صفحه 5 از 47 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان اگه هیچ سابقه کاری نداشته باشید و امتیازتون به 60 برسه ممکنه بررسی نکنن پرونده رو؟ یا مهم امتیازه و بررسی میشه بدون سابقه کاری؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    statistic

سلام به همگی و سال نو مبارک. من نیاز به یک مشاور دارم که فرم هایی رو که پرکردم چک کنه. فقط در همین حد. اگر کسی رو میشناسید برام پیغام خصوصی بزارین لطفا. در مورد ویزای استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    دوستان اگه هیچ سابقه کاری نداشته باشید و امتیازتون به 60 برسه ممکنه بررسی نکنن پرونده رو؟ یا مهم امتیازه و بررسی میشه بدون سابقه کاری؟ ممنونم
    سلام دوست عزیز
    طبق اطلاعات بنده شما برای اسکیل سلکت احتیاج به سوابق کاری دارید. اما یادمه جایی در سایت خونده بودم i have no job employment evidence, am i eligible to appy? i که توی قسمت FAQ بود. لطفا همینا رو سرچ کنید ببنید چی میاره
    ویزا 190- ارسال مدارک جهت اسسمنت: 5 مارچ 2014

Junior Member

من این سوالو در داخل FAQs پیدا نکردم، در دو جای مختلف این سوالم رو مطرح کردم که از هر دو جا دو جواب کااااااملا عکس گرفتم، واقعا گیج شدم، دوستان دیگر اگر اطلاعات دارن کمک کنن لطفا، ممنون

Junior Member

با سلام
    من و همسرم جدیدا (قبل از عید) مدیکال رو دادیم و همین روزا ویزامون میاد (اگه خدا بخواد) .میخواستم بدونم اگه فقط بریم مراحل ثبت شهروندی رو انجام بدیم و برگردیم (به دلیل مشکلات کاری) آیا راهی هست بدون حضور در استرالیا پس از 4 سال اقدام برای درخواست پاس بکنیم؟(حالا با رد کردن بیمه و.....)
    لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alimehr58 نمایش پست ها
    با سلام
    من و همسرم جدیدا (قبل از عید) مدیکال رو دادیم و همین روزا ویزامون میاد (اگه خدا بخواد) .میخواستم بدونم اگه فقط بریم مراحل ثبت شهروندی رو انجام بدیم و برگردیم (به دلیل مشکلات کاری) آیا راهی هست بدون حضور در استرالیا پس از 4 سال اقدام برای درخواست پاس بکنیم؟(حالا با رد کردن بیمه و.....)
    لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
    ممنون
    دوست عزیز
    هیچ راهی وجود نداره. مدت حضور فیزیکی شما در استرالیا براساس زمان ورود و خروج (مهر پاسپورت) تعیین میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mrshi نمایش پست ها
    والا دقيق نميدونم تو سايت نوشته در زمان دعوتنامه ولي بعضي دوستان گفتن سن از زماني حساب ميشه كه لاج ميكني.
    شن شما از زمان دعوت نامه حساب میشه نگران نباش.در ضمن در خصوص هزینه پرداخت ویزا با Visa card & master card و بقیه شیوه های پرداخت از اپریل 2014 باید یک مبلغ اضافه پرداخت کنی بر تو سایت هاجرت نگاه کن.چیزی بیشتر متوجه شدی خبر بده

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشيد

خواستم بدونم اينکه ميگن ميزان سابقه کار(با بيمه) بعد از دريافت مدرک تحصيلي مثلا ليسانس در نظر گرفته ميشه صحت داره يا نه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehsh نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشيد

خواستم بدونم اينکه ميگن ميزان سابقه کار(با بيمه) بعد از دريافت مدرک تحصيلي مثلا ليسانس در نظر گرفته ميشه صحت داره يا نه؟
    ممنون

سلام دوست عزیز
    سابقه کار شما از زمانی که شما برای اون occupation در واقع qualify شدین به عنوان سابقه کامل حساب میشه. من شنیدم بعضی دوستان سابقه حین تحصیل لیسانسشون نصف حساب شده اما از وکیل ها که پرسیدم میگن تا مدرک لازمو نگرفته باشی سابقه کارت در نظر گرفته نمیشه. خودم سابقه در دوران فوق لیسانسم حساب شد البته توسط اسسور و مشکلی نگرفت.
    موفق باشید

دوستان اگه وقتی ویزای ۱۹۰ ر می گیریم و ورودمون به داخل استرالیا می خوره ,می شه بعدش تا 1 سال و نیم خارج استرالیا دانشجو باشیم تا درسمون تموم بشه و بعد در ایالت مربوطه برگشت و اقامت کرد?

Merci

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)