صفحه 10 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش دانشگاه مینسوتا

سلام دوستان.
    یه سوال. آیا دانشگاههای امریکا و کانادا در دادن پذیرش محدودیت سنی هم اعمال میکنن؟
    من الان 24 سالمه و میخوام چهار پنج سال آینده برا مستر مکانیک اپلای کنم واگه نشد بعدتر دکترا
    پیشاپیش از لطفتون متشکرم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش دانشگاه مینسوتا

نقل قول نوشته اصلی توسط inja123 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال. آیا دانشگاههای امریکا و کانادا در دادن پذیرش محدودیت سنی هم اعمال میکنن؟
    من الان 24 سالمه و میخوام چهار پنج سال آینده برا مستر مکانیک اپلای کنم واگه نشد بعدتر دکترا
    پیشاپیش از لطفتون متشکرم.
    سلام
    البته اگر اين تاپيك رو بعد از انتقال پستتون بسيد بررسي كنيد اطلاعات خوبي داره. خير براي دكتري تا جاييكه ميدونم شرايط سنيه خاصي نيست.به هر حال هر كسي در زندگيش اولويت هايي داره و بايد اول به اونها برسه. فقط براي اين گپ تحصيلي خصوصا كه بعدش مي خواهيد ارشد ادامه بديد توجيه خوبي داشته باشيد. مثلا اي 4-5 سال زبانتون رو خوب كار كنيد و اگر ميتونيد مقاله. چون به هر خال فاصله گرفتن از درس مثبت تلقي نميشه براشون.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

آیا برای ادامه تحصیل در ارشد در آلمان محدودیت سنی هست؟

Junior Member m.mehboodi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس شیمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    آیا برای ادامه تحصیل در ارشد در آلمان محدودیت سنی هست؟
    اگه سنت از اون چیزی که باید باشه واسه ادامه تحصیل تو اون مقطع خاص بیشتر باشه (مثلا 27 سالت باشه و واسه لیسانس اپلای کنی یا 32 سالت باشه و واسه ارشد) با دانشگاه مشکلی پیدا نمیکنی و بهت پذیرش میدن اما بعید میدونم سفارت بهت ویزا بده
    همه انسانها به دنبال موفقیت های بزرگ نیستند

Junior Member

پیش فرض تاثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

سلام دوستان
    متاسفانه در مورد سن و سال متقاضیان تحصیل در خارج از کشور چیزی در پست ها پیدا نکردم
    بزرگواری کنید راهنمایی کنید کسی که سنش زیاده (مثلا 35 سال) اگر برای دکترا اپلای کنه شانس پذیرش داره؟
    مورد مشابه سراغ دارید که پذیرش گرفته باشه؟ مخصوصل برای آمریکا
    ممنون از همه شما
    You can get everything in life you want, if you will just help enough other people get what they want

Junior Member pooya_ww آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

شما الان سنت زیاده؟! نه دوست عزیزتا اونجا که من می دونم سن هیچ جایگاهی در پذیرش نداره. شما در هر سنی می تونید برای بازگشت به دنیای آکادمیک اقدام کنید به شرطی که بتونید شایستگی خودتون رو نشون بدید. من در همین انجمن نمونه هایی دیدم که با سن بالاتر از شما برای مستر اقدام کردند و موفق شدند شما که می خوای برای Phd اقدام کنی. متاسفانه جامعه و فرهنگ ما نگرانی های بی اساسی رو پرورش میده که برای فرهنگ های دیگه معنا ندارند. یکی از دوستان من که 46 ساله هستند دارند برای دکترا در آلمان اقدام می کنند.

این سوالی بود که من هم از یکی استادهای خودم که در کانادا تحصیل کرده بود پرسیدم. در جواب گفت که هیچ ربطی نداره و بیشتر به خود فرد بستگی داره. حتی مثال آورد که یکی از همدوره ای های خودش در ۴۰ سالگی از تایوان برای گرفتن مدرک دکترا به کانادا اومده بود.

35 سال برای دکتری که خیلی هم خوبه! این که مستقیم بعد لیسانس، ارشد و بعد از ارشد، دکترا بخونیم؛ رسم ما ایرانی هاست... خیلی از دانشجوهای آمریکای شمالی، مخصوصاً آمریکا (به خاطر هزینه ی بالای خیلی دوره ی ارشد و دکترا) چند سالی برای کار (چه به هدف پول و چه به هدف تجربه) تحصیلات تکمیلیشون رو عقب میندازن...
    به آمار قبولی بعضی رشته ها مثل MBA که سابقه کار توش مهمه یه نگاهی بندازید. هم سن های خودتون رو اونجا زیاد میبینید. تازه اون ارشده!
    تازه من دیدم کسایی رو 30 - 35 سالشونه و تازه دارن لیسانس میخونن!!!

دانشگاه برای پذیرش سن رو ملاک قرار نمیده. شاید استاد این کارو بکنه (که یکم بعیده! آخه چرا!؟)، شاید سفارت ازتون بپرسه این چند سال چه کار میکردید؛ ولی توی ملاک های پذیرش سن نیست.

موفق باشید.
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

Junior Member

راستش من فقط دانشجوهای ایرانی و هندی و چینی دیدم که سنشون کمه و خود آمریکاییها بعد از سابقه کار به فکر تحصیلات تکمیلی می افتن و کلن توی ایران و چین و هند 40 سال را دیگه پیر می دونن اما اینجا من می بینم که چقدر 70 ساله ها هم احساس جوونی میکنن برای یادگیری
    در نظر گرفتن جنسیت و سن در کانادا و آمریکا یک نوع تبعیض می باشد و اونو رد می کنند!

Member rahattar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. UNC Charlotte

منم با 32 سال سن چهار تا پذیرش گرفتم، دو تاش با فاند
    The millstone may break down, BUT the river continues it course to sea!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)