صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

من تا حالا ندیدم واسه admission مشکلی باشه. اگر مشکلی وجود داشته باشه برای گرفتن فاند است. مثلا بعضی از موسسات اروپایی فاند به بالای 35 سال نمیدن.

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

سلام آقا مسعود. این جز شرایط اولیه گرفتن پذیرش از بعضی از جاهاست. یعنی اصلا متقاضی با سن بالاتر نباید مدرک بفرسته. من چندین جا سن 26 هم حتی دیدم که از اون بالاتر اصلا پذیرش نمیدادن. ولی باز هم تاکید میکنم اصلا جای نگرانی نیست چون تعداد اینجور جاها واقعا کمه و نمیخوام کسی بعد ازخوندن این ارسال من فکر کنه سنش واقعا یه مساله هست. به خصوص mehdi563
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member

سلام بر شما عزیزان.

سئوال من هم تقریبا مشابه سئوالاتی هست که سایر دوستان پرسیدند، اما خوب اگر در خصوص وضعیت من هم راهنمایی بفرمایید ازتون ممنون میشوم.

من متولد سال 1362 هستم. دانشجوی ارشد مهندسی پلیمر از دانشگاه آزاد، که دروسم را بدون احتساب پروژه با معدل حدود 17 به بالا، به پایان رسانده و در حال حاضر مشغول انجام پروژه هستم. اما به علت بعضی شرایط رشته ام میخواهم مجددا برای MS در خارج از کشور اقدام کنم. و مجموعا برای اتمام پروژه و مدرک زبان و به دست آوردن کمی سابقه کاری (چون سابقه کاری ندارم )، به حدود 2 تا 3 سال زمان نیازمندم. با توجه به سن من در آن زمان فکر میکنید به من پذیرش می دهند؟

پذیرش را برای دانشگاههای آمریکا یا کانادا مد نظر دارم.
    ویرایش توسط rezacomposite : August 1st, 2011 در ساعت 12:33 AM
    Each day you must say to yourself: Today I am going to begin

بله میدن. اصلا نگران این موضوع نباشید، اصلا. شما الان 26 سالتونه و تا تا قبل سی سالگی میتونین اونجا باشین. هر چند از سی هم که بگذره باز هم موردی نداره.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member nobel1 آواتار ها

دوست من فوق لیسانسه, پدرش هم فوق لیسانس کامپیوتر و کارمند جهاد بود. وقتی پدرش حدود پنجاه و چند سالش بود برای دکتری کامپیوتر از یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش با بورس گرفت( اسم دانشگاه بیادم نیست) و 4-5 سالی اونجا بود و بعد از گرفتن دکتری به ایران برگشت و الآن در بخش ریاضی دانشگاه دولتی شیراز استاد شده است الان فکر کنم حدود 60 سال داشته باشه چون پسرش حدود 30 سالشه . تا اونجایکه من اونو میشناختم رزومه خیلی عالی هم نداشت . طوری که ایشون صحبت میکرد تونسته بود از طریق یکی از استادای اونجا بورس بگیره و ایشون میگفتند اونا اصلا به سن و سال اهمیت نمیدن فقط روحیه و توان تحقیق و مطالعه و پژوهش برای اونا مهمه البته این قابل تعمیم نیست و بین کشور تا کشور و حتی دانشگاه به دانشگاه فرف میکنه. اسم اون دکتر دوست فاطمه است که جهت اطلاع بیشتر میتونید به بخش ریاضی دانشگاه شیراز مراجعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

دوستان پروفایل های اساتید دانشگاه های خارجی رو هم نگاه کنید، گاهی می بینید که تاریخ دریافت مدارک فوق لیسانس و دکترای بعضی از اساتید با فاصله زیاد از لیسانس هست. من شخصاً به چند مورد اینطوری برخورد کردم. بنابراین تا زمانی که فرد نشون بده علاقه منده، از تحقیق دور نبوده، و رزومه بدی نداشته باشه، می تونه امیدوار باشه که ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر بده. در ضمن در خیلی از سایت های دانشگاه ها به وضوح تاکید شده که جنسیت، سن، نژاد، مذهب، و غیره برای ما مهم نیست و معیار انتخاب، شایستگی فرد هست.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

سلام دوستان. به نظرتون یه خانوم با 20 سال سابقه کار مرتبط با رشته والانم دانشجوی ارشدن میتونن از دانشگاهی پذیرش با فاند بگیرن(سنشون حدود 45 سال)؟؟؟درضمن فارغ التحصیل کارشناسی سال 68 دانشگاه اصفهان...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 461220282 نمایش پست ها
    سلام دوستان. به نظرتون یه خانوم با 20 سال سابقه کار مرتبط با رشته والانم دانشجوی ارشدن میتونن از دانشگاهی پذیرش با فاند بگیرن(سنشون حدود 45 سال)؟؟؟درضمن فارغ التحصیل کارشناسی سال 68 دانشگاه اصفهان...
    بچه ها کسی جواب منو نمیدونه؟!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط 461220282 نمایش پست ها
    آخه بقیه شرایطشون چی هست: معدل، رشته، زبان، GRE ؟ همینطوری بدون اطلاعات که نمیشه نظری داد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    آخه بقیه شرایطشون چی هست: معدل، رشته، زبان، GRE ؟ همینطوری بدون اطلاعات که نمیشه نظری داد.
    مرسی دوست عزیز اقلا فهمیدم یکی سوالاما خونده(رشته کتابداری واطلاع رسانی.معدل لیسانس 14.5 معدل ارشد 2ترم دیگه دارن حدود 17 میشن.مدرک زبانم فعلا ندارن)بازم پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)