صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

Junior Member NS1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Philosophy-IT

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

دوستان من همین چند روز پیش وارد 27 سالگی شدم
    تا الان IT میخوندم البته و خوشبختانه نه دانشگاه،مایکروسافت و سیسکو خوندم
    مهر امسال هم میخوام اختر فیزیک رو شروع کنم و کارشناسی رو ایران بگیرم و بعد مستقیما واسه دکتری تو 10-15 تا دانشگاه های برتر آمریکا اقدام کنم
    طبق فرمایش دوستان ظاهرا واسه پذیرش مشکلی با دانشگاه پیدا نمیکنم و اگه مشکلی باشه با سفارت واسه گرفتن ویزا هست
    حالا با توجه به اینکه تو این مدت IT میخوندم و درسی که خوندم مربوط به خوده آمریکا هست و مدرکش از همونجاست باز هم احتمال دردسر داشتن واسه گرفتن ویزا هست؟
    راستی مدارک مایکروسافت رو نگرفتم اما کامل خوندم و فقط به مدارک سیسکو اکتفا کردم،البته اگه تاثیر مثبت داره(که حتما داره) میتونم مدارک مایکروسافت رو هم بگیرم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط NS1 نمایش پست ها
    دوستان من همین چند روز پیش وارد 27 سالگی شدم
    تا الان IT میخوندم البته و خوشبختانه نه دانشگاه،مایکروسافت و سیسکو خوندم
    مهر امسال هم میخوام اختر فیزیک رو شروع کنم و کارشناسی رو ایران بگیرم و بعد مستقیما واسه دکتری تو 10-15 تا دانشگاه های برتر آمریکا اقدام کنم
    طبق فرمایش دوستان ظاهرا واسه پذیرش مشکلی با دانشگاه پیدا نمیکنم و اگه مشکلی باشه با سفارت واسه گرفتن ویزا هست
    حالا با توجه به اینکه تو این مدت IT میخوندم و درسی که خوندم مربوط به خوده آمریکا هست و مدرکش از همونجاست باز هم احتمال دردسر داشتن واسه گرفتن ویزا هست؟
    راستی مدارک مایکروسافت رو نگرفتم اما کامل خوندم و فقط به مدارک سیسکو اکتفا کردم،البته اگه تاثیر مثبت داره(که حتما داره) میتونم مدارک مایکروسافت رو هم بگیرم
    تا به حال جایی ندیدم که برای اعطای پذیرش، شرط سنی وجود داشته باشه.
    ضمناً 31 سالگی هم سن غیر طبیعی و نامعقولی نیست برای اقدام به اخذ پذیرش از مقطع دکترا.
    نگران نباشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

دوستان من 47 سالمه و لیسانسم اقتصاد بوده الان اگه برای رشته کارشناسی برق از یکی از دانشگاههای رایگان آلمان اقدام کنم شانس پذیرش دارم یا نه؟

Junior Member Fooladvand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - NANOelec

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

سلام دوستان
    ببخشید درسته که اغلب برای پذیرش گرفتن از دانشگاه های معتبر هیچ محدودیت سنی وجود نداره!!!
    اما با توجه به اینکه در دوره MSc و PhD برای گرفتن فاند کامل بیشتر با استاد سر و کار دارید نه با دانشگاه !!
    آیا فکر نمی کنید که اکثر اساتید نسبت به انتخاب نیروهای جوانتر تمایل بیشتری داشته باشند؟؟؟؟؟
    اگر این طور باشه شرط سنی خود به خود پیش میاد نه دوستان؟ لطفا جواب بدین؟
    ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fooladvand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید درسته که اغلب برای پذیرش گرفتن از دانشگاه های معتبر هیچ محدودیت سنی وجود نداره!!!
    اما با توجه به اینکه در دوره MSc و PhD برای گرفتن فاند کامل بیشتر با استاد سر و کار دارید نه با دانشگاه !!
    آیا فکر نمی کنید که اکثر اساتید نسبت به انتخاب نیروهای جوانتر تمایل بیشتری داشته باشند؟؟؟؟؟
    اگر این طور باشه شرط سنی خود به خود پیش میاد نه دوستان؟ لطفا جواب بدین؟
    لزوما نه. تا یک رده سنی مثلا 30-35 سال داشتن تجربه برای یک متقاضی مستر و دکترا اتفاقا نکته حتی مثبتی هم ممکنه تلقی بشه. اگر صحبت مربوط به سن چهل و پنج و پنجاه سال است بله امکان دارد بعضی اساتید نسبت به توانایی متقاضی برای ادامه تحصیل در آن سنین تردیدهایی داشته باشند ولی بهرحال سن عامل اصلی نیست و اگر رزومه مناسب و دلایل قوی در sop ارائه بدهید میتوانید استاد را مجاب کنید.

Junior Member Fooladvand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - NANOelec

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لزوما نه. تا یک رده سنی مثلا 30-35 سال داشتن تجربه برای یک متقاضی مستر و دکترا اتفاقا نکته حتی مثبتی هم ممکنه تلقی بشه. اگر صحبت مربوط به سن چهل و پنج و پنجاه سال است بله امکان دارد بعضی اساتید نسبت به توانایی متقاضی برای ادامه تحصیل در آن سنین تردیدهایی داشته باشند ولی بهرحال سن عامل اصلی نیست و اگر رزومه مناسب و دلایل قوی در sop ارائه بدهید میتوانید استاد را مجاب کنید.
    ممنون من فعلا 26 سال دارم. رزومه نسبتا خوبی دارم ولی فعلا شرایط مالی ایجاب میکنه که حداقل دوسال ایران باشم بعد برای PhD اقدام کنم
    به هر حال ممنون از انرژی مثبتی که دادین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fooladvand نمایش پست ها
    ممنون من فعلا 26 سال دارم. رزومه نسبتا خوبی دارم ولی فعلا شرایط مالی ایجاب میکنه که حداقل دوسال ایران باشم بعد برای PhD اقدام کنم
    به هر حال ممنون از انرژی مثبتی که دادین
    سن 28-29 برای دکترا سن بالایی نیست و کاملا عادی است.

من 32 سالمه.به نظرتون دیر نیست براگرفتن پذیرش در مقطع دکترا در امریکا یا کانادا؟ .چون اگه دوره دکترا رو 5 سال در نظر بگیریم میشه سنم 37 سال.ایا بعد از اتمام دوره میتونم با 37 سال سن وارد بازار کار بشم تو اونجا؟.ایا اصلا با 38 و37 سال سن شانسی برای پیدا کردن کار تو اونجا دارم؟زمینه کاریم هم مرتبط با رشته اقتصاد (که میخوام برا دکتراش اقدام کنم نیست) نیست.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    من 32 سالمه.به نظرتون دیر نیست براگرفتن پذیرش در مقطع دکترا در امریکا یا کانادا؟ .چون اگه دوره دکترا رو 5 سال در نظر بگیریم میشه سنم 37 سال.ایا بعد از اتمام دوره میتونم با 37 سال سن وارد بازار کار بشم تو اونجا؟.ایا اصلا با 38 و37 سال سن شانسی برای پیدا کردن کار تو اونجا دارم؟زمینه کاریم هم مرتبط با رشته اقتصاد (که میخوام برا دکتراش اقدام کنم نیست) نیست.
    32 سال سنی نیست که اسباب ایجاد نگرانی باشه؛ دل نگران نباشید.
    سن بالا، احتمالاً بالای 35 هست که البته اون هم مانع پذیرش نیست؛ میتونه در شانس متقاضی تأثیر بگذاره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    32 سال سنی نیست که اسباب ایجاد نگرانی باشه؛ دل نگران نباشید.
    سن بالا، احتمالاً بالای 35 هست که البته اون هم مانع پذیرش نیست؛ میتونه در شانس متقاضی تأثیر بگذاره.
    در پذیرش شاید مشکلی نباشه.اما در مورد اینکه شانسی برای پیدا کردن کار دارم یا نه تردید دارم توی 37 -38 سالگی بتونم اونجا اری پیدا کنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)