صفحه 21 از 29 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

ببخشيد من يك سوال دارم منتها جايي رو براي مطرح كردن سوال نميبينم فقط ديدم يكجانوشته در پاسخ به حواب ديگران سوال بگذاريد
    من ٣٧ سالمه ليسانس مهندسي مكانيك دارم، ١٢ سال فارغ التحصيل شدم مهدل ايسانسم ١٣ هست معدل ديپلمم١٦ و پيش دانشگاهيم ١٣/٩٣ هست ، ايل واسه فوق براي كانادا ميتونم اقدام كنم؟! براي كالج چطور ؟! برادرم در كانادا هست معمولا ميگن چون ايشون اونجان احتمال ريجكت شدن هستت اگر واسه اون شهر اقدام كنم؟ اين درسته بنظرتون كسي تجربه داره؟! تو اين ١٢ سالم سربازي رفتم كار كردم دو سالي هم بيكار بودم مجردم و مدارك مالي به اندازه مافي دارم ، چي كار بايد بكنم؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goalca نمایش پست ها
    ببخشيد من يك سوال دارم منتها جايي رو براي مطرح كردن سوال نميبينم فقط ديدم يكجانوشته در پاسخ به حواب ديگران سوال بگذاريد
    من ٣٧ سالمه ليسانس مهندسي مكانيك دارم، ١٢ سال فارغ التحصيل شدم مهدل ايسانسم ١٣ هست معدل ديپلمم١٦ و پيش دانشگاهيم ١٣/٩٣ هست ، ايل واسه فوق براي كانادا ميتونم اقدام كنم؟! براي كالج چطور ؟! برادرم در كانادا هست معمولا ميگن چون ايشون اونجان احتمال ريجكت شدن هستت اگر واسه اون شهر اقدام كنم؟ اين درسته بنظرتون كسي تجربه داره؟! تو اين ١٢ سالم سربازي رفتم كار كردم دو سالي هم بيكار بودم مجردم و مدارك مالي به اندازه مافي دارم ، چي كار بايد بكنم؟
    سلام
    دوست عزیز در مورد رشته خود چیزی ننوشتید. تجربه من این هست بالای سن ۳۵ سال تطبیق با محیط جدید و پیدا کردن کار بسیار دشوار هست من جای شما باشم شاید برنامه ای دیگر را دنبال می کردم تا مهاجرت.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز در مورد رشته خود چیزی ننوشتید. تجربه من این هست بالای سن ۳۵ سال تطبیق با محیط جدید و پیدا کردن کار بسیار دشوار هست من جای شما باشم شاید برنامه ای دیگر را دنبال می کردم تا مهاجرت.
    برای لیسانس خوندن کلا چه شرایطی وجود داره؟
    خودم معادل فوق دیپلم مهندسی شیمی (انصرافی لیسانس سراسری)
    24 ساله ( 1.5 سال خدمت سربازی بودم)
    و میخوام مهندسی آی تی بخونم
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

سلام دوستان . من 28 سالمه لیسانس برق دارم از دانشگاه آزاد با معدل 14.4 . دو سال سابقه کار مرتبط دارم و 10 گواهینامه معتبر مربوط به رشته م . بنظر شما با این شرایط سنی بهتره برای ارشد اپلای کنم یا اینکه ارشد را ایران بخونم و برای ارشد مجدد یا دکتری اقدام کنم ؟ میشه راهنماییم کنید . ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    برای لیسانس خوندن کلا چه شرایطی وجود داره؟
    خودم معادل فوق دیپلم مهندسی شیمی (انصرافی لیسانس سراسری)
    24 ساله ( 1.5 سال خدمت سربازی بودم)
    و میخوام مهندسی آی تی بخونم
    سلام والا سن شما زیاد نیست اگر لیسانس کامپیوتر و یا ای تی مد نظر دارین من تشویقتان می کنم و ارزوی موفقیت
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط HUM نمایش پست ها
    سلام دوستان . من 28 سالمه لیسانس برق دارم از دانشگاه آزاد با معدل 14.4 . دو سال سابقه کار مرتبط دارم و 10 گواهینامه معتبر مربوط به رشته م . بنظر شما با این شرایط سنی بهتره برای ارشد اپلای کنم یا اینکه ارشد را ایران بخونم و برای ارشد مجدد یا دکتری اقدام کنم ؟ میشه راهنماییم کنید . ؟
    من پیشنهاد می کنم همزمان برای ازمون ایلتس و ازمون ارشد داخل اغدام کنید احتمال دارد با این معذل یک دانشگاه بدون شهریه اروپا پذیرش بگیرید که من قویا پیشنهاد می کنم اغدام کنید ولی اگه نمره ایلتس شما جور نشد به موقغ ارشد داخل را شروع کنید و از نظر زمانی چیزی از دست ندهید

Junior Member BaharJV آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer software engineering

سلام
    من 25 سالمه، لیسانس کامپیوتر دارم، دانشگاهم غیرانتفاعی بوده، امسال کنکور ارشد دادم ولی خیلی دیر شروع کردم و 390 شد رتبه ام، به نظرتون بهتره که برای سال بعد بخونم و دانشگاه خوب قبول بشم و برای دکترا اقدام کنم یا همین امسال برای ارشد؟ یا اینکه ی دانشگاه معمولی امسال اگه قبول بشم برم

نقل قول نوشته اصلی توسط BaharJV نمایش پست ها
    سلام
    من 25 سالمه، لیسانس کامپیوتر دارم، دانشگاهم غیرانتفاعی بوده، امسال کنکور ارشد دادم ولی خیلی دیر شروع کردم و 390 شد رتبه ام، به نظرتون بهتره که برای سال بعد بخونم و دانشگاه خوب قبول بشم و برای دکترا اقدام کنم یا همین امسال برای ارشد؟ یا اینکه ی دانشگاه معمولی امسال اگه قبول بشم برم
    من 24 سالمه و با تحقیقاتی که چهار ساله دارم انجام میدم و طبق توصیه اساتید سایت میگم اگه میتونی واسه همین ارشد اپلای کن و معطل نکن هر چی زودتر بری بهتره منم کارشناسیمو تازه تموم کردم میخوام واسه ارشد اپلای کنم و یک سال طول میکشه شاید بیشتر ولی ارشد اینجا نمیخونم همین یک سالو زبان میخونم و همه کارامو انجام میدم واسه ارشد میرم .

Junior Member BaharJV آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer software engineering

بدون اسم دانشگاه خوب خیلی کار سختی میشه، منم زبانم بد نیس ولی دانشگاهم غیر انتفاعی بوده

منم دانشگاه آزاد بودم ولی اگه نمره زبانت بالا باشه و رزومه خوبی داشته باشی ؛معدلت بالا باشه ، اسم دانشگاه اصلا مهم نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)