صفحه 15 از 29 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

سلام دوستان
    یک سوال دارم خیلی خیلی ابتدایی ببخشید
    همسر من قصد ادامه تحصیل داره از لیسانس . آیا گرفتن پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور شرط سنی داره؟؟

Banned

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

سلام ...بنظرتون اگه چندسالي بعد ليسانس براي گرفتن مدارك زبان مختلف صرف بشه اين مدت براي پذيرش مشكل ساز ميشه و گپ تحصيلي محسوب ميشه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

برخی کشورهای اروپایی و برخی فاند های خاص بله. حتی ممکنه برخی کشورها در خصوص ویزا کمی سختگیر باشند. برای کانادا و امریکا شرط سنی ندیدم. جاهای دیگه رو هم صرف پاسخ ما نباید رها کنید باید خودتون زحمت بکشید مکان های مورد نظر رو سایت هاش رو تک تک و جز به جز مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad88 نمایش پست ها
    سلام ...بنظرتون اگه چندسالي بعد ليسانس براي گرفتن مدارك زبان مختلف صرف بشه اين مدت براي پذيرش مشكل ساز ميشه و گپ تحصيلي محسوب ميشه؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    برای تحصیل در رشته پزشکی در المان کسی از وجود محدودیت سنی خبری نداره؟
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران، روان‌شناسی بالینی MS

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

سلام
    ممنون از شما و‌ مجموعه خوبی که تدارک دیدید، خیلی میتونه کمک‌کننده باشه.
    من همین امروز عضو شدم‌ و دقیق نمیدونم آیا دارم در جای درستی سوالم رو مطرح میکنم یا نه.
    سوال منم مرتبط با محدودیت سن است.
    من‌ همین امروز ۳۳ ساله‌ شدم. کارشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران دارم. معدل کارشناسی ارشد ۱۹/۳۲ با نمره پایان نامه ۲۰ است و سال۹۴ (چند ماه پیش) با رتبه اول از دانشگاه فارغ التحصیل شدم (گواهی رتبه اول دانشگاه تهران موجوده), دو مقاله علمی پژوهشی مستخرج از پایان نامه دارم به زبان فارسی، ولی مجله در APA نمایه است (نمیدونم میتونه تاثیر داشته باشه یا نه), و یک مقاله دیگر که در آن نفر سوم هستم ولی آن هم فارسی است. (امکان چاپ در مجلات انگلیسی را ندارم)
    معدل دوره کارشناسی هم بالاست و‌ جزء استعداد درخشان های وزارت علوم.
    دو رکمندیشن خیلی خوب هم توسط استادهام دارم، (مخصوصا استاد راهنمام‌ که دانشمند برتر جهان اسلام درسه سال اخیر شده است و استاد ممتاز است و دارای رتبه علمی بالا).
    من به دلیل بیماری پدرم و همراهی با ایشون نتونستم به موقع (در ۱۸ سالگی) وارد دانشگاه بشم، به همین دلیلمتاسفانه ورودم به دانشگاه تا ۲۶ سالگی به تعویق افتاد،
    ولی از زمان ورود به کارشناسی تا فارغ التحصیلی از کارشناسی ارشد فاصله ای ایجاد نشد و در سن ۳۲ سالگی فارغ‌التحصیل شدم.
    حالا با این شرایط که نوشتم و همین طور شرایط سنی، شما وضعیت من ر‌و چگونه میبینید برای اپلای؟ (در دانشگاه‌های ایالات متحده، مخصوصا دانشگاه‌های تاپ رنکینگ)
    برای تافل و مخصوصا نمره بالای جی آر ای هم از تیر ماه شروع خواهم کرد.
    ممنون میشم ارزیابی تون رو بفرمایید.
    ویرایش توسط shvida : June 2nd, 2016 در ساعت 08:15 PM

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shvida نمایش پست ها
    سلام
    من همین امروز عضو شدم‌ و دقیق نمیدونم آیا دارم در جای درستی سوالم رو مطرح میکنم یا نه.
    من‌ همین امروز ۳۳ ساله‌ شدم. کارشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران دارم. معدل کارشناسی ارشد ۱۹/۳۲ با نمره پایان نامه ۲۰ است و سال۹۴ (چند ماه پیش) باسلام
    من‌ همین امروز ۳۳ ساله‌ شدم. کارشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران دارم. معدل کارشناسی ارشد ۱۹/۳۲ با نمره پایان نامه ۲۰ است و سال۹۴ (چند ماه پیش) با رتبه اول از دانشگاه فارغ التحصیل شدم (گواهی رتبه اول دانشگاه تهران موجوده), دو مقاله علمی پژوهشی مستخرج از پایان نامه دارم به زبان فارسی، ولی مجله در APA نمایه است (نمیدونم میتونه تاثیر داشته باشه یا نه), و یک مقاله دیگر که در آن نفر سوم هستم ولی آن هم فارسی است. (امکان چاپ در مجلات انگلیسی را ندارم)
    معدل دوره کارشناسی هم بالاست و‌ جزء استعداد درخشان های وزارت علوم.
    دو رکمندیشن خیلی خوب هم توسط استادهام دارم، (مخصوصا استاد راهنمام‌ که دانشمند برتر جهان اسلام درسه سال اخیر شده است و استاد ممتاز است و دارای رتبه علمی بالا).
    من به دلیل بیماری پدرم و همراهی با ایشون نتونستم به موقع (در ۱۸ سالگی) وارد دانشگاه بشم، به همین دلیلمتاسفانه ورودم به دانشگاه تا ۲۶ سالگی به تعویق افتاد،
    ولی از زمان ورود به کارشناسی تا فارغ التحصیلی از کارشناسی ارشد فاصله ای ایجاد نشد و در سن ۳۲ سالگی فارغ‌التحصیل شدم.
    حالا با این شرایط که نوشتم و همین طور شرایط سنی، شما وضعیت من ر‌و چگونه میبینید برای اپلای؟ (در دانشگاه‌های ایالات متحده، مخصوصا دانشگاه‌های تاپ رنکینگ)
    برای تافل و مخصوصا نمره بالای جی آر ای هم از تیر ماه شروع خواهم کرد.
    ممنون میشم ارزیابی تون رو بفرمایید.
    از لحاظ سنی به هیچ عنوان مشکلی ایجاد نمی شه براتون. کاملا با خیال راحت به فکر اپلای و تهیه رزومه و نمرات آزمونها باشید.
    موفق باشید.

Junior Member

منم نظرم همینه. با توجه به اینکه زیر 21 سال که سنش به PHD نمیخوره ! من خودم دانشجوی ترم 2 ارشد هستم و 28 سالمه. تا بخوام برای PHD اقدام کنم 30 سالم میشه، اگه اینطور باشه که هیشکی نمیتونه پذیرش بگیره آخه !

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان. من 35 سالمه و لیسانس برق دانشگاه آزاد با معدل 15 دارم. 5 سال هم سابقه بیمه تامین اجتماعی کار . آیا برای پذیرش بورسیه در دانشگاههای اروچا به مشکل خواهم خورد یا نه ؟؟ سن 35 برای اخذ بورسیه کارشناسی ارشد و فوق لیسانس زیاده یا اثری نداره ؟ ممنون میشم جواب جامع و کاملی بدید .

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز.من الان 1 هفته است از طریق موسسات اعزام دانشجو پیگیر پذیرش برای مقطع دکتری حقوق هستم.اکثرا جوابشون منفی! هم بخاطر سنم که متولد 1356 هستم و هم بخاطر شاخه ارشدم که جزا هست.کلا نا امید شدم.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KETABKHAN نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.من الان 1 هفته است از طریق موسسات اعزام دانشجو پیگیر پذیرش برای مقطع دکتری حقوق هستم.اکثرا جوابشون منفی! هم بخاطر سنم که متولد 1356 هستم و هم بخاطر شاخه ارشدم که جزا هست.کلا نا امید شدم.
    چرا از طریق این موسسات می خوای اقدام کنی، اپلای یک پروسه شخصیه که خودت اشراف بیشتری روش داری تا دیگرون! تو همین فورم بگردی پاسخ خیلی از سوالاتو پیدا میکنی. تنها یه پولی هم باید به اونا بدی! میدونی چی ناراحتم میکنه؟ اینکه بعضا دیده شده با دادن اطلاعات ناقص در آینده یک فرد تاثیر منفی می زارن، و البته بیشتر گناه متوجه خودته که بدون تحقیق صحیح حرف هر کیو باور کنی!

در مورد رشته تحصیلیت که نظری ندارم چون اطلاعاتی ندادی، و در ثانی در این تاپیک جای بحث در مورد رشته تحصیلیت نیست باید در تاپیک مربوط مطرح کنی.

اما در مورد سن، به هیچ عنوان حرفشون درست نیست! لااقل در مورد کانادا و آمریکا که به هیچ عنوان این موضوع مشکل ساز نمی شه، با خیال راحت دنبال کارهای اپلای و آزمون ها باش.

موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)