صفحه 8 از 47 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط negaarin نمایش پست ها
    دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه من رو:

1- برای ارسال مدارک به اداره مهاجرت, آیا لزومی به ارسال برگه ای اصلی Recognition Letter(و نه کپی) که از سازمان ارزشیابی مهندسان استرالیا دریافت می شه هست یا صرفا ارائه شماره نامه کافیه؟

2- آیا اساسا ارسال (چه ایمیلی چه با پست) کپی تمام صفحات پاس پورت ضروریه؟

پیشتر سپاس گزارم
    بله شما باید نامه اسس رو بزارید موقع لاچ ازتون اینو میخوان - صفحات اول پاسپورت مشخصاتتون ضروریه و هر صفحه های که سفرهای شما رو به جاهایی که مدت طولانی اقمات داشتین ( سفرهای کوتاه لازم نیست) نشون بده
    من خودم اقامت یک کشور دیگه رو تو پاس و مهرهای ورود وخروج رو باید اسکن میکردم

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﻮاﻝ اﻭﻟﻮﻭﻥ ﻣﻦ ﻛﺎﻣﻞ ﺳﻮاﻟﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﻧﺨﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﺟﻮاﺏ ﻗﺒﻠﻲ ﻣن ﺭﻭ د ﻧﻆﺮ ﻧﮕﻴﺮﻳﺪ ﺷﻤﺎ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻦ ﻛﭙﻲ ﺑﺮاﺑﺮ اﺻﻞ ﺭﻭ ﺑﺰاﺭﻳﺪ و ﻳﺎ اﺳﻜﻦ ﺭﻧﮕﻲ اﺯ ﻧﺎﻣﻪ اﺻﻠﻲ اﻳﻨﻊ ﻛﻬﻠﺰﻭﻣﻲ ﻧﺪاﺭﻩ اﺻﻞ ﻧﺎﻣﻪ ﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻴﺪ

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره که شیوه ی محاسبه ی سابقه کاری در اداره مهاجرت استرالیا به چه ترتیبیه؟

من هفت سال و هفت ماه در شرکتی در کاری مرتبط به رشته ی مهندسی ای که تحصیل کرده ام, سابقه کار تمام وقت دارم و البته قبل از اون در دوره ی فوق لیسانس به مدت دو سال هم در همین شرکت در طی دوره دانشجوییی فوق لیسانس به طور پاره وقت کار کرده ام.

به نظر دوستان, سابقه کار من همون هفت سال و هفت ماه در نظر گرفته می شه یا اون دو سالی که همزمان دانشجوی فوق لیسانس بودم هم به این مجموع اضافه می شه؟

دو اینکه اساسا چقدر گاره وقت و تمام وقت بودن از نظر استرالیا در نظر گرفته می شه؟

پیشتر سپاس گزارم

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط negaarin نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که شیوه ی محاسبه ی سابقه کاری در اداره مهاجرت استرالیا به چه ترتیبیه؟

من هفت سال و هفت ماه در شرکتی در کاری مرتبط به رشته ی مهندسی ای که تحصیل کرده ام, سابقه کار تمام وقت دارم و البته قبل از اون در دوره ی فوق لیسانس به مدت دو سال هم در همین شرکت در طی دوره دانشجوییی فوق لیسانس به طور پاره وقت کار کرده ام.

به نظر دوستان, سابقه کار من همون هفت سال و هفت ماه در نظر گرفته می شه یا اون دو سالی که همزمان دانشجوی فوق لیسانس بودم هم به این مجموع اضافه می شه؟

دو اینکه اساسا چقدر گاره وقت و تمام وقت بودن از نظر استرالیا در نظر گرفته می شه؟

پیشتر سپاس گزارم
    - سابقه کار میبایست بعد از فارغ التحصیلی از مقطع لیسانس باشه (سابقه کار در حین مقطع لیسانس قابل قبول نیست).

- اگر میزان ساعات کاریتون در هفته بیش از 20 ساعت بوده باشه، سابقه کار به صورت تمام وقت حساب میشه. اگر کمتر از 20 ساعت بوده باشه، هیچ سابقه کاری منظور نمیشه.

- در حین تحصیل در مقطع فوق لیسانس هم میتونین سابقه کار ارائه بدین، به شرط این که میزان ساعت کارتون در هفته بیش از 20 ساعت باشه.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

آیا آیلتس آکادمیک برای مهاجرت به استرالیا مورد قبول است؟
    آیا امکان آپدیت مدارک وجود دارد؟
    من تمامی مدارک تحصیلی و سابقه کارم را ترجمه کردم.آیلتس آکادمیک 6 دارم.البته قصد دارم دوباره امتحان بدم.
    الان دقیقا باید چه کار کنم؟
    به نظرتون از یک مشاور برای پر کردن فرمها کمک بگیرم؟
    برای اسسمنت مدارکم چطور باید اقدام کنم؟
    ویرایش توسط amirfriendship : January 6th, 2015 در ساعت 04:18 PM

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    آیا آیلتس آکادمیک برای مهاجرت به استرالیا مورد قبول است؟
    آیا امکان آپدیت مدارک وجود دارد؟
    من تمامی مدارک تحصیلی و سابقه کارم را ترجمه کردم.آیلتس آکادمیک 6 دارم.البته قصد دارم دوباره امتحان بدم.
    الان دقیقا باید چه کار کنم؟
    به نظرتون از یک مشاور برای پر کردن فرمها کمک بگیرم؟
    برای اسسمنت مدارکم چطور باید اقدام کنم؟
    شما اولین کاری که باید بکنید اینه که اسسمنت مدرکتون رو انجام بدید - آیلتس و اسسمنت ذو داکیومنت اصلی برای لاچ گردن ویزا هستن - آیلتس اکادمیک مورد قبوله - مشاور اگه منظورتون وکیله معجزه نمیکنه در بعصی موارد هم کارتون رو عقب میندازه - قوانین مهاجرتی بسرعت عوص میشن و اکثرایجنت ها وقت کاقی برای مطالعه قوانین نمیزارن - اگر وقت بزارین چه بسا از یک ایجنت بهتر و دقیقتر کارتون رو انجام میدید - خیلی ها رو دیدم که بخاطر همین ایجنت های مهاجرتی شانس رفتن رو ازدست دادن و یا بخاطر اشتباه مصجکی که طرف انجام داده پروندشون رد شده
    برای اسسمنت باید اول ببینین ارگان اسس شما چیه - اگر مهندسی خوندید باید با انجینیرز استرالیا اقدام کنید - هر ارگانی شرایط و مدارک خاص خودش رو میخواد که باید به وبسایتش رجوع کنید
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

:For those who are interested in future Australian Visas horizon, here is the link to latest DIBP discussion paper
    http://www.immi.gov.au/pub-res/Docum...aper_dec14.pdf

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

من با لیسانس اسس شدم ولی تکنولوژیست حساب کردن، با چنج سال سابقه کار. حالا که میخوام فوق لیسانسم رو ارایه بدم وکیل میگه همه ی سابقه کارت پوچ میشه و از تاریخ فارغ التحصیلی فوق لیسانس هر چی سابقه داشته باشی حسب میکنن همچین چیزی درسته ؟؟؟ چوون پنج امتیازی که کم دارم با فوق لیسانس که پروفشنال ارزیابی بشه حل میشه و نیازی به ایچ بند هفت نیست....لطفن راهنمایی کنید. منونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_dj14146 نمایش پست ها
    :For those who are interested in future Australian Visas horizon, here is the link to latest DIBP discussion paper
    http://www.immi.gov.au/pub-res/Docum...aper_dec14.pdf
    آقا ممنون اطلاعات خیلی خوبی تو این سند درباره آینده ویزا استرالیا بود. البته زمان پیاده سازی این تغییرات جولای 2016 هست ولی برای من که در حال حاضر ویزای موقت دارم و قصد تبدیلش به ویزای دائم رو دارم و اونایی که طی 1.5 سال دیگه قصد اقدام برای ویزا دارن بسیار خوب هستش.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان آیا برای مهاجرت استانی نمره آیلتس پایینتری نیاز هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)