صفحه 16 از 29 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    چرا از طریق این موسسات می خوای اقدام کنی، اپلای یک پروسه شخصیه که خودت اشراف بیشتری روش داری تا دیگرون! تو همین فورم بگردی پاسخ خیلی از سوالاتو پیدا میکنی. تنها یه پولی هم باید به اونا بدی! میدونی چی ناراحتم میکنه؟ اینکه بعضا دیده شده با دادن اطلاعات ناقص در آینده یک فرد تاثیر منفی می زارن، و البته بیشتر گناه متوجه خودته که بدون تحقیق صحیح حرف هر کیو باور کنی!

در مورد رشته تحصیلیت که نظری ندارم چون اطلاعاتی ندادی، و در ثانی در این تاپیک جای بحث در مورد رشته تحصیلیت نیست باید در تاپیک مربوط مطرح کنی.

اما در مورد سن، به هیچ عنوان حرفشون درست نیست! لااقل در مورد کانادا و آمریکا که به هیچ عنوان این موضوع مشکل ساز نمی شه، با خیال راحت دنبال کارهای اپلای و آزمون ها باش.

موفق باشی
    l
    متشکرم بابت اطلاعات مفیدتون.من برای پذیرش مقطع دکتری در آلمان و انگلستان که رایگان بود اقدام کردم،که شرط سنی تا 32 سال رو مطرح کردند.از شرایط آمریکا مطلع نبودم و منبع موثقی هم نمیشناختم.در نهایت یکی از همین موسسات اتریش رو معرفی کرد که شرط سنی نداره ولی باید شهریه پرداخت کنم و از مقطع ارشد باید دوباره شروع کنم.

Junior Member

سلام
    من۳۲ سالمه و لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد دارم ولی تصمیم گرفتم پزشکی بخونم تو آمریکا و با هر موسسه پذیرش دانشجو تماس گرفتم منو نا امید کردن . لطفا راهنماییم کنید آیا میتونم از دانشگاهای آمریکا پذیرش بگیرم ؟ گرفتن فاند ممکن هست با توجه شرایطم ؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن راهنماییم کنن

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Roia63 نمایش پست ها
    سلام
    من۳۲ سالمه و لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد دارم ولی تصمیم گرفتم پزشکی بخونم تو آمریکا و با هر موسسه پذیرش دانشجو تماس گرفتم منو نا امید کردن . لطفا راهنماییم کنید آیا میتونم از دانشگاهای آمریکا پذیرش بگیرم ؟ گرفتن فاند ممکن هست با توجه شرایطم ؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن راهنماییم کنن
    این سوال بارها در همین تاپیک پاسخ داده شده، اگر واقعا نگرانید تجربیات دوستان رو یه نگاهی بیندازید.
    این یک نمونه

Junior Member

بله تاپیکهاز قبلی رو خوندم ولی من با توجه به اینکه با موسسات اعزام دانشجوی زیادی تماس گرفتم و همه منو بخاطر شرایط سنین نا امید کردن و علی الخصوص برای رشته پزشکی گفتن امکان نداره این سوال رو مطرح کردم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Roia63 نمایش پست ها
    بله تاپیکهاز قبلی رو خوندم ولی من با توجه به اینکه با موسسات اعزام دانشجوی زیادی تماس گرفتم و همه منو بخاطر شرایط سنین نا امید کردن و علی الخصوص برای رشته پزشکی گفتن امکان نداره این سوال رو مطرح کردم
    مشکل سنتون نیست. قبولی پزشکی خیلی سخته و بدون گرین کارت هم در بسیاری از دانشگاهها عملا غیرممکن است. یکی رو میشناسم در 35 سالگی دندانپزشکی شروع کرد منتهی عملا لیسانسش رو از سر در امریکا گرفت و گرین کارت هم داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - دانشگاه گیلان

سلام دوستان.ممنون ازهمکاریتون. ghlobe عزیز
    همسرم الان 38 ساله هست. سال 77 رشته پرستاری قبول شدوبعدازیکسال ترک تحصیل کردوبعداز 13 سال مجددا سال 91 رشته میکروبیولوژی دانشگاه ازاد قبول شدو سه ساله وبامعدل 19.3 درسال 94 فارغ التحصیل شد.حال باتوجه به این گپ 13 ساله ایا امکان گرفتن پذیرش بافاند و مهمتر ویزا ازسفارت کانادا هست؟

اصلاحیه: منظور گرفتن پذیرش برای مستربود
    ویرایش توسط Mechatronic : July 5th, 2016 در ساعت 09:53 AM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member

سلام
    من 38 سالمه
    لیسانس مهندسی کامپیوتر سال 82
    و فوق لیسانس از دانشگاه شهید بهشتی رو همین چند ماه پیش دفاع کردم
    بین لیسانس و ارشد یه تحصیل نبمه کاره در دانشگاه آزاد داشتم که پیش از دفاع انصراف دادم چون نمی خواستم مدرک آزاد بگیرم و پشیمون شده بودم ولی در اون سالها به دلیل نبودن مدرس به اندازه کافی در بعضی از دانشگاههای آزاد و علمی کاربردی و پیام نور شهرستان ها من پیش از انصراف دادنم مشغول به تدریس بصورت حق تدریس شدم و این کار رو حتی پس از انصراف به مدت 9 سال ادامه دادم.
    تااینکه 2 سال پیش دوره فوق لیسانس رو شروع و الان دفاع کردم
    و 2 مقاله ISI دارم
    الان قصد گرفتن پذیرش و فاند برای دکتری دارم
    چندتا سئوال دارم:
    1- با توجه به شرایط سنی ام کدوم کشورها بهترند و به سن و سال کمتر گیر میدن؟
    2- آیا می تونم از سابقه 9 سال تدریس دانشگاهی ام استفاده کنم تا راحت تر پذیرش و فاند بگیرم؟ (با توجه به اینکه پس از آن سابقه مدرک ارشدم رو گرفته ام)
    3- آیا با ارائه سابقه تدریسم می تونم گپ تحصیلی بین لیسانس و ارشد مو توجیه کنم؟

Junior Member

دوستان من سنم موقع اتمام دوره لیسانس 31 سال میشه. در 27 سالگی وارد دانشگاه شدم و قبلش هم یه لیسانس کاملا غیر مرتبط داشتم که نمیخواستم در اون زمینه ادامه تحصیل بدم و یه دوره سربازی که به علت بیماری حین خدمت 25ماه طول کشید. آیا به دلیل سن بالا یا دیر وارد شدن دانشگاه یا تحصیلات قبلی غیر مرتبط _باوجود داشتن معدل و gre بالا _ برای پذیرش در آمریکای شمالی یا اروپا دچار مشکل میشم؟ برای اخد ویزا چطور؟ بینهایت ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

من در صحبت و مشاوره با چند موسسه شنیدم که سن عامل تعیین کننده ای نه در پذیرش که در گرفتن یا نگرفتن ویزا محسوب می شود. و سفارت مثلا به سن 34 به سختی ویزا میدهد(البته مقطع ارشد بیشتر مد نظر بود گویا) تنها کشورهایی که ظاهرا برای سن محدودیت کمتری دارند ایتالیا و اتریش هستند.......

نقل قول نوشته اصلی توسط hafbb نمایش پست ها
    سلام
    من 38 سالمه
    لیسانس مهندسی کامپیوتر سال 82
    و فوق لیسانس از دانشگاه شهید بهشتی رو همین چند ماه پیش دفاع کردم
    بین لیسانس و ارشد یه تحصیل نبمه کاره در دانشگاه آزاد داشتم که پیش از دفاع انصراف دادم چون نمی خواستم مدرک آزاد بگیرم و پشیمون شده بودم ولی در اون سالها به دلیل نبودن مدرس به اندازه کافی در بعضی از دانشگاههای آزاد و علمی کاربردی و پیام نور شهرستان ها من پیش از انصراف دادنم مشغول به تدریس بصورت حق تدریس شدم و این کار رو حتی پس از انصراف به مدت 9 سال ادامه دادم.
    تااینکه 2 سال پیش دوره فوق لیسانس رو شروع و الان دفاع کردم
    و 2 مقاله ISI دارم
    الان قصد گرفتن پذیرش و فاند برای دکتری دارم
    چندتا سئوال دارم:
    1- با توجه به شرایط سنی ام کدوم کشورها بهترند و به سن و سال کمتر گیر میدن؟
    2- آیا می تونم از سابقه 9 سال تدریس دانشگاهی ام استفاده کنم تا راحت تر پذیرش و فاند بگیرم؟ (با توجه به اینکه پس از آن سابقه مدرک ارشدم رو گرفته ام)
    3- آیا با ارائه سابقه تدریسم می تونم گپ تحصیلی بین لیسانس و ارشد مو توجیه کنم؟
    سلام
    جواب سوال یکتون رو تو پست قبلیم دادم و به نظر من که رزومه تون معقوله برای پذیرش
    فقط می مونه بحث گپ تحصیلی که کلا شنیدم تا سه ساله که مشکلی به اون صورت محسوب نمیشه از طرفی شما اخیرا وارد ارشد شدید و به تازگی دفاع کردین پس احتمالش هست که گپ قبلی تحت الشعاع قرار بگیره به خصوص که برای دکتری می خواید اقدام کنید و فکر کنم تاریخ ارشد مهم تر باشه.به هر حال آن چیزی که من شنیدم این بوده که گپ رو میشه با سابقه کار پر کرد ولی سابقه کار باید با بیمه باشه وگرنه با توجه به سن، احتمال گرفتن ویزا حتی در صورت پذیرش پایینه (گرچه که باز به نظر من هر گونه سابقه کار مرتبط با رشته چه با یا بی بیمه پوئن مثبتی در رزومه و احیانا گرفتن فاند هستش)پس الان بیشتر مساله مهم تر از پذیرش برای شما همان بحث ویزا محسوب می شه
    موفق باشید
    ویرایش توسط student2012 : November 8th, 2016 در ساعت 02:26 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)