صفحه 22 از 29 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

سلام
    من 32 سالمه و در 25 سالگی ارشدم رو از دانشگاه تهران رشته مهندسی برق گرفتم
    حدود 7 سال ( 2 سال درگیر سربازی) و 5 سال تاسیس شرکت خودم و کمی هم حق التدریس دانشگاه شدم.
    با توجه به این گپ و داشتن فقط یک مقاله بروز 2019 بعنوان اسم اول و آی اس آی و چندین مقاله 2011 تا 2013 و زبان هم قبلا تافل داشتم الان میتونم دوباره چندماهه بگیرم لطفا راهنمایی کنید برای پذیرش بورس دکتری آیا نگرانی خاصی وجود داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Canard نمایش پست ها
    سلام
    من 32 سالمه و در 25 سالگی ارشدم رو از دانشگاه تهران رشته مهندسی برق گرفتم
    حدود 7 سال ( 2 سال درگیر سربازی) و 5 سال تاسیس شرکت خودم و کمی هم حق التدریس دانشگاه شدم.
    با توجه به این گپ و داشتن فقط یک مقاله بروز 2019 بعنوان اسم اول و آی اس آی و چندین مقاله 2011 تا 2013 و زبان هم قبلا تافل داشتم الان میتونم دوباره چندماهه بگیرم لطفا راهنمایی کنید برای پذیرش بورس دکتری آیا نگرانی خاصی وجود داره؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز

با این اطلاعاتی که از خودتان نوشته اید شما برای عمده دانشگاههای اروپای غربی شرایط مساعدی دارید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان،
    من 29 سالم هست و سال 95 در مقطع کارشناسی فارق التحصیل شدم و در حال حاضر در حال گذراندن دوره فوق لیسانس هستم اگر از آلمان پذیرش در مقطع کارشناسی (لیسانس) بگیرم شانسم برای دریافت ویزای آلمان چقدره؟

سلام.

دوستان نتیجه بررسی‌ای که در این مبحث داشتم این بود که سنّ به صورت کلی عامل مستقیمی برای اثرگذاری در نتیجه نیست. اما ممکنه گپ تحصیلی مؤثر باشه.
    در این صورت، اگر فرض کنیم که یک فاصله تحصیلی وجود داشته باشه اما در این فاصله شخص مقالات علمی منتشر کرده باشه (به لحاظ تحصیلی و علمی فعال بوده) فکر می‌کنم اثر گپ هم از بین بره.

نظر دوستان چیست؟
    Sure, things will go well, I believe

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام.

دوستان نتیجه بررسی‌ای که در این مبحث داشتم این بود که سنّ به صورت کلی عامل مستقیمی برای اثرگذاری در نتیجه نیست. اما ممکنه گپ تحصیلی مؤثر باشه.
    در این صورت، اگر فرض کنیم که یک فاصله تحصیلی وجود داشته باشه اما در این فاصله شخص مقالات علمی منتشر کرده باشه (به لحاظ تحصیلی و علمی فعال بوده) فکر می‌کنم اثر گپ هم از بین بره.

نظر دوستان چیست؟
    دوست عزیز

در مجموع مقاله با کیفیت جبران کمبود خیلی از فاکتورها را در پذیرش میکند حالا معدل باشد نمره مثلا زبان باشد...
    از یک نگاه اساسا کار و حرفه دانشگاهی یعنی مقاله و کار فکری. وقتی کسی مقاله دارد یعنی حرفه ای این رشته است.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    من سال 87 لیسانسمو گرفتم نرمافزار
    حدود 11 سال گپ تحصیلی دارم البته چند سال سابقه کار دارم البته بدون بیمه
    می خواستم بدونم آیا اگه الان شروع کنم به ارشد خوندن میتونم برای دکتری پذیرش و فاند بگیرم و البته ویزا
    ارشد بخونم یا خیر
    البته زبانم خوبه
    الان 35 سالمه
    از راهنماییتون ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

سوال شما چند وجه دارد و هر کدام را کسانی که تجربه و اطلاعات دارند باید کمک کنند به خصوص ویزا که کشورها شرایط مختلفی ممکن است داشته باشند. ولی در مورد کلیت سن برای پذیرش از اروپا و امریکای شمالی نباید نگران باشید چون در عمده این کشورها تبعیض بر اساس سن همانند تبعیض بر اساس جنسیت - زن و مرد بودن- خلاف قانون است و دانشگاهها تا حد زیادی به آن پایبند هستند.

همچنین اگر در مدت ارشد مقاله و انتشارات داشته باشید شرایط شما به مطلوب نزدیکتر میشود و احتمال فاند بالاتر میرود.

امیدوارم که کمکی کرده باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط sima84 نمایش پست ها
    سلام
    من سال 87 لیسانسمو گرفتم نرمافزار
    حدود 11 سال گپ تحصیلی دارم البته چند سال سابقه کار دارم البته بدون بیمه
    می خواستم بدونم آیا اگه الان شروع کنم به ارشد خوندن میتونم برای دکتری پذیرش و فاند بگیرم و البته ویزا
    ارشد بخونم یا خیر
    البته زبانم خوبه
    الان 35 سالمه
    از راهنماییتون ممنونم
    ویرایش توسط susighton : December 7th, 2019 در ساعت 01:25 PM

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

سوال شما چند وجه دارد و هر کدام را کسانی که تجربه و اطلاعات دارند باید کمک کنند به خصوص ویزا که کشورها شرایط مختلفی ممکن است داشته باشند. ولی در مورد کلیت سن برای پذیرش از اروپا و امریکای شمالی نباید نگران باشید چون در عمده این کشورها تبعیض بر اساس سن همانند تبعیض بر اساس جنسیت - زن و مرد بودن- خلاف قانون است و دانشگاهها تا حد زیادی به آن پایبند هستند.

همچنین اگر در مدت ارشد مقاله و انتشارات داشته باشید شرایط شما به مطلوب نزدیکتر میشود و احتمال فاند بالاتر میرود.

امیدوارم که کمکی کرده باشم
    بله کمک بزرگی کردین
    فقط اگه یه نفر هم لطف کنه راجب به ویزا بگن که ایا مشکل ساز میشه یا نه ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

ویزا را پیشنهاد میکنم در انجمنهای کشوری سوال بفرمایید. برای هر کشور مستقل.

برای انگلستان میدانم به مشکل خاصی بر نخواهید خورد به خصوص اگر فاند از جایی دریافت کرده باشید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sima84 نمایش پست ها
    بله کمک بزرگی کردین
    فقط اگه یه نفر هم لطف کنه راجب به ویزا بگن که ایا مشکل ساز میشه یا نه ممنون میشم

Keep Calm and APPLY ON

با درود
    من 45 سالمه كارشناسي زبان انگليسي دارم 1381 معدل 14.96 گپ تحصيلي 17 ساله، 13 سال هم ميتونم سابقه كاري با بيمه معتبر بدم.
    ميخوام براي دانشگاههاي كانادا اقدام كنم و ميخوام ببينم از دانشگاهي ميتونم پذيرش بگيرم و اقدام كنم براي دريافت ويزا تحصيلي و Open Work Permit همسرم يا خير؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)