صفحه 45 از 47 نخستنخست ... 35363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    برای سابقه کار بیمه حتما باید باشه؟
    من از 8 سال سابقه کاریم فقط 3 سال و نیم بیمه دارم اما وکیل میگه اگر بتونی برای بقیه سابقت فرم قرارداد و فیش حقوقی و نامه سابقه کار از کارفرمات بگیری بدون بیمه هم اوکی میشه، بنظرتون درسته این مطلب؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam480 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از 8 سال سابقه کاریم فقط 3 سال و نیم بیمه دارم اما وکیل میگه اگر بتونی برای بقیه سابقت فرم قرارداد و فیش حقوقی و نامه سابقه کار از کارفرمات بگیری بدون بیمه هم اوکی میشه، بنظرتون درسته این مطلب؟؟؟
    سلام ،
    سازمان مهاجرت میدونه که معتبرترین مدرک بیمه هست.
    فیش حقوقی و نامه سابقه کاری هم حتما باید باشه ، فرم قرارداد رو نمدونم . اما این رو میدونم که اگر دلیل و توضیح منطقی داشته باشی ممکنه که قبول بکنن اما قطعی نیست . تنها راهش هم اینه که اقدام بکنی با تمام مدارکت و منتظر جوابشون باشی . اگر مشکلی با سابقه ی کاریت باشه خیلی دقیق با ذکر اسم و تاریخ ازت میپرسن خودشون و میتونی دلایلت رو براشون بنویسی.

سلام دوستان
    من 2 تا سوال دارم که البته خودم بسیار سرچ کردم با مشاور هم صحبت کردم اما جواب دقیقی نگرفتم.
    -لیسانس حقوق دانشگاه آزاد 15 تا
    -29 سالمه 30 تا
    -زبان میتونم ایلتس 7 بگیرم 10 تا
    -در مورد سابقه کار میتونم از بعد از فارغ التحصیلی از کارخونه های خیلی معتبر مثل پپسی سابقه بگیرم.
    1-توصیه مشاور اینه که برای شغل public relations professional اقدام کنم و در این خصوص سابقه بگیرم. نظر شما چیه؟
    2-بعد از اینکه کلیه مشاغل رو که هر ایالت حاضره دعوت کنه گشتم دیدم که هییییچ ایالتی این رو اسپانسر نشده و در لیستش نداره تا اینکه سایتی به ادرسhttps://www.anzscosearch.com/search/ پیدا کردم و کنبرا و تاسمانیا رو اسپانسر این شغل اعلام کرده بود.
    ممنون میشم یه مقدار راه رو برام روشن کنید.

Junior Member

سلام
    برای مهاجرت آیلتس آکادمیک مورد قبول هست ؟ یه جا خوندم برای تخصص های پزشکی مورد قبوله ؟ آیا این مطلب درسته ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam480 نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام
    برای من رو که اسسور اداره مهندسی قبول نکرد. اگه بیمه ندارید برای قبول شدن سابقه کار باید یه مدرک رسمی دولتی دیگه مثل مالیات داشته باشید تا قبول بشه. البته ظاهرا قبلنا با فیش و حقوقی و اینجور چیزا تونستن بعضی ها تایید سابقه کار بدون بیمه بگیرن ولی الان بعید میدونم بشه. حتی جایی تو همین فروم خوندم که کسی با پروانه نظام مهندسی و ترجمه آیین نامه که میگه بعد از سه سال سابقه کار میشه پروانه گرفت، تونسته سابقه کارش رو اسس کنه ولی من همین کار رو انجام دادم و قبول نکردن.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها

سلام
    برای مهاجرت آیلتس آکادمیک مورد قبول هست ؟ یه جا خوندم برای تخصص های پزشکی مورد قبوله ؟ آیا این مطلب درسته ؟

بله هم جنرال هم اکادمیک قبوله

سلام دوستان
    من میخوام برای مهاجرت اقدام کنم برای اینکه از امتیاز همسرم هم استفاده کنم ایا باید ایشون حتما سابقه کاری داشته باشه؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram_kft73 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای مهاجرت اقدام کنم برای اینکه از امتیاز همسرم هم استفاده کنم ایا باید ایشون حتما سابقه کاری داشته باشه؟؟

شرایط همسر از سایت اداره مهاجرت

https://www.homeaffairs.gov.au/trav/...er-skills.aspx

با سلام
    آیا کار به صورت حق تدریس در دانشگاه جزو سابقه کار محصوب می شه و می شه از امتیازش استفاده کرد؟
    دانشگاهی که تدریس کردیم فقط گواهی می ده که طی این چند سال از تاریخ X تا تاریخ Y به صورت حق تدریس در درس های .... با ما به عنوان مدرس همکاری داشته است.
    بیمه هم در کار نیست. به صورت ساعتی پرداخت می کردند و اونم بعد از ترم.
    ممنون می شم که نظر خودتان را بفرمایید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamdosti نمایش پست ها
    با سلام
    آیا کار به صورت حق تدریس در دانشگاه جزو سابقه کار محصوب می شه و می شه از امتیازش استفاده کرد؟
    دانشگاهی که تدریس کردیم فقط گواهی می ده که طی این چند سال از تاریخ X تا تاریخ Y به صورت حق تدریس در درس های .... با ما به عنوان مدرس همکاری داشته است.
    بیمه هم در کار نیست. به صورت ساعتی پرداخت می کردند و اونم بعد از ترم.
    ممنون می شم که نظر خودتان را بفرمایید.

سلام
    بستگی به کدی است که برای اسسمنت استفاده میکنید در حال حاضر با کد university lecturer نمیتوان اقدام کرد بنابرین سابقه کار تدریس قابل استفاده نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)