صفحه 47 از 47 نخستنخست ... 3738394041424344454647
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 463 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام. وضعیت گرفتن روادید استرالیا در حال حاضر برای ایرانی ها به چه صورت هست؟ من آخرین بار که با بخش ویزای سفارت استرالیا در تهران تماس گرفتم یه پیغام صوتی بود که می گفت دیگه به تماسهای تلفنی پاسخ داده نمیشه و فقط از طریق ایمیل میشه سوال پرسید. وقتی ایمیل زدم یه ایمیل اتوماتیک در جواب برام اومد که از ماه جولای بخش ویزای سفارت استرالیا در تهران تعطیل شده و فقط آنلاین میشه اپلای کرد که ارجاعش میدن به سفارت در یکی از کشورهای خاور میانه. اتفاقا جواب سوالی که پرسیده بودم رو از سفارت استرالیا در بیروت گرفتم. حالا با این اوضاع می خواستم بدونم الان وضعیت چجوریه؟ چون جای دیگه بررسی میشه کیس های ایرانی ها آیا سخت گیرتر شدند؟
    اگر منظورتون ویزای توریستی هست که بسیار سخته من برای خواهر زاده ام از ایزان اقدام کردم و ریجکت شد و مجبور شدم خودم اسپانسرش بشم و از استزالیا اقدام کردم - بخش کنسولی ایران سخت گیره
    Racism. It Stops With Me

سلام
    میشه لطفا راهنماییم کنید..
    من در حال پر کردن eoi هستم ، در قسمت سابقه کار نمی دونم شروع و پایان سابقه کار رو چی وارد کنم.
    یک سال از اسسمنت ام میگذره، نمی دونم دقیقا تاریخ اسس شده را وارد کنم یا تهش رو تاریخ امروز وارد کنم. در توضیح اضافه خود سایت این اومده:

For current employment, the 'end date' field should be left blank. SkillSelect will continue to tally periods of employment from date of EOI submission to the date of invitation to apply. Therefore, the client must update their EOI if their employment details change

و بعدش این به عنوان نکته مهم اومده:
    Clients who have an opinion on their skilled employment from the relevant assessing authority should enter employment periods as specified on the letter from the assessing authority

من از سازمان VETASSESS اسسمنت گرفتم

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان. خسته نباشید.
    آیا برای اخذ اقامت از طریق تخصص سابقه کار باید با مدرک تحصیلی مرتبط باشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)