صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: گرفتن بورس در رشته معماری چطوریه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن بورس با FUNDدر رشته معماری چطوریه؟؟

سلام،من تازه عضو شدم تازه به کلم زده که برای تحصیلات تکمیلی دذ خارج اقدام کنم یه سال ونیمه لیسانسمو گرفتم از رشته ی معماری،البته از دانشگاه غیر انتفاعی،میشه راهنماییم کنین چیکارکنم؟کلاس زبان دارم میرم برای تافل ،از سال جدید ینی فروردین میخوام مقاله شروع کنم کارکنم،شوهرم ارشدعلم وصنعت داره و 3 تا مقاله،اون اقدام کنه کارش زودتر جورمیشه،منم میتونم برم؟

Junior Member

کسی می دونه کدوم ایالت ها احتمال فاند شدن معماریش بالاست ؟

ممنون

ببخشید یه سوال داشتم شاید اصلا درست نباشه اینجا بپرسم ولی خیلی مهمه
    رشته معماری جز رشته هنر محسوب میشه یا نه جز رشته مهندسی هستش؟ چون تو سایت top university من engineering and technology degree میزنم معماری رو میاره (architecture degree)
    ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz6889 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من رشته ام معماریه ، تو نامه ی فاندم اومده :
    Your responsibilities would include taking at least 9 credits of graduate coursework per semester and assisting landscape architecture faculty with research related projects.

کسی میدونه اون بخش اول (گرفتن 9 واحد ) منظورش چیه؟ یعنی 9 واحد TA؟؟ یا اینکه
    9 واحد واسه خودم
    ؟
    ممنون

ببخشید امکانش هست از نحوه ی دریافت فاندتون بگید؟کدوم دانشگاه؟و رزومتون؟؟اگه امکان داره ممنون میشم بابت راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان...من شنیدم تحصیل توی یسری از دانشگاههای اروپایی رایگان هستش....ولی فاند اصلن تو اروپا نمی دن...آیا این حرفا صحت داره؟ لطفا دوستانی ک اطلاعات دقیق دارن منو در جریان بزارن

پیش فرض پاسخ : گرفتن بورس در رشته معماری چطوریه؟

باسلام و خسته نباشيد.من يك پسر٢٢ساله هستم و ترم اخر كارشناسي رشته معماري.قصد سفر و ادامه تحصيل دارم.قصد خوندن زبان رو دارم.و ميخوام مدارك جمع كنم.سوال من از شما اينه بنظرتون كدوم كشور ها راحت تر اين رشته رو قبول ميكنن و از نظر هزينه هم پايين باشه!؟(من شنيدم المان دانشگاه هاش رايگان و كلا كشور دانشجويي هستش واسه همين قصد خوندن زبان الماني رو دارم)لطفا اگه ميشه كمكم كنيد چون هيچي نميدونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن بورس در رشته معماری چطوریه؟

با سلام.. امکانش هست اگه جایی رو میشناسین که فاند کامل میده بگین؟و فاند گرفتن از کشور ایتالیا امکان داره؟کدوم دانشگاهش ؟کلا شرایط دانشگاه های ایتالی رو میشه بگین؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)