صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : سن چقدر مهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط baaran نمایش پست ها
    سلام به همه
    جایی توی فروم ندیدم که در مورد سن صحبتی شده باشه. آیا بالا بودن سن تاثیر منفی توی پذیرش گرفتن داره یا نه؟ یعنی مثلا توی سن 34-35 دیگه نباید به فکر اپلای کردن برا دکترا بود؟
    لطفا این سوال من رو در صورت امکان به تاپیک درست منتقل کنید. چون من نمیتونم موضوع جدید ایجاد کنم. ممنونم..
    نه لزوماً! اگر بتونی خوب گپ تحصیلی رو پوشش بدی با سابقه کار یا سابقه تحقیقاتی مرتبط شانس دارید ولی خوب طبیعتاً هم دانشگاه و هم سفارت ممکنه براشون اولویت افراد جوان تر باشه که هنوز درگیر درس هستن. با این وجود بودند کسانی که توی این سن هم پذیرش گرفتن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    immunology

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    نه لزوماً! اگر بتونی خوب گپ تحصیلی رو پوشش بدی با سابقه کار یا سابقه تحقیقاتی مرتبط شانس دارید ولی خوب طبیعتاً هم دانشگاه و هم سفارت ممکنه براشون اولویت افراد جوان تر باشه که هنوز درگیر درس هستن. با این وجود بودند کسانی که توی این سن هم پذیرش گرفتن
    مرسی از پاسختون. البته منظورم فاند هم هست، نه صرفا پذیرش!! الکی الکی سنم رفت بالا..

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط baaran نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون. البته منظورم فاند هم هست، نه صرفا پذیرش!! الکی الکی سنم رفت بالا..
    30-35 سال که برای دکترا خوندن سن عادی است. من 40-45 ساله هم دیدم که فاند گرفته البته با رزومه خیلی خوب و تلاش زیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

سلام دوستان خوبین

من یه اطلاعاتی‌ از خودم میدم ... بعد سوالمو مطرح می‌کنم...اگه امکان داره کمک کنید....با سپاس

لیسانس مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد ایران - معدل ۱۲.۵ - سنّ ۳۰ - از زمان تحصیلم ۵ سالی‌ می‌گذره - شغل من هم به رشتم ربطی‌ نداشته

ولی‌ ۱ سالی که زده به سرم برم و ادامه تحصیل بدم و پشیمونم چرا نکردم اینکارو - حالا سوالاتم :

۱ - سنّ من برای فوق خوندن در آمریکا زیاد نیست؟

۲ - معدل و بقیه چیزم مشکل ساز نیست؟ و آیا اصلا پذیرش بهم میدان ؟

۳ - اگر سوالات بالا جوابش مثبت باشه .... کدوم گرایش رو پیشنهاد میدین برای سیالات ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal_kz نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبین

من یه اطلاعاتی‌ از خودم میدم ... بعد سوالمو مطرح می‌کنم...اگه امکان داره کمک کنید....با سپاس

لیسانس مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد ایران - معدل ۱۲.۵ - سنّ ۳۰ - از زمان تحصیلم ۵ سالی‌ می‌گذره - شغل من هم به رشتم ربطی‌ نداشته

ولی‌ ۱ سالی که زده به سرم برم و ادامه تحصیل بدم و پشیمونم چرا نکردم اینکارو - حالا سوالاتم :

۱ - سنّ من برای فوق خوندن در آمریکا زیاد نیست؟

۲ - معدل و بقیه چیزم مشکل ساز نیست؟ و آیا اصلا پذیرش بهم میدان ؟

۳ - اگر سوالات بالا جوابش مثبت باشه .... کدوم گرایش رو پیشنهاد میدین برای سیالات ؟
    سنتون زیاد نیست ولی با این معدل و بدون نمره زبان و GRE شانس چندانی ندارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سنتون زیاد نیست ولی با این معدل و بدون نمره زبان و GRE شانس چندانی ندارید.
    ممنون از شما

اگر GRE o Tofel رو اوکی کنم..... چه جوری میتونم دانشگاهی که بهم پذیرش بده رو پیدا کنم....و همینطور گرایش مناسب رشتم

ApplyAbroad Guru

ممنون از شما

اگر GRE o Tofel رو اوکی کنم..... چه جوری میتونم دانشگاهی که بهم پذیرش بده رو پیدا کنم....و همینطور گرایش مناسب رشتم
    وقتی نمرات تافل و GRE رو گرفتید رزومه کامل تون را در تاپیک شانس پذیرش پست کنید تا دوستان بتوانند نظر بدهند کجا شانس دارید. بنظر من در هر حال شانس شما برای امریکا و کانادا پایین است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    وقتی نمرات تافل و GRE رو گرفتید رزومه کامل تون را در تاپیک شانس پذیرش پست کنید تا دوستان بتوانند نظر بدهند کجا شانس دارید. بنظر من در هر حال شانس شما برای امریکا و کانادا پایین است.

دوست عزیز حتی اگر خرج تحصیلم رو خودم بدم ؟

سلام دوستان من 26.5 سال دارم و دیپلم هستم. حدود 9 سال از گرفتن مدرکم میگذره.معدل هم پایینتر از 15.
    آیا با این شرایط اصلا امیدی هست اقدام کنم؟ سن و فاصله ای که افتاده زیاد نیست؟ و معدل پایین. رشته هم کامپیوتر خوندم...

Junior Member

دوست عزیز حتی اگر خرج تحصیلم رو خودم بدم ؟
    سلام خدمت شما دوستمحترم، من هم پیام شما و هم پاسخ برخی دوستان دیگه رو خوندم و لازم دیدم با توجهبه تجربیات خودم و خانوادم چند نکته ای رو یادآوری کنم. اول این که در آمریکا بههیچ وجه مشخصاتی مثل سن، جنسیت، مذهب و دین و... در فرایند ادامه تحصیل نقش چندانینداره. شما که 30 سال دارید، یکی از افراد خانواده من با 45 سال مشغول به تحصیل دردکترای آمریکا است. تنها نکته مهم برای کمیته بررسی پذیرش دانشجو در اغلب دانشگاههای آمریکا در مقطع تحصیلات تکمیلی، بیشینه ی خوب یا عالی در مقطع تحصیلی قبله.حال در مورد فردی مثل شما باید شروع به تلاش مضاعف کنید و در آزمون های تافل و GRE نمرات بسیار خوبی کسب کنید تا جبرانبقیه کمبودها تا حدودی بشه. از طرف دیگر اشاره کردید که حاضر به پرداخت هزینهتحصیل خود هستید، در این صورت که بیشتر راه را رفتید. تمام این جنگ و جدل ها دراین سایت برای گرفتن پذیرش با فاند یا بورسیه است وگرنه اگر کسی بتونه هزینهتحصیلش رو پرداخت کنه که راه بسیار آسونی پیش رو داره. نکته آخری که باید عرض کنم مسئله موفقیت در گرفتن ویزاست که خوب اون موضوع خودش کمی خارج از بحثاین تابپیک یا شرط سنی و ... می باشد. در پایان براتون آرزوی موفقیت میکنم. از شماو بقیه کسانی که بین تحصیلشون فاصله افتاده میخوام که ناامید نباشن و فقط تلاشکنن. میدونین آمریکایی ها آدم های پرکاری هستن و عاشق آدم های پرکار و پرتلاشن ، واینطور که معلومه شما هم انگیزه لازم رو دارین ،دو تا فاکتور مهم برای موفقیت درزندگی در آمریکا تلاش و پوله، اگر این دو رو دارین دیگه به سن و سالتون توجه نکنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)