صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

سلام ممنون میشم اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه خیلی سردرگمم من در کنکور ریاضی رتبه 3رقمی اوردم و به اصرار خانوادم و مخالفت خودم واسم دانشگاه و رشته ای رو انتخاب کردن که دوس نداشتم و توی دانشگاه هر کاری کردم نتونستم خودمو راضی کنم و انصراف دادم و بعدشم بدلایل شخصی از درس فاصله گرفتم الان همه اصرار دارن که من پزشکی بخونم و خیلی هم اصرار دارن اما دیگه نمیخوام اشتباه گذشته ام رو تکرار کنم و میخوام علاقه خودم رو دنبال کنم و همون مهندسی رو بخونم بنظرتون امسال برم دانشگاه ازاد مهندسی بخونم یا بشینم واسه سال دیگه دانشگاه دولتی قبول بشم؟؟؟ (یجورایی دلمم با دانشگاه ازاد نیست وقتی بتونم دانشگاه دولتی تهران قبول بشم ناراحت میشم راضی به یه دانشگاه ازاد شهر کوچیک که بدون کنکورم هست بشم فقط میترسم زمان رو بیشتر از دست بدم و یکسالم واسم یکسال باشه و از هدفم دور بشم) واسه اپلای دوره فوق یا دکتری فک کنم سنم بالاست بنظرتون سنم میتونه این شانس رو از من بگیره؟؟؟ میترسم قید پزشکی رو بزنم و مهندسی بخونم و نتونم اپلای کنم اونم با این وضع مهندسی توی مملکت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط baraaan نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه خیلی سردرگمم من در کنکور ریاضی رتبه 3رقمی اوردم و به اصرار خانوادم و مخالفت خودم واسم دانشگاه و رشته ای رو انتخاب کردن که دوس نداشتم و توی دانشگاه هر کاری کردم نتونستم خودمو راضی کنم و انصراف دادم و بعدشم بدلایل شخصی از درس فاصله گرفتم الان همه اصرار دارن که من پزشکی بخونم و خیلی هم اصرار دارن اما دیگه نمیخوام اشتباه گذشته ام رو تکرار کنم و میخوام علاقه خودم رو دنبال کنم و همون مهندسی رو بخونم بنظرتون امسال برم دانشگاه ازاد مهندسی بخونم یا بشینم واسه سال دیگه دانشگاه دولتی قبول بشم؟؟؟ (یجورایی دلمم با دانشگاه ازاد نیست وقتی بتونم دانشگاه دولتی تهران قبول بشم ناراحت میشم راضی به یه دانشگاه ازاد شهر کوچیک که بدون کنکورم هست بشم فقط میترسم زمان رو بیشتر از دست بدم و یکسالم واسم یکسال باشه و از هدفم دور بشم) واسه اپلای دوره فوق یا دکتری فک کنم سنم بالاست بنظرتون سنم میتونه این شانس رو از من بگیره؟؟؟ میترسم قید پزشکی رو بزنم و مهندسی بخونم و نتونم اپلای کنم اونم با این وضع مهندسی توی مملکت
    یکسال سن اضافی روی شانس شما هیچ تاثیری نمیگذاره. دنبال بهترین انتخاب باشید.

ظاهرا بستگی به دانشگاه و کمیتی داره.
    مثلا برای پیزای ایتالیا الان گفته برای دکترا 32 سال
    http://phd.sns.it/call-applications/
    برای کال اول پادوا هم یادمه گگفته بود قبل مارچ 1983 که میشه 34 سال که من نکردم
    ولی پلی میلان مثلا میگه در شرایط برابر به جوونتره میده

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

سلام دوستان عزیز
    من تجربم در این زمینه رو میگم، شاید به درد کسی بخوره
    من میخواستم برای دانشگاه Grenoble Institute of Technology برای دکترا اپلای کنم. توی وبسایت زده بود سن مجاز برای دکترا 26 سال و برای پست داک 30 ساله. من سه سال سابقه کار و چندتا مقاله داشتم که دقیقا مربوط به پزیشنی بود که تو سایت بود ولی 27 سالم بود. به استاد ایمیل زدم و رزومم و فرستادم. گفت با وجود این که تجربه و زمینه کاریتون واسه این پروژه ایده آل هست، متاسفانه به خاطری که 27 سالتونه، اجازه ندارم شما رو بگیرم!!!

سلام دوستان عزیز
    برای رشته هایی مثل پرستاری هم بحث سن توی مقطع phd مطرحه؟ ایا امکانش هست که توی سن 35-36 سالگی واسه مقطع دکترا پذیرش با فاند تحصیلی خوب گرفت؟ با این فرض که معدل و نمره زبان و مقالات علمی در سطح خوب باشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial management-university semnan

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    من ارشد مدیریت صنعتی با معدل 17.50 دارم و کارشناسی با معدل 14.80 دارم و برای دانشگاه نروژ میخوام اقدام کنم
    سنمم 29 سالمه و باید دوباره ارشد بخونم واسه دانشگاه نروژ حالا میخواستم بدونم با این شرایط سنی میتونم
    سال 97 هم مدرک ایلسمو میگیرم

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام...
    سن چقدر در پذیرش برای دکترا روانشناسی تاثیر داره....(برای کشورهای اسکاندیناوی و هلند قصد اقدام دارم).الان وارد 32 سالگی شدم . مجردم.ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mary1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    من ارشد مدیریت صنعتی با معدل 17.50 دارم و کارشناسی با معدل 14.80 دارم و برای دانشگاه نروژ میخوام اقدام کنم
    سنمم 29 سالمه و باید دوباره ارشد بخونم واسه دانشگاه نروژ حالا میخواستم بدونم با این شرایط سنی میتونم
    سال 97 هم مدرک ایلسمو میگیرم
    سنتون مشکل خاصی ایجاد نمیکنه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1986 نمایش پست ها
    سلام...
    سن چقدر در پذیرش برای دکترا روانشناسی تاثیر داره....(برای کشورهای اسکاندیناوی و هلند قصد اقدام دارم).الان وارد 32 سالگی شدم . مجردم.ممنون
    سنتون مشکل خاصی ایجاد نمیکنه. تنها نکته اینه که در بعضی کشورهای اروپایی اسکالرشیپ هایی وجود داره که براشون محدودیت سنی گذاشته شده. البته این اسکالرشیپ ها محدود به رشتۀ شما نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام بچه ها
    من سال 88 لیسانس و سال 91 فوق ام رو گرفتم. بعد تا اوایل 94 کارت پایان خدمت رسید دستم. از 94 تا پاییز 96 هم در یک پروژه عمرانی مرتبط با رشته ام کار کردم. الان بهار 97 هست و من یک ماهی میشه وارد 32 سالگی شدم. اما از سال 91 تا الان کم و بیش مقاله داشتم. یکی از کتابهام هم چند وقت دیگه چاپ میشه. رزومه ام خوبه. نگران سن ام هستم. من اگه الان که 32 سالمه اقدام کنم. دست کم یک تا دوسال گذشته. شانسی دارم؟ رزومه ام خوبه. یه بار آیلتس دادم 6 شدم می خوام پاییز دوبار بدم. ممنون اگه راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)