صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

با درود فراوان و سپاس از پاسختون
    اتفاقا از اونجاييكه خودم هم خيلي تابع كيش و مسلك خاصي نيستم لذا فكر ميكنم براي اين كشورهايي كه شما فرموديد هم ميشه اقدام كرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    اگر فقط در مورد ویزا سوال دارید کشورهایی مثل فنلاند و سوید و نروژ چندان سن را مانع اعطای ویزای دانشجویی نمی دانند ولی المان و فرانسه بطور مثال سن بالا را معمولا دلیل ریجکتی ویزا اعلام می کنند

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976 نمایش پست ها
    مطمئناً 32 سالگی برای گرفتن پذیرش هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه. فقط باید بجای اینکه به این موضوع بشکل یک نقطه ضعف نگاه کنید اونو به شکل یک نقطه قوت ببینید و همه جا (برای مثال توی روزمه و SOP) روی اون مانور کنید. باید نشون بدید که در طول این سالها کار تخصیصی و آکادمیک انجام می دادید و نه تنها از حال و هوای درس خوندن دور نیستید، بلکه بهتر از هر دانشجوی تازه فارغ التحصیل از کارشناسی یا کارشناسی ارشد می تونید برای اون استاد پولساز باشید! اونوقت خواهید دید که براحتی و Full Fund پذیرش خواهید گرفت. چونکه اساتیدی که پروژه از صنعت دارند و کار آزمایشگاهی انجام می دهند بشدت به دانشجوهایی که چند سال سابقه کار مرتبط داشته باشند علاقمند هستند.

فقط باید بتونید برای این بازگشت به دانشگاه در این سن یک دلیل موجه و قابل قبول ارایه کنید.
    چقدر خوب جواب دادید.
    میتونید خودتون یه پیشنهاد برای دلیل بازگشت به دانشگاه بگید؟

سلام دوستان من سی و یک سالمه، بعد از ارشد سه سال کار کردم و الان حدود یکسال هست که استعفا دادم و دارم برای آزمون آیلتس آماده میشم، مقاله ISI ندارم ، رشته ام حقوقه ، آیا با توجه به این سن میتونم برای گرفتن بورس امیدوار باشم؟ ( اغلب دیدم که بچه های مهندسی تجاربشون رو به اشتراک میگذارن ،خوشحال میشم اگر اطلاعاتی از رشته ی حقوق دارین یا تجربه ی مشابهی داشتین مطرح کنین. ممنونم )

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

در مورد سن خیلی در انجمن صحبت شده است.

اگر دکتری مد نظر است سن شما مانعی برای پذیرش و فاند در عمده کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی نیست. در واقع شما برای دکتری در سن خیلی خوبی هستید.

بنابراین اگر دیگر شرایط را داشته باشید از بابت سن نباید نگران باشید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط baharenarenji نمایش پست ها
    سلام دوستان من سی و یک سالمه، بعد از ارشد سه سال کار کردم و الان حدود یکسال هست که استعفا دادم و دارم برای آزمون آیلتس آماده میشم، مقاله ISI ندارم ، رشته ام حقوقه ، آیا با توجه به این سن میتونم برای گرفتن بورس امیدوار باشم؟ ( اغلب دیدم که بچه های مهندسی تجاربشون رو به اشتراک میگذارن ،خوشحال میشم اگر اطلاعاتی از رشته ی حقوق دارین یا تجربه ی مشابهی داشتین مطرح کنین. ممنونم )

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان من 30سالمه و میخام سال دیگه واسه ارشد درخواست بدم. قبول میشم ؟ وییزا میدن؟ واسه امریکا میخام اقدام کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Future goal: Is an pharmacist

به نظر من به دانشگاه خیلی ربط داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک طراحی کاربردی

سلام دوستان. شرایط من بصورت زیر هست، لطفا راهنمایی بفرمایید :
    34 سالمه، فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل 17.18، یک مقاله تو ژورانل معتبر داخلی، الان دانشجوی ترم 5 دکتری در دانشگاه نسبتا خو سراسری و معدلم 17.44 هست، روی موضوع پژوهشی که کار می کنم احتمالا تا یک سال و 2 سال آینده به مقالات می رسم، نمره 71 از 100 تافل داخلی دارم ( که البته به درد خارج نمی خوره!) و 7 سال سابقه کار تو صنعت نفت و گاز دارم.
    می خوام بدونم تا یک سال و یا حتی 2 سال آینده که مقالات و آیلتسم آماده میشه آیا با توجه به شرایطی که گفتم و مخصوصا شرایط سنی احتمال گرفتن فاند از دانشگاه های کانادا، آمریکا استرالیا رو دارم؟ کسی رو می شناسید که تجربه مشابهی داشته باشه؟
    این مسیر زندگی رو به این دلیل دوست دارم انتخاب کنم که همیشه علاقه خودم به محیط آکادمیک، پژوهش و تدریس بوده کما اینکه در طول این سالیان تجربه کاریم ادامه تحصیل رو رها نکردم.
    اگر بتونم فاند بگیرم و ادامه تحصیل بدم در خارج از کشور تو سن حدود 41 سالگی آیا امکان گرفتن موقعیت های آکادمیک در خارج و یا حتی در داخل کشور هست؟

ممنون میشم از پاسخ هاتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط thegalaxy6586 نمایش پست ها
    سلام دوستان. شرایط من بصورت زیر هست، لطفا راهنمایی بفرمایید :
    34 سالمه، فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل 17.18، یک مقاله تو ژورانل معتبر داخلی، الان دانشجوی ترم 5 دکتری در دانشگاه نسبتا خو سراسری و معدلم 17.44 هست، روی موضوع پژوهشی که کار می کنم احتمالا تا یک سال و 2 سال آینده به مقالات می رسم، نمره 71 از 100 تافل داخلی دارم ( که البته به درد خارج نمی خوره!) و 7 سال سابقه کار تو صنعت نفت و گاز دارم.
    می خوام بدونم تا یک سال و یا حتی 2 سال آینده که مقالات و آیلتسم آماده میشه آیا با توجه به شرایطی که گفتم و مخصوصا شرایط سنی احتمال گرفتن فاند از دانشگاه های کانادا، آمریکا استرالیا رو دارم؟ کسی رو می شناسید که تجربه مشابهی داشته باشه؟
    این مسیر زندگی رو به این دلیل دوست دارم انتخاب کنم که همیشه علاقه خودم به محیط آکادمیک، پژوهش و تدریس بوده کما اینکه در طول این سالیان تجربه کاریم ادامه تحصیل رو رها نکردم.
    اگر بتونم فاند بگیرم و ادامه تحصیل بدم در خارج از کشور تو سن حدود 41 سالگی آیا امکان گرفتن موقعیت های آکادمیک در خارج و یا حتی در داخل کشور هست؟

ممنون میشم از پاسخ هاتون.
    سلام وقت بخیر
    پینشهاد می کنم گزینه ی فرصت مطالعاتی یا ویزیتینگ هم یه بررسی داشته باشید ( مثلا برای کانادا)، از انجایی که در حال حاضر دانشجوی دکتری هستید. در واقع از این طریق بتونید وارد بشید و بستری فراهم کنید برای آینده.

Junior Member

سلام دوستان من 37 سالمه و امسال دارم ارشد (کامپیوتر) شرکت میکنم. درصورتی که معدل و شرایطم در پابان ارشد خوب باشه اینطور که از صحبت دوستان متوجه شدم برای دکترا (همراه فاند) تو کانادا مشکل خاصی سنم نخواهد داشت. فقط سوال من واسه بعد از اتمام دکترا است، حدودا 45 ساله خواهم بود! آیا میشه تو این سن توی آکادمیک یا حتی اینداستری شغل داشت؟
    ویرایش توسط hadi_cs : July 16th, 2020 در ساعت 12:56 AM

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من این سوالی است که هیچ کس نمیتواند جواب بدهد. چون برای شروع کار سن فقط یک متغیر در میان شاید دهها متغیری است که در احتمال اشتغال افراد دخالت دارد. کیفیت دکتری و کیفیات فردی و موضوع تز دکتری و افراد و شبکه ای که فارغ التحصیل را میشناسند و شدت و قوت حمایت اساتید و شرایط بازار کار در ان مقطع خاص و اعتبار دانشگاه و کیفیت مقالات منتشر در دوره دکتری و ارتباط تجربه کاری ...... واقعا خیلی خیلی مسایل دیگر دخالت دارند.

من اگر باشم به سن خیلی وزن نمیدهم هر چند کاملا بی اهمیت هم نیست.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_cs نمایش پست ها
    سلام دوستان من 37 سالمه و امسال دارم ارشد (کامپیوتر) شرکت میکنم. درصورتی که معدل و شرایطم در پابان ارشد خوب باشه اینطور که از صحبت دوستان متوجه شدم برای دکترا (همراه فاند) تو کانادا مشکل خاصی سنم نخواهد داشت. فقط سوال من واسه بعد از اتمام دکترا است، حدودا 45 ساله خواهم بود! آیا میشه تو این سن توی آکادمیک یا حتی اینداستری شغل داشت؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)