صفحه 8 از 29 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

دوستان عزیز. آیا در موقع گرفتن ویزا هم ممکنه به شرایط سنی گیر بدن؟ آخه یکی از دوستام از یکی از دانشگاه های کانادا برای MSc پذیرش گرفته بود اما چون سنش بالای 30 بوده بهش گفتن تو میخوای برای اقامت اقدام کنی و بهش ویزا ندادن! ممنون میشم دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنند.

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط naser20044 نمایش پست ها
    سلام من يه سئوال دارم و اينه كه آيا سن م توو پذيرش تاثير داره من 38 سالمه و مستر هستم با 12 سال سابقه توو نفت. به نظر شما مي تونم براي دكترا اميدوار باشم ؟ ممنونم
    سن در پذیرش تاثیری نداره مگر در دانشگاه های خاصی که شرط سنی داشته باشند. من نزدیک به 180 سایت دانشگاه آمریکایی را چک کردم و چنین شرایطی ندیدم. من هم سنم بالا است و از دو دانشگاه پذیرش فول فاند برای دکترا گرفتم.

پیش فرض پاسخ : آيا براي Apply كردن شرايط سني خاصي وجود دارد ؟ و ميزان تاثير آن ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seydal2003 نمایش پست ها
    دوستان عزیز. آیا در موقع گرفتن ویزا هم ممکنه به شرایط سنی گیر بدن؟ آخه یکی از دوستام از یکی از دانشگاه های کانادا برای MSc پذیرش گرفته بود اما چون سنش بالای 30 بوده بهش گفتن تو میخوای برای اقامت اقدام کنی و بهش ویزا ندادن! ممنون میشم دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنند.
    درود بر شما
    بله متاسفانه سفارتخانه ها نسبت به افرادی که سن بالایی دارند، سخت گیری بیشتری به خرج می دهند، من هم دیدم که افرادی که سن بالایی داشته اند؛ از سفارتخانه ها ریجکت شده اند، به هر حال عملکرد سفارتخانه ها یک چیز قطعی و مشخصی هم نیست، ممکنه بشه با دلایل کافی اثبات کرد که دلیل واقعی رفتن، تنها تحصیل است.
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

Junior Member

سلام. شاید پست رو جای بی ربطی میزارم ولی این قضیه سن منو کلی درگیر کرده

من 28 سالمه. لیسانس برق از دانشگاه گیلان با معدل 16.66 و ارشد برق از امیرکبیر با معدل 17.50 . ارشدم رو سال 90 گرفتم و تو این 2 سال تو دانشگاه علمی-کاربردی تدریس میکردم. مقاله ندارم ولی یه ISI ایمپک بالا رو الان دارم روش کار میکنم که تا پاییز سابمیت میشه. امسال هم میخوام تافل و جی آر ای بدم.
    با این شرایط (خصوصا خصوصا سنم که 28 سالمه و 2 سال از ارشدم میگذره) شانسی برای پذیرش با فاند از یه دانشگاه تو آمریکا رو دارم؟؟
    خوذم اصلا امیدی ندارم فک مینکم به لحاظ سنی رزومم خرابه

نظری دارین شدیدا بهم کمک کردین چون واقعا ناامیدم. خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون.

من 32 سالمه پارسال پذیرش گرفتم و الان اومدم کانادا .سال 86 فارغ التحصیل شده بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilac نمایش پست ها
    من 32 سالمه پارسال پذیرش گرفتم و الان اومدم کانادا .سال 86 فارغ التحصیل شده بودم.

ممنون واقعا
    جدا خوشحال شدم. دانشگاه گیری چیزی نداد؟؟ با فاند؟؟

Junior Member

عذر می خوام اگر سوالم نامرتبط هست حقیقتا اگه جای دیگه ای سراغ دارید بگید اونجا بنویسم
    دوستان لطف کنید هرکی بلده پاسخ بده
    برادر خانم من می خواد برای تحصیل و کار در خارج از ایران اقدام کنه ولی الان کارت پایان خدمت نداره. نکته اینجاست که یه امریه از طرف وزارت علوم ایران بهش پیشنهاد شده(بهش میگن طرح هیئت علمی سربازی) این امریه به این صورت است که شما در یک دانشگاه توی ایران تو شهرستان مشغول به تدریس میشی و دقیقا مزایایی که شامل حالت میشه مثل یه هیئت علمی استخدامی (با مدرک کارشناسی ارشده) است. این امریه 4تا 5 سال طول میکشه و حقوق که بهت میدن این طوری که گفتند (مینیمم 1 میلیون تومانه). دانشگاهش هم دانشگاه علمی کاربردی هست.مدرک ایشون هم ارشد هست.
    ضمنا برادر خانم من الان 26-27 سالشه
    حالا سوال اینجاست که با توجه به اینکه برادر خانم من هدفش زندگی توی خارج از ایرانه(حالا به طریق تحصیل یا هر شکل دیگه ای) نظر شما عزیزان با تجربه، بهتره ایشون همون سربازی رو بره که 2 ساله و بعد اپلای کنه برای خارج از کشور یا بره این امریه(که 4 تا 5 ساله ولی حقوق و مزایا داره)؟
    لطفا جواباتون رو با توجه به شرایط هر کشور جداگانه بگید(برای ایشون اصلا اینکه چه کشوری بره مهم نیست ولی خوب درب و داغون نباشه)
    نظر من: شاید بهتر باشه بیخیال امریه بشه چون 4 سال خیلیه شما عزیزان چی فکر میکنید؟
    لطفا سریع جواب بدید این بنده خدا خیلی وقتی نداره برای تصمیم گیری!
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط SRezvani نمایش پست ها
    ممنون واقعا
    جدا خوشحال شدم. دانشگاه گیری چیزی نداد؟؟ با فاند؟؟
    نه دوست عزیز چرا گیر بدن؟شما میخای بری درس بخونی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahspice نمایش پست ها
    درود بر شما
    بله متاسفانه سفارتخانه ها نسبت به افرادی که سن بالایی دارند، سخت گیری بیشتری به خرج می دهند، من هم دیدم که افرادی که سن بالایی داشته اند؛ از سفارتخانه ها ریجکت شده اند، به هر حال عملکرد سفارتخانه ها یک چیز قطعی و مشخصی هم نیست، ممکنه بشه با دلایل کافی اثبات کرد که دلیل واقعی رفتن، تنها تحصیل است.
    من بدون هیچ دردسری ویزای مولتی گرفتم. به نظر من اگه عالم و آدم به شما گفتند کاری شدنی نیست به خودتون ایمان داشته باشید. شاید شما اولین نفر باشید که بتونید اون کار را انجام بدهید. در ضمن من پبام خصوصی از برخی افراد 27-28 ساله می گیرم که نگران سنشون هستند. واقعا برام جالبه که کسی تو این سن فکر می کنه ممکنه سنش واسه ادامه تحصیل زیاد باشه!! منظور من از سن بالا حداقل 35 سال هست. 42 ساله اش را دیدم که بعد از 18سال از ارشدش پذیرش دکترا گرفته

با سلام.می خواستم بپرسم تعداد ترم تاثیری تو اپلای داره یا نه؟مثلا ممکنه کسی که 5ساله تموم کرده نتونه به خاطر 1سال اضافه اپلای کنه؟یا مثلا به خاطر 1ترم تابستون.با تشکر از راهنماییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)