صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

دوستان عزيز اغلب مي شنوم كه مي گويند اگه تا فلان سن نرفتي ديگه دانشگاه ها نمي خوانت چون سن مهمه.اين حرف درسته ؟ و تا چه سني مي تونن اميدوار به گرفتنبورس براي PHD باشند . ؟ ???
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

فکر نکنم حداقل واسه PhD چنین چیزی باشه من دیدم کسایی که 35-30 سال داشتن و از بهترین جاها بورس گرفتن ولی شایدم بعضی جاها واسه apply شرط سقف سنی بذارن به هر حال احتمالش کمه. به شایعات توجه نکن کار خودتو بکن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

سلام
    کسی می دونه شرایط سنی برای گرفتن PHD & MS چقدره؟
    ممنون
    مشکلی نست که آسان نشود     مرد آن است که هراسان نشود

Junior Member

ببخشيد من يك سوال دارم منتها جايي رو براي مطرح كردن سوال نميبينم فقط ديدم يكجانوشته در پاسخ به حواب ديگران سوال بگذاريد
    من ٣٧ سالمه ليسانس مهندسي مكانيك دارم، ١٢ سال فارغ التحصيل شدم مهدل ايسانسم ١٣ هست معدل ديپلمم١٦ و پيش دانشگاهيم ١٣/٩٣ هست ، ايل واسه فوق براي كانادا ميتونم اقدام كنم؟! براي كالج چطور ؟! برادرم در كانادا هست معمولا ميگن چون ايشون اونجان احتمال ريجكت شدن هستت اگر واسه اون شهر اقدام كنم؟ اين درسته بنظرتون كسي تجربه داره؟! تو اين ١٢ سالم سربازي رفتم كار كردم دو سالي هم بيكار بودم مجردم و مدارك مالي به اندازه مافي دارم ، چي كار بايد بكنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط goalca نمایش پست ها
    ببخشيد من يك سوال دارم منتها جايي رو براي مطرح كردن سوال نميبينم فقط ديدم يكجانوشته در پاسخ به حواب ديگران سوال بگذاريد
    من ٣٧ سالمه ليسانس مهندسي مكانيك دارم، ١٢ سال فارغ التحصيل شدم مهدل ايسانسم ١٣ هست معدل ديپلمم١٦ و پيش دانشگاهيم ١٣/٩٣ هست ، ايل واسه فوق براي كانادا ميتونم اقدام كنم؟! براي كالج چطور ؟! برادرم در كانادا هست معمولا ميگن چون ايشون اونجان احتمال ريجكت شدن هستت اگر واسه اون شهر اقدام كنم؟ اين درسته بنظرتون كسي تجربه داره؟! تو اين ١٢ سالم سربازي رفتم كار كردم دو سالي هم بيكار بودم مجردم و مدارك مالي به اندازه مافي دارم ، چي كار بايد بكنم؟
    سلام
    دوست عزیز در مورد رشته خود چیزی ننوشتید. تجربه من این هست بالای سن ۳۵ سال تطبیق با محیط جدید و پیدا کردن کار بسیار دشوار هست من جای شما باشم شاید برنامه ای دیگر را دنبال می کردم تا مهاجرت.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز در مورد رشته خود چیزی ننوشتید. تجربه من این هست بالای سن ۳۵ سال تطبیق با محیط جدید و پیدا کردن کار بسیار دشوار هست من جای شما باشم شاید برنامه ای دیگر را دنبال می کردم تا مهاجرت.
    برای لیسانس خوندن کلا چه شرایطی وجود داره؟
    خودم معادل فوق دیپلم مهندسی شیمی (انصرافی لیسانس سراسری)
    24 ساله ( 1.5 سال خدمت سربازی بودم)
    و میخوام مهندسی آی تی بخونم
    ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    برای لیسانس خوندن کلا چه شرایطی وجود داره؟
    خودم معادل فوق دیپلم مهندسی شیمی (انصرافی لیسانس سراسری)
    24 ساله ( 1.5 سال خدمت سربازی بودم)
    و میخوام مهندسی آی تی بخونم
    سلام والا سن شما زیاد نیست اگر لیسانس کامپیوتر و یا ای تی مد نظر دارین من تشویقتان می کنم و ارزوی موفقیت
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

برای پذیرش سن چنان مطرح نیست و بحث سن بیشتر در ویزا گرفتن اهمیت دارد

ApplyAbroad Champion

در اغلب دانشگاه‌ها هیچ شرط سنی‌ای وجود نداره.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

معمولا شرط سنی نداره. اما من یه چند جا دیدم یه سری شرکت ها وقتی بورس هایی رو به متقاضیان دانشگاه ها میدن براشون یه شرط سنی قرار میدن. اینم به خاطر اینه که بتونن بعدا شمارو استخدام کنن که اگه همچین شرطی باشه به طور صریح در شرایط بورس قید میشه. ولی خود دانشگاه من ندیدم که شرط سنی بذاره.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)