نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: چند نتیجه گیری در مورد سیستم جدید گرفتن وقت مصاحبه در قبرس.

Junior Member

پیش فرض چند نتیجه گیری در مورد سیستم جدید گرفتن وقت مصاحبه در قبرس.

سلام

با توجه به سیستم جدید وقت دهی سفارت آمریکا در قبرس:

1- دیگه نمی شه وقت ها رو جابجا کرد، چون وقت کنسل شده همون موقع آزاد نمی شه. (این رو دیگه همه می دونند)

2- اگر قبلا چند تا وقت گرفتین ممکنه بدون اطلاع قبلی اونها رو از دست بدید. این جواب خود سفادت به یک ایمیل در همین زمینه است:
    Please schedule only one appointment. Scheduling multiple appointments prevents other applicants from obtaining interviews. We routinely delete duplicate interviews. By scheduling two appointments, you risk having them deleted without your notification
    .

3- اگر جدیدا می خواید وقت بگیرید، قبل از انتصاب وقت به شما، سیستم دیتا بیس رو چک می کنه و اگر شما قبلا وقتی رزرو کردین قبل از گرفتن وقت جدید باید کنسلش کنید یا تغییرش بدید (این جدید ترین تغییر در سیستم قبرس هست که در رزرو وقت های june به کار گرفته شد). پس از این به بعد اصلا نمی شه چند تا وقت گرفت.

با توجه به این نکات میشه پیش بینی کرد که بحث چند تا وقت گرفتن کاملا منتفی بشه و در ضمن وقت های duplicated در may هم آزاد بشه.

با آرزوی موفقیت برای همه.

پیش فرض پاسخ : چند نتیجه گیری در مورد سیستم جدید گرفتن وقت مصاحبه در قبرس.

مورد 3 براي ماه may هم بود.
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Junior Member

همه ی نتیجه گیری های شما درست...ولی لزومی نداره افرادی که وقت می گیرن با یک اسم و مشخصات درست بگیرن و دقیقا به خاطر اینکه همون موقع cancel کردنش باز نمی شه نه به درد خودشون می خوره نه بقیه...مثالش وقت های april که امروز همه دیدن باز شد ولی آیا امکان گرفتن ویزای قبرس تو یک هفته هست...؟ می شه هم خوش بین بود و گفت کسی این کارو نمی کنه ... کاش اینطوری بود.
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

فکر کنم الان سیستم شماره پاسپورت رو چک می کنه... در این صورت دیگه نباید کسی بتونه چند تا وقت بگیره... به هر حال باید امیدوار بود.

Junior Member

نه نمی کنه...امتحان کنید...
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

یه سوال بچه ها!

اگه وقت گرفته باشیم و بخواییم تغییرش بدیم بنظرتون اول وقت قبلی کنسل میشه بعد وقت میگیره یا اول میگیره بعد کنسل؟ ظاهرا اول کنسل میشه بعد میگیره.....
    در مورد من اتفاق جالبی افتاده....ممن اومدم وقتمو عوض کنم وقتی confirmation id رو زدم و صفحه روزهای هفته اومد و وقتی دیدم وقتی در دسترس نیست صفحه رو بستم....امروز اومدم همین کارو بکنم....رفتم تو صفحه change/cancel appointment بعدش اطلاعاتمو وارد کردم....پیغام داد که اطلاعات شما در سیستم موجود نمیباشد....با این اوصاف کنسل شدم..... اما نکته جالب قضیه اینجاست!!!!!!که وقتی از صفحه scheduele an appointment میرم و اطلاعاتمو وارد میکنم میگه که شما قبلا وقت گرفتی و نموتینی وقتدیگه ای بگیری مگه اینکه اونو کنسل کنی.............

با تمام این تفسیر من به ین نتیجه رسیدم که احتمالا وقتم کنسل نشده بلکه برای ماه جون نمیشه وقتتو عوض کنی...........

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)