صفحه 46 از 47 نخستنخست ... 363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام بر دوستان گرامی

من از یکی از دوستان شنیدم که برای ویزای 189 باید بیش از 60 امتیاز داشته باشیم. راستش من هر چی توی سایت گشتم چنین چیزی را ندیدم. میشه لطفا یه لینک معتبر برای بنده
    ارسال کنید که در اون دقیقا ذکر شده باشه باید برای این ویزا چند امتیاز بگیریم. ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirenvh نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی

من از یکی از دوستان شنیدم که برای ویزای 189 باید بیش از 60 امتیاز داشته باشیم. راستش من هر چی توی سایت گشتم چنین چیزی را ندیدم. میشه لطفا یه لینک معتبر برای بنده
    ارسال کنید که در اون دقیقا ذکر شده باشه باید برای این ویزا چند امتیاز بگیریم. ممنونم
    کف امتیاز 60 تاست. ولی برای گرفتن دعوتنامه توی رشته های پروراتا باید امتیازتون بیشتر باشه. در واقع توی این رشته ها رقابت وجود داره
    ویرایش توسط r_1159 : February 25th, 2018 در ساعت 05:59 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirenvh نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی

توی این لینک، این عبارت points رو سرچ کنید، پیدا میکنید.

توجه کنید که امتیاز مینیمم ۶۰ هست. ولی شما باید برای رقابت با بقیه، امتیازتون بالاتر از این حرفا باشه... مثلا ۷۰.

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

سلام دوستان
    امروز در شبكه اي بي سي و اخبار ديدم كه ظاهرا توني أبوت قراره در مورد تغييرات عمده در سيستم اميگريشن و كم كردن ظرفيت اميگريشن صحبت كنه و پيتر داتون وزير اميگريشن رو تحت فشار برأي اعمال تغييرات قرار ميدن تجربه بنده و مشاهداتي كه از داخل استراليا دارم توصيه ميكنم اگر در صدد مهاجرت به استراليا هستيد و يا در حال جمع آوري مدارك هستيد هر چه سريعتر پرونده هاتون رو لأج كنيد و به جريان بندازيد سيستم مهاجرتي استراليا هميشه شاهد تغييرات أساسي و ناگهاني بوده ( بنده خودم در سال ٢٠١٠ دستخوش همين تغييرات ناگهاني شدم) بالأخص كه الان دولت ليبرال روي كاره كه ميانه ي خوبي با پذيرش مهاجر نداره و حتي قوانين سيتيزن شيپي رو هم نشانه گرفته
    Racism. It Stops With Me

سلام دوستان
    کسی از شرایط ویزای job education اطلاع داره؟ اگر بخوام واضحتر بیان کنم یک دوره حدوداً یک ساله میگذرونن تا بتونن مدرکشون را با مدرک مورد قبول استرالیا معادلسازی کنند. درضمن عرض کنم مدرک بنده مهندس ارشد صنایع از دانشگاه آزاد تهران مرکز هست و 8 سال سابقه کار دارم
    ممنونم

سلام دوستان
    رشته من سازه های آبیه...که از زیرشاخه های کشاورزی محسوب میشه. درسته که از سال 2018 حداقل امتیاز مورد نیاز برای مهاجرت رشته های کشاورزی شده 75 امتیاز؟
    من سنم 30 ساله، از کارشناسی 6 سال سابقه کار دارم، مدرک زبان هم دارم میگیرم. متاهل هستم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز در شبكه اي بي سي و اخبار ديدم كه ظاهرا توني أبوت قراره در مورد تغييرات عمده در سيستم اميگريشن و كم كردن ظرفيت اميگريشن صحبت كنه و پيتر داتون وزير اميگريشن رو تحت فشار برأي اعمال تغييرات قرار ميدن تجربه بنده و مشاهداتي كه از داخل استراليا دارم توصيه ميكنم اگر در صدد مهاجرت به استراليا هستيد و يا در حال جمع آوري مدارك هستيد هر چه سريعتر پرونده هاتون رو لأج كنيد و به جريان بندازيد سيستم مهاجرتي استراليا هميشه شاهد تغييرات أساسي و ناگهاني بوده ( بنده خودم در سال ٢٠١٠ دستخوش همين تغييرات ناگهاني شدم) بالأخص كه الان دولت ليبرال روي كاره كه ميانه ي خوبي با پذيرش مهاجر نداره و حتي قوانين سيتيزن شيپي رو هم نشانه گرفته
    سلام. وضعیت گرفتن روادید استرالیا در حال حاضر برای ایرانی ها به چه صورت هست؟ من آخرین بار که با بخش ویزای سفارت استرالیا در تهران تماس گرفتم یه پیغام صوتی بود که می گفت دیگه به تماسهای تلفنی پاسخ داده نمیشه و فقط از طریق ایمیل میشه سوال پرسید. وقتی ایمیل زدم یه ایمیل اتوماتیک در جواب برام اومد که از ماه جولای بخش ویزای سفارت استرالیا در تهران تعطیل شده و فقط آنلاین میشه اپلای کرد که ارجاعش میدن به سفارت در یکی از کشورهای خاور میانه. اتفاقا جواب سوالی که پرسیده بودم رو از سفارت استرالیا در بیروت گرفتم. حالا با این اوضاع می خواستم بدونم الان وضعیت چجوریه؟ چون جای دیگه بررسی میشه کیس های ایرانی ها آیا سخت گیرتر شدند؟

Junior Member

دوستان سلام
    من برای ارزیابی مهندسی مواد اقدام کردم الان بهم ایمیل زده که برای مواد قبول نیستی و باید بین engineer professional nec یا engineer technologist یکی رو انتخاب کنی، به نظرتون من که میخوام بذای ۱۹۰ یا ۴۸۹ اقدام کنم کدوم بهتره انتخاب کنم؟ چقد امتیازاشون فرق داره؟ میشه اعتراض زد؟

Junior Member

سلام وقت بخیر

دوستان ما با یه شخص مسن(مرد) که اقامت دائم استرالیا داره دوست شدیم .

آیا امکان داره همسرم به عنوان پرستار این شخص اقامت بگیره در استرالیا و بعد برای من(به عنوان شوهرش) اقامت بفرسته ؟ (ضمن اینکه مدرک پرستاری نداره)

اگر شدنیه این پروسه چه قدر زمان بر هست ؟

آیا راهی هست سوابق این فرد رو در استرالیا یا هرجا بفهمیم یعنی بفهمیم پرونده داره مشکل قضایی چیزی داره ؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bigtel نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

دوستان ما با یه شخص مسن(مرد) که اقامت دائم استرالیا داره دوست شدیم .

آیا امکان داره همسرم به عنوان پرستار این شخص اقامت بگیره در استرالیا و بعد برای من(به عنوان شوهرش) اقامت بفرسته ؟ (ضمن اینکه مدرک پرستاری نداره)

اگر شدنیه این پروسه چه قدر زمان بر هست ؟

آیا راهی هست سوابق این فرد رو در استرالیا یا هرجا بفهمیم یعنی بفهمیم پرونده داره مشکل قضایی چیزی داره ؟؟؟
    خیر اگر اینکار شدنی بود خیلیها اینکار رو میکردند.
    برای اینکار همسرتون باید ویزای کار بگیره، برای اینکار باید مدرک مورد تائید داشته باشه.
    ویزای موقت کار (هالیدی ورک) هم نمیتونند بگیرند چون به ایرانیها نمیدند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)