صفحه 11 از 1231 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021611115111011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

2011 Avec beaucoup de plaisir je dois ajouter que j'ai reçu ma date de l'entrevue qu'elle aura lieu Le 6 février

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    2011 Avec beaucoup de plaisir je dois ajouter que j'ai reçu ma date de l'entrevue qu'elle aura lieu Le 6 février
    jullien و pakers_alirez مباركه. فكر مي كنم تا چند روز ديگه همه دوستان فايل نامبر ژوئن تاريخ دعوت به مصاحبشون را از طريق ايميل دريافت كنند. موفق باشيد

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    مباركه و ممنون بابت اطلاع رساني شما. شما فقط يكبار فكس پيگيري زده بوديد؟
    ممنونم. بله . من 20 نوامبر يه فكس پيگيري زدم . ولي فكر نميكنم به خاطر فكسي كه زده بودم باشه.
    چون يه هو سفارت شروع كرد به ارسال نامه ها
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    منم به شما تبریک می گم.امیدوارم به زودی شاهد خبرهای خوب از بقیه بچه ها باشیم.راستی به نظر دوستان بین کسی که 2 ژوئن بوده تا کسی که مثلا 20 روز بعدش هست چند روز اختلاف ذریافت ایمیل مصاحبه است؟
    آقا رامتين . به نظر من هر روز ايميلتو چك كن.
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

سلام به دوستان خوب
    من 27 ژوئن هستم و باید کمی دیگه منتظر باشم.نکته ای که به نظرم اومد اینه که مدت زمان انتظار رو به افزایشه.این مدت به 8 ماه رسیده.پارسال که من فروم رو پیگیری میکردم 6 ماه بود.از زمان فایل نامبر.
    حالا قبلش و انتظار برای صدور فایل بماند.برای تمام اونایی که میخوان اقدام کنن زمان خوبیه برای زبان فرانسه.
    File :16 Feb.2011 / MEDICAL : 18 SEP. 2013 / VISA 28 SEP. 2013 /spouse sponsorship file 9 oct / transfer to ankara27 jan

Member
    رشته و دانشگاه
    Hardware engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    jullien و pakers_alirez مباركه. فكر مي كنم تا چند روز ديگه همه دوستان فايل نامبر ژوئن تاريخ دعوت به مصاحبشون را از طريق ايميل دريافت كنند. موفق باشيد
    ممنون , اره به نظر میاد موتورشون دوباره روشن شده و همین روزا تاریخ بقیه دوستان هم مشخص میشه
    Quebec F.N : 2010/06/17
    CSQ: 2011/02/14
    Federal F.N : 2011/02/16
    Update : 2013/04/10

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

خب منم به jullien & packers_alireza صمیمانه تبریک می گم.امیدوارم ایمیل مصاحبه بقیه بچه ها هم بیاد.واقعا خوشحال کنندست.راستش باید از مدیریت سایت تشکر کرد که با ایجاد این تاپیک باعث شد بچه ها خیلی زود از وضعیت مصاحبه همدیگه مطلع شن.این تاپیک یه فضای انرژی زا شده و فیدبک مثبت می ده.

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jm_jafari نمایش پست ها
    آقا رامتين . به نظر من هر روز ايميلتو چك كن.
    والا هر روز که چه عرض کنم هر نیم ساعت یه بار دارم چک می کنم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    والا هر روز که چه عرض کنم هر نیم ساعت یه بار دارم چک می کنم.
    نگران نباشید. چند تا از دوستان که تاریخ فایلشون همزمان یا قبل از شماست هم هنوز تاریخ مصاحبشون نیومده. به زودی اعلام میشه.

با سلام دوستان
    اگه کسی اینجا هست که رشته دیمنده لطفا راهنمایی کنه که معمولا برای این رشته ها از صدور فایل نامبر تا مصاحبه چقدر طول می کشه؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)