صفحه 2 از 29 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

Dear friend
    I do not think so there is a limitation for age in the applying process, actually I've never seen special age for apply. In my department we have different ages from 20 till 35 between PhD students .

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

سلام

من چند جا که می خواستم Apply کنم، تو سایت دانشگاها که نگاه می کردم، یک کمینه و بیشینه ای برای سن درخواست کنندگان برای مقاطع مختلف گذاشته بودن. من الان یادم نمی یاد کدوما بود که مثال بزنم، ولی یادمه خودم بعضا ولی نه در همه موارد، سنمو با اون محدوده که اونا گفته بودن، چک می کردم.
    البته فکر نکنم سن 32 سال مشکلی داشته باشه.

یا علی
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

فکر نمیکنم اصلا برای تحصیل سنی داشته باشن. اگه باشه هم شما مشکلی نخواهید داشت. چون اونجوری که من شنیدم خود آمریکاییا مثل ما نیستن که از 19 سالگی برن لیسانس بگیرن. عموما چون آمریکاییا از سن 18 سالگی باید روی پای خودشون بایستن برای جور کردن هزینه تحصیل در دانشگاه . یه چند سالی رو کار میکنن بعد وارد دانشگاه میشن. یعنی وجود یه آدم 25 ساله که تازه سال اول لیسانس باشه یه چیز عادیه.

امریکا مشکلی نیست اما استرالیا فکر کنم باید زیر 30 باشی .
    The truth of my life:I`m only looking for you

Global Moderator

Simon آواتار ها

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

مطمئناً 32 سالگی برای گرفتن پذیرش هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه. فقط باید بجای اینکه به این موضوع بشکل یک نقطه ضعف نگاه کنید اونو به شکل یک نقطه قوت ببینید و همه جا (برای مثال توی روزمه و SOP) روی اون مانور کنید. باید نشون بدید که در طول این سالها کار تخصیصی و آکادمیک انجام می دادید و نه تنها از حال و هوای درس خوندن دور نیستید، بلکه بهتر از هر دانشجوی تازه فارغ التحصیل از کارشناسی یا کارشناسی ارشد می تونید برای اون استاد پولساز باشید! اونوقت خواهید دید که براحتی و Full Fund پذیرش خواهید گرفت. چونکه اساتیدی که پروژه از صنعت دارند و کار آزمایشگاهی انجام می دهند بشدت به دانشجوهایی که چند سال سابقه کار مرتبط داشته باشند علاقمند هستند.

فقط باید بتونید برای این بازگشت به دانشگاه در این سن یک دلیل موجه و قابل قبول ارایه کنید.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

سلام
    آیا سن بالای 35 برای اپلای PHDزیاده
    من می خام آموزش ریاضی بخونم که تجربه تدریس میخوان که من دارم.
    اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگین
    bye

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

شما می تونین برین توی دپارتمان مربوطه و ببینین کسایی که اونجا درس می خونن از نظر سنی چطوریه وضعیتشون ! ... معمولآ یه Avarage Age یا یه چیزی شبیه این زدن توی سایت دانشگاه ها ! ...
    کلآ برای اینکه اونجا مثل ایران نیست که دانشجوهاشون مجبور باشن چرخ زندگشون با درس خوندن بگذرونن و تند تند تمام مدارک تحصیلی و در عرض ده سال از دیپلم برن دکتر بشن ... به نظر من 35 سن بالایی نیست .. نمی گم پایینه ... اما معقول به نظر می آد ...
    برای رشته های مدیریتی که من توی جریانش هستم میانگین سن روی 30 - 33 بود ...

راستی اصلآ به این موضوع فکر کرده بودین ماهایی که الان کم کم داریم ادعای دکتری می کنیم همین 5-6 سال پیش ترم اول لیسانس بودیم !
    به نظر من بازه زمانی خیلی فشرده ای داره که ممکنه از کیفیت مدارک بالاتر کاسته بشه ... !

موفق باشین ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science at DePaul University in Chicago

من دوستم براي فوق ليسانس مديريت از آلمان پذيرش داشت و 32 سالش بود. بهش ويزا ندادن و گفتن سن تو براي فوق ليسانس زياده.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ZF

من دوستم براي فوق ليسانس مديريت از آلمان پذيرش داشت و 32 سالش بود. بهش ويزا ندادن و گفتن سن تو براي فوق ليسانس زياده.
    توی این گفته دوستمون چندتا نکته هست که به نظرم بهتره تاکید بشه روشون :

1. آلمان.
    2. ویزا.
    3. فوق لیسانس.

;D ... مفید و مختصر !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)