صفحه 14 از 29 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    سلام دوستان من 26.5 سال دارم و دیپلم هستم. حدود 9 سال از گرفتن مدرکم میگذره.معدل هم پایینتر از 15.
    آیا با این شرایط اصلا امیدی هست اقدام کنم؟ سن و فاصله ای که افتاده زیاد نیست؟ و معدل پایین. رشته هم کامپیوتر خوندم...

دوست خوبم نمیخوام کلیشه ای حرف بزنم
    ولی به نظرم هیچوقت ناامید نباشید
    همیشه یه راهی هست و شما تلاش کنید به ارزوهاتون خواهی رسید
    بالاخره اون وقفه نکته مثبتی نیست
    ولی نمیتونه کلا جلو راهتونو بگیره

به نظر من تمام تلاشتونو بکنید
    چه درسی و چه به صورت کار
    امیدوارم به هدفی که دارید برسید

Junior Member

سلام به دوستان
    یه مثال واقعی و جالب براتون میزنم برای پذیرش در سن بالا
    ما یه دوست خانوادگی داشتیم که فوق تخصص جراحی چشم داشت از ایران و موقعیتی مطلوب داشت اما یه دفعه در حالیکه سنش بالای ۴۰ سال بود تصمیم گرفت استاد این رشته در آمریکا بشه اما از اونجاییکه آمریکا مدارک پزشکی ایران رو قبول نداره مجبور شد از اول پزشکی رو شروع کنه !!! و در نتیجه وقتی که پنجاه و چند ساله بشه فوق تخصص رو دوباره بگیره و استاد دانشگاه آمریکا بشه !

Banned

به نظر من ربطی نداره. سطح دید و نگرش اینا با ما خیلی فرق داره. اینا اگه بدونن شما تواناییشو داری و خیلی از ریسرچ فاصله نگرفتی 40 سالتونم که باشه بازم شانس دارید و مشکلی نیست

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستان خسته نباشید
    اگه کسی سنش 33 باشه و رزومش خیلی خوب باشه و از درس و مشق و تحقیق فاصله نداشته باشه میتونه از بهترین دانشگاهای امریکا پذیرش بگیره؟؟؟
    < سوال مهم :
    شنیدم توی ویزا اذیت میکنن افراد سن بالا رو. این درسته؟؟؟
    یعنی ممکنه ویزا رد بشه طرف؟
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    اگه کسی سنش 33 باشه و رزومش خیلی خوب باشه و از درس و مشق و تحقیق فاصله نداشته باشه میتونه از بهترین دانشگاهای امریکا پذیرش بگیره؟؟؟
    < سوال مهم :
    اگه گپ تحصیلی بیشتر از 2 سال باشه ممکنه مشکل ایجاد بشه .ولی یکی از دوستان که 32 سالگی لیسانس رو گرفت برای phd ویزا راحت گرفت چون گپ تحصیلی نداشت.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    < سوال مهم :
    سلام

برای پذیرش، 33 سال سن خیلی زیادی نیست و اگر رزومۀ قوی ارائه بشه و نشان داده بشه که گسست علمی و پژوهشی با فضای آکادمیک پیش نیومده، امکان پذیرش فول فاند هم وجود داره.

سؤال در مورد ویزا هم در این تاپیک نباید مطرح بشه و باید به تاپیک اختصاصی خودش در کشور هدفتون مراجعه کنید.

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member rezasrlk آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

یک سوال ذهنمو مشغول کرده...
    سن 34 سال برای گرفتن مستر مجدد یا دکتری برای آمریکا یا کانادا زیاده؟ لطفن اگه مطمئن هستید جواب بدید. هم برای مستر مجدد رو بگید هم برای دکتری رو.
    ممنون :-)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

سلام دوستان گرفتن پذیرش تحصیلی از لحاظ سنی حدودی براش معین شده یا هر کسی تو هر سنی که فارغ التحصیل شده باشه میتونه اقدام کنه؟

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasrlk نمایش پست ها
    یک سوال ذهنمو مشغول کرده...
    سن 34 سال برای گرفتن مستر مجدد یا دکتری برای آمریکا یا کانادا زیاده؟ لطفن اگه مطمئن هستید جواب بدید. هم برای مستر مجدد رو بگید هم برای دکتری رو.
    ممنون :-)
    دوست عزیز
    من تا این لحظه توی هیچ دانشگاهی ندیدم که محدودیت سنی گذاشته باشه برای افرادی که قصد اپلای داشته باشن !!!! حالا شاید شما بگید که تحقیقات من ناقص بوده ولی خودتون میتونید راحت جستجو کنید . هیچ جایی رو من ندیدم که نوشته باشه حداکثر سن برای اقدام جهت پذیرش و ادامه تحصیل مثلا 30 یا 40 یا ... چه برای مستر ، چه برای دکتری .
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid123 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرفتن پذیرش تحصیلی از لحاظ سنی حدودی براش معین شده یا هر کسی تو هر سنی که فارغ التحصیل شده باشه میتونه اقدام کنه؟
    من تا الان تو هیچ دانشگاهی ندیدم که محدودیت گذاشته باشن .
    اگر از زمان آخرین مدرک تحصیلی خیلی گذشته میتونید توی سفارت یا دانشگاه هدف ( مقصد ) اگر پرسیدن ، بگید که کار میکردید و شرایط بعد از مدرکتون رو توضیح بدید . به همین راحتی .
    هیچ مشکلی برای ادامه تحصیل در سن بالای 30 سال وجود نداره .
    شاد و موفق و سلامت باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام به همه دوستای عزیز.

من به تازگی 33 سالم شده. فوق لیسانس بیوتکنولوژی از هندوستان رو 2 سال پیش گرفتم و یک بار هم پارسال از اسپانیا پذیرش دکتری گرفتم که بخاطر بارداری همسرم منتفی شد و از زمانی که اومدم ایران در فیلد مرتبط مشغول به کار هستم. سئوالم یا نگرانیم این هست که با توجه به سنم و بعلاوه طول زمان دوره دکتری، می ترسم سنم مانع از ادامه راه برای شغل یا هر پوزیشن دیگه ای بعد از دکتری یا فوق دکتری در هر کشوری واسم بشه. هرچند ایران هم همچین جایگاه و آینده ای نداریم. نمیدونم بقیه بچه های هم سن من چکار میکنن. این مسئله واقعا جلوی من رو گرفته و من رو آزار می ده . احساس می کنم که خیلی واسم دیر شده...... نمی دونم چطور میشه مثبت به این قضیه نگاه کرد و چطور میشه شرایط رو مدیریت کرد. می دونم کشورش مهمه. اما به فرض اینکه اروپا و کانادا بخوام واسه دکتری اقدام کنم. می شه لطفا من رو راهنمایی کنین و راهی رو به من نشون بدین.

با تشکر فراوان از وقت و توجه دوستای دلسوزی که تجربیاتشون رو صادقانه در اختیار بقیه قرار می دن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)