صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 101

موضوع: ارزشیابی مدارک و دانشگاه های مالزی

پیش فرض ارزشیابی مدارک و دانشگاه های مالزی

سلام
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی راجع به اعتبار مدرک master by coursework داره بگه.دانشگاه UKMرشته ای که می خوام رو به این صورت و بدون تز ارائه می ده.چون هدفم دکتراست می ترسم نتونم با این مدرک از دانشگاههای دیگه پذیرش یا فاند بگیرم.

پیش فرض پاسخ : اعتبار master by courseworkدر ایران یا کشورهای دیگه برای phd

حتما فایل های سیلابس و جزئیات رشته مورد نظرتونو از سایت دانشگاه پیدا کنین و بخونین چون این اسم های course work و taugth coures و...گاهی غلط انداز هستند.مثلا دانشگاه UTM دوره فوق مکانیک by taugth course داره که وقتی سیلابسش رو گرفتم دیدم هیچ فرقی با فوق ایران نداره و 34 واحد هست که 6 تاش پروژست و این اسم های taugth course و... فکر می کنم در مقابل by research به کار میره.

Junior Member

سلام
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی راجع به اعتبار مدرک master by coursework داره بگه.دانشگاه UKMرشته ای که می خوام رو به این صورت و بدون تز ارائه می ده.چون هدفم دکتراست می ترسم نتونم با این مدرک از دانشگاههای دیگه پذیرش یا فاند بگیرم.

به نظر من اگه تو فكر Phd هستي حتما از حالا يه زمينه اي رو انتخاب كن كه بتوني تو دوره دكتري هم ادامش بدي
    چون اگه بخواي براي Phd فاند بگيري بايد استاد از زمينه كاريت خوشش بياد تا بهت فاند بده.
    اگه هم فقط ميخواي فوق بگيري زياد مهم نيست اين دو تا. چون تو ايران وزارت علوم مياد واحدهايي كه پاس كردي رو بررسي ميكنه
    و بر اساس اونا مدرك معادل تعريف ميكنه . پس اگه تو سيلابس UKM شش واحد پروژه تعريف شده وزارت علوم هم احتمالا master by research برات ميزنه
    حالا چرا UKM ؟شما كه هم دانشگاهت خوبه هم معدلت

راستي من شما رو قبلا جايي نديدم؟

پیش فرض اعتبار مدارک دانشگاه های مالزی ( with Thesis and without Thesis)

کل فروم مالزی رو خوندم ، still frustrated ، واسه همین تاپیک زدم،( بازم اگه مدیرا صلاح دونستن تکراریه و بحث شده پاک کنن)

من فرصت زیادی ندارم برای تصمیم گیری، پدیرش رو از UKM گرفتم اما زده Thesis ، مدرک by thesis توی ایران دارای اعتبار هست یا نه؟ توی سایت وزارت علوم اشاره مستقیم نکرده ،
    از صبح دارم گوگل رو سرچ میکنم ، هر کس یه چیز گفتته ، باور کنید چند جا دیدم گفتن اعتار نداره ، چند جا گفتن داره ،

لطفا راهنمایی کنید ، می ترسم برم درس بخونم آخرش وقت تلف کرده باشم مدرک رو هم هیچ جا قبول نکنن!

این لینک رو برای مثال ببینید : نظراتش رو هم حتما بخونید
    همه تفکراتمون رو برده زیر سوال ،
    http://www.tabnak.ir/pages/?cid=6409

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک by thesis

بهترین کار اینه که تماس بگیری با وزارت علوم

مي تونيد سوال كنيد: 82233142
    خانم اصفهانی، وزارت علوم، (دقیق نمیدونم ولی فک کنم تو قسمت ارزشیابی مدارک هستن ایشون)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Process Control, Åbo Akademi University

من 1 ماه پیش از مسول آسیا وزارت علوم پرسیدم یک دکتری بود و گفت اشکالی نداره و از نظر ایران قبوا هستاینم میلش هست

ALLIVAHID@gmail.com

این اطلاعات جدید منه: خواندن دکترا با فوق بدون تز در فرانسه غیر ممکنه. یک نگاهی هم به این تاپیک بنداز که در همین زمینه هست، نمی دونم چرا یه نفس کش پیدا نمی شه که ...
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,16044.0.html

امروز وزارت خونه بودم ،پذیرش رو بردم گفت مورد تایید هست.
    ممنون از همگی

Junior Member

من یه سول داشتم ممنون می شم دوستانی که اطلاعات موثقی دارند جوابمو بدن :

کدوم یک از دوره های master by course work یا master by course work + thesis راحت تر پذیرش می دن ؟
    (اگر کسی معدل لیسانسش پایین باشه چطور؟)

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)