صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 461220282 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز اقلا فهمیدم یکی سوالاما خونده(رشته کتابداری واطلاع رسانی.معدل لیسانس 14.5 معدل ارشد 2ترم دیگه دارن حدود 17 میشن.مدرک زبانم فعلا ندارن)بازم پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
    شرایطشون قوی نیست و در رشته شون فاند هم کمه. من شانس چندانی برای فاند براشون نمیبینم. با این وجود بد نیست با استادهای اونطرف در رشته شون تماس بگیرند ببینند شاید موقعیتی جور شد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

سلام دوستان.من 39 سالمه و مدرک مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد تهران جنوب دارم با 10 سال سابقه کار در انفورماتیک 3 تا کارخانه معتبر.می هواهم بدانم فکر می کنید شانسی برای پذیرش در دانشگاه آمریکا البته بصورت بورسیه در مقطع دکترا(مستقیم کارشناسی به دکترا) دارم یا نه.یعنی شروع کنم برای Toefl و GRE.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryr نمایش پست ها
    سلام دوستان.من 39 سالمه و مدرک مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد تهران جنوب دارم با 10 سال سابقه کار در انفورماتیک 3 تا کارخانه معتبر.می هواهم بدانم فکر می کنید شانسی برای پذیرش در دانشگاه آمریکا البته بصورت بورسیه در مقطع دکترا(مستقیم کارشناسی به دکترا) دارم یا نه.یعنی شروع کنم برای Toefl و GRE.
    دوست گرامی شما یه زحمتی بکشید همین صفحه قبلی را بخونید خیلی نظرات دستتون میاد

Junior Member

براي دانشگاه زياد فرقي نميكند صرف داشتن توانايي علمي كه با گذراندن ازمونهاي مربوطه مشخص ميگردد ولي سفارت جهت دادن ويزا روي اين موضوع جهت reject كردن سختگير است مخصوصا مقطع master

Junior Member pjabbarzadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universiti Putra Malaysia

سلام

برای دکترا بهتر است قبلا سابقه کار آکادمیک داشته باشید. زیرا اپر پشت سرهم درس بخونید تا دکترا بگیرید حدود 35 سال به بالا می شوید و بعد از دکترا کاریابی شما مشکل می شود زیرا شرط سنی می خورید.

ولی اگر با ارشد کار آکادمیک داشته باشید وقتی که دکترا اپلای می کنید به سن شما پیر نمی دهند زیرا سابقه پژوهشی و آموزشی دارید و برای فاند بهتر است زیرا اسیستندشیپ بهتر بهتون می دهند. و برای کار هم بعد از دکترا از سابقه قبل از دکترا استفاده می کنید و استخدامتون می کنند.

چون اگر برای گار شرط سنی باشد که همه را باید از 35 سالگی اخراج کنند!!!! ولی سابقه کار باید داشته باشید که جبران شود.

البته بعضی دانشگاه ها و موسسات شرط سنی دارند مثل المان (ماکس پلانک) که عمومیت نداره.

یک چیزی بگم که روحیه بگیرید من با 39 سال سن و عضو هیات علمی به مدت 12 سال، حالا می خواهم برای دکترا بروم.

درود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical physics- tehran university of medical science

سلام، آیا برای سن 38 سال امکان گرفتن پذیرش در مقطع Post Doc. رشته فیزیک پزشکی وجود داره؟
    با توجه به اینکه سابقه کار چندانی هم نداشته باشیم.

Junior Member

سلام
    من 28 سالمه و ارشد مهندسی صنایع دانشگاه شریف هستم. اگر برای سال دیگه اپلای کنم امریکا یا کانادا حدود 5 سال هم دکترام طول میکشه. اونجا برای کاریابی از نظر سنی مشکلی برام پیش نمیاد؟

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloofareabbi نمایش پست ها
    سلام
    من 28 سالمه و ارشد مهندسی صنایع دانشگاه شریف هستم. اگر برای سال دیگه اپلای کنم امریکا یا کانادا حدود 5 سال هم دکترام طول میکشه. اونجا برای کاریابی از نظر سنی مشکلی برام پیش نمیاد؟

سلام،
    نه دوست عزیز، مشکلی پیش نمیاد، خیلی از کسایی که اینجا به دنبال گرفتن پذیرش هستند، شرایطشون مشابه شما هستف. با خیال راحت اپلای کنید، برای کارپیدا کردن داشتن یه رزومه علمی و پژوهشی خوب مهم تر هست.

Junior Member

ممنون از پاسختون. منم اینطوری فکر می کردم ولی تو پست های بالایی خوندم که مثل اینکه با سن 35 سال برای کار مشکل پیدا کردن. نگران شدم.

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

سلام من يه سئوال دارم و اينه كه آيا سن م توو پذيرش تاثير داره من 38 سالمه و مستر هستم با 12 سال سابقه توو نفت. به نظر شما مي تونم براي دكترا اميدوار باشم ؟ ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)