صفحه 1 از 51 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 502

موضوع: مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر اولیه (فدرال)

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

پیش فرض مدت زمان بین فرستادن مدارک و دریافت فایل نامبر اولیه (فدرال)

دوستان عزيز

به دليل حجم بالاي ارسالهاي مرتبط با موضوع فايل نامبر اول و دوم، ارسال مدارک و مدت انتظار براي اخذ فايل نامبر، مشکلات چک آنلاين وضعيت با فايل نامبر هاي دريافت شده و ... اين موضوع را اضافه کردم تا از حجم بالاي پست هاي طرح شده در موضوع متقاضیان مهاجرت از طریق FSW مطابق با هر کدام از قوانين کاسته شود و دوستاني که هر نوع سوال و مشکلي با اين موضوع دارند در اين قسمت درج و بررسي شود.

از همکاري تمامي دوستان و کاربران عزيز صميمانه سپاسگذارم.
    ویرایش توسط shahabkh : November 22nd, 2010 در ساعت 03:52 PM
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member

پیش فرض مباحث مربوط به فايل نامبر متقاضيان مهاجرت از طريق FSW

سلام بچه ها
    کسی میدونه چقدر بعد از برداشتن پول از credit card ایمیل فایل نامبر و میزنن؟

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW طبق آخرین قوانین 2010-06-26

نقل قول نوشته اصلی توسط banafshe77 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    کسی میدونه چقدر بعد از برداشتن پول از credit card ایمیل فایل نامبر و میزنن؟
    دوست عزيز

از لينکهای زير خودتون برداشت کنيد. حساب کتاب مشخصي نداره. با بررسي جداول مي تونيد يک حدس نزديک به واقعيت بزنيد.

http://www.canadavisa.com/canada-imm...0510.1845.html

http://www.canadavisa.com/canada-imm...8471.4230.html

موفق باشید.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

ممنون از دوستانی که در این مورد اطلاع رسانی می کنند من خواهش می کنم یک رای گیری بشه تا ببینیم:
    1- چند نفر تا حالا فایل نامبر گرفتند بهد از 26 جون؟
    2- چند نفر تا حالا پول از حسابشون کم شده ولی فابل نامبر نگرفتند و چه مدته طول کشیده؟
    3- دوستانی که فایل نامبر گرفتند چقدر پس از وصول هزینه فایل نامبر گرفتند؟

Senior Member

هیچ کی بعد از 26 جون فایل نامبر نگرفته من حتی از هندی ها هم پرسیدم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW (بین 2008-11-28 الی 2010-06-26)

سلام به همگی دوستان
    من تازه وارد هستم و سعی کردم عمده مطالب را بخوانم و بعد مزاحم دوستان بشوم.واقعیتش من لینک چک کردن وضعیت را دیدم ولی قبلش یک صفحه بزرگ و کامل جهت اگریمنت گذاشته که جرأت نکردم تائیدش کنم و برم وضعیت پرونده ام را چک کنم.ضمن اینکه من وکیل دارم و میترسم اگر رأسا" وضعیت پرونده ام را چک کنم گرفتاری درست بشود.ممنون میشوم اگر راهنمائی کنید که آن صفحه اگریمنت که من باید تائیدش کنم خیلی چیز حادی نباشه و دوم اینکه اگر من وضعیت فایلم را از طریق سایت دمشق چک کنم مشکلی بوجود نیاد و از این طرف صدای وکیلم هم دربیاد( اگر چه آدم بسیار با شخصیتی است)

نقل قول نوشته اصلی توسط frkh52 نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    من تازه وارد هستم و سعی کردم عمده مطالب را بخوانم و بعد مزاحم دوستان بشوم.واقعیتش من لینک چک کردن وضعیت را دیدم ولی قبلش یک صفحه بزرگ و کامل جهت اگریمنت گذاشته که جرأت نکردم تائیدش کنم و برم وضعیت پرونده ام را چک کنم.ضمن اینکه من وکیل دارم و میترسم اگر رأسا" وضعیت پرونده ام را چک کنم گرفتاری درست بشود.ممنون میشوم اگر راهنمائی کنید که آن صفحه اگریمنت که من باید تائیدش کنم خیلی چیز حادی نباشه و دوم اینکه اگر من وضعیت فایلم را از طریق سایت دمشق چک کنم مشکلی بوجود نیاد و از این طرف صدای وکیلم هم دربیاد( اگر چه آدم بسیار با شخصیتی است)
    اگر agreement رو مطالعه کنيد متوجه می شيد که جايي برای نگرانی نیست. چک کردن وضعيت هم با استفاده از فايل نامبر و ساير اطلاعات شخصی خواسته شده امکان پذير است و اين بدين معناست که شما با خيال راحت بفرماييد وضعيتتان را چک کنيد.
    ارسال مدارك به سيدني: Jan 19 2010، فايل نامبر اول: 2010 12 March، فايل نامبر دوم: 2010 3 May، مدیکال: 2014 17 Jan

سلام دوستان
    فایل نامبر اول ما امروز تقریبا بعد از 6 ماه و اندی اومد.
    ضمن تشکر از همه بچه های فروم بالاخص بابک،پیمان و مهرداد خان که ما رو تو پر کردن فرمها کمک کردن آرزوی رسیدن خبر های خوش واسه همه دوستان را داریم.
    موفق و پیروز باشید

Junior Member

در جواب به ساره:
    ظاهراٌ با صدور فايل نامبر دوم و يا سپری شدن 120 روز فايل نامبر اول اعنبار خود را از دست می دهد. چون می توانيد با فايل نامبر خود وضعيت خود را چک کنيد، احنمالا حرف وکيلتان درست باشد.
    ویرایش توسط a_n_2010 : October 22nd, 2010 در ساعت 06:07 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط a_n_2010 نمایش پست ها
    در جواب به ساره:
    ظاهراٌ با صدور فايل نامبر دوم و يا سپری شدن 120 روز فايل نامبر اول اعنبار خود را از دست می دهد. چون می توانيد با فايل نامبر خود وضعيت خود را چک کنيد، احنمالا حرف وکيلتان درست باشد.
    اینطور نیست که فایل نامبر اول اعتبارشو از دست بده. شما همیشه با هر دو فایل نامبر می توانید سایت رو چک کنید. اینکه هر دو شماره یکی باشه رو من بعید می دونم. از نظر احتمالاتی هم احتمالش نزدیک به صفره بخصوص که دادن شماره رندوم هم نیست حتما اصولی داره. گمون نکنم هیچکدوم از بچه های این سایت فایل نامبراشون یکی بوده باشه.

صفحه 1 از 51 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)