صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 71

موضوع: مدیریت فناوری اطلاعات (Information technology management)

پیش فرض پاسخ : رشته های ترکیبی مدیریت و فناوری اطلاعات مثلManagement Information Systems

سلام دوستان
    کسی امسال برای ویزا این رشته سفارت آمریکا رفته؟ حالا در مقطع مستر یا دکتری؟ با فاند یا بدون فاند؟!
    لطفا سریعا پ.خ بدین ... ممنون می شم
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های ترکیبی مدیریت و فناوری اطلاعات مثلManagement Information Systems

میشه پاسخی به این پست بدید ؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_lhe نمایش پست ها
    میشه پاسخی به این پست بدید ؟
    مرسی
    پاسخ کامل و جامع سوالتون رو میتونید توی بخش نتایج پذیرش پیدا کنید...
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

سلام دوستان! من هم دنبال اینم که ببینم تو این رشته کسی تجربه ای داره؟ اصلا اوضاع پذیرش این رشته توی خارج از کشور چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با مدیریت فناوری اطلاعات Information technology management

آقا یکی به من بگه پذیرش گرفتن تو این رشته چجوریه؟ کسی برای دکترا از این رشته تا حالا پذیرش گرفته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با مدیریت فناوری اطلاعات Information technology management

خواهش میکنم یکی جواب منو بده خیلی مهمه و وقتی هم ندارم.موضوع اینه که من دوتا پذیرش دارم برای MIS , MITM از دوتا دانشگاه مالزی. اما تو انتخابشون موندم. من به هردو علاقه دارم قصد هم ندارم ابران برگردم و از مالزی هم مهاجرت میکنم. کسی نیست یه سری اطلاعات بده؟ میخوام بدونم بازار کار و هم ادامه تحصیل برای کدوم یک بهتره. به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟

دوستان کسی در مورد پذیرش گرفتن در مقط فوق لیسانس این رشته در دانشگاههای آلمان اطلاعی داره؟ آیا در آلمان و به خصوص در دانشگاه هامبورگ این رشته وجود داره؟

دوستان کسی برای فوق لیسانس این رشته از دانشگاههای آلمان پذیرش گرفته؟ اگر کسی در مورد این رشته در آلمان اطلاعاتی داره ممنون میشم اینجا مطرح کنه

من از نورنبرگ آلمان برای International Information Systems پذیرش گرفتم. ترکیبی از درسهای مدیریت در IT و مهندسی نرم افزار را ارائه میده. در بخش نرم افزار مثلا چند واحد مهندسی نرم افزار پیشرفته و چند واحد دیتابیس پیشرفته ارائه میکنه. اگر توضیح خاصی مد نظرت هست بپرس
    اینهم لینک برنامه www.iis.uni-erlangen.de
    نقل قول نوشته اصلی توسط princessparisa نمایش پست ها
    دوستان کسی برای فوق لیسانس این رشته از دانشگاههای آلمان پذیرش گرفته؟ اگر کسی در مورد این رشته در آلمان اطلاعاتی داره ممنون میشم اینجا مطرح کنه

Junior Member silence آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، کنترل_سجاد مشهد

پیش فرض کدوم کشور برای مدیریت IT خوبه؟

دوستان من ترم آخر برقم واسه فوق می خوام برم مدیریت IT.
    بنظر شما کدوم کشور ها تو این زمینه قوی ان که هزینه زیادی هم نداشته باشه.
    ممنون
    باید قلم گرفت به دست تقویم تازه ای نوشت باید که تن نداد و رفت به جستجوی سرنوشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)