نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: راهنمایی برای اپلای در spring 2009

Junior Member

پیش فرض راهنمایی برای اپلای در spring 2009

سلام به همگی
    من دارم برای ترم بهاراطلاعات جمع آوری می کنم یعنی میرم توی سایت دانشگاه وددلاین هاروومدارک لازم رامی بینم چطوری بفهمم برای ترم بهارفاند می دهند یانه؟
    همه اطلاعات وددلاین ها براساس ترم پاییز است ولی توی فرمهای اپلای گزینه انتخاب ترم بهاروجودداره.همین دلیل براین است که ترم بهارهم دانشجو می گیرند یانه؟
    ازکجابایدمطمئن بشم؟

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای اپلای در spring 2009

معمولا برای ترم بهار دانشگاه ها فاند نمی دن و تو وب سایتشون همه چیز رو توضیح میدن. شما مال کدوم دانشگاه رو نتوستی پیدا کنی؟

Junior Member

سلام
    یعنی منظورتون اینه من بهارنمی تونم فاندبگیرم چون خیلی کمه صبرکنم تاپائئز؟

همه دانشگاهها اینطوری نیستن. میتونی دانشگاههایی رو پیدا کنی که برای ترم بهار هم فاند میدن.

اتفاقا من هم دارم برای Spring 2009 برای مهندسی شیمی اقدام میکنم.

مطابق با تجربه من، برای آنکه از وجود admission در ترم spring در یک دپارتمان مطمئن بشید، باید با خود دپارتمان مورد نظرتان تماس بگیرید. چون بعضا خود دانشگاه در وبسایتش مینویسد که admission برای spring داریم ولی وقتی با خودشان تماس می گیری، میگن که نداریم (وبالعکس)!!! مثالش هم دانشگاه Connecticut یا دانشگاه Florida هست.

در نتیجه به شما توصیه می کنم که حتما با Graduate Advisor دپارتمان موردنظرتان تماس بگیرید تا مطمئن بشید که حتما پذیرش برای Spring دارند.

Junior Member

سلام
    خیلی ممنون ازجوابتون منظورتون تماس تلفنیه یا ایمیل ؟ کدومو زودترجواب می دهند؟ میشه راهنمائی کنیدچی بگم. بازم ازتون ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

كلا چه براي ترم بهار و چه براي ترم پاييز بهترين راه اينه كه براي استادهايي كه تو زمينه كاري شما كار مي كنند ايميل بزني. فاند معمولا و بيشتر به استاد مربوط مي شه و اينكه كي دستش برسه هم بستگي به اين داره كه قراردادي كه با صنعت مي بنده كي امضا بشه.
    عموما استادها سعي مي كنند كه كارهايشان را براي ترم پاييز بكنند. اما معنيش اين نيست كه ترم بهار نمي شه رفتو اتفاقا اگر بتوني بگيري وقت سفارت و ويزا گرفتن هم خيلي راحت تره.
    Everything is possible

کاملا با Fassih موافق هستم. بهترین و ساده ترین کار تماس (email) با استادی است که مسوول Graduate Admission است می توانید ازاو سوال زیر را بپرسید:

Dear Dr. X
    Does the policy of your department let admission of the graduate students for spring semester (2009)?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)