوینتی اضافه کنید که حداکثر 5 است باید شرایز ذکر شده زیر را داشته باشید :

https://www.border.gov.au/Visas/supp...er-skills.aspx

کلا امتیاز های خانم شما بر اساس جدول زیر محاسبه می شود :

https://www.border.gov.au/visas/supp...nts-table.aspx

Junior Member

بسیار ممنونم دوست عزیز. الان دوباره قسمت پارتنر رو خوندم، یجاش گفته پارتنر باید :

• has an occupation that is on the same skilled occupations list as your nominated occupation
    • من معلم زبان هستم و بعید میدونم توی لیست مشاغل مورد نیاز باشم، اگر نباشم معنیش اینه که من نمیتونم باهاش برم؟
    ویرایش توسط Davood673 : November 13th, 2017 در ساعت 11:48 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)