صفحه 1134 از 1231 نخستنخست ... 134634103410841124112511261127112811291130113111321133113411351136113711381139114011411142114311441184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,331 تا 11,340 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط aitack نمایش پست ها
    سلام دوستان. من می خواستم اگه ممکنه کمکم کنین status دوستم رو که تاریخ اقدامش 17 Octobre 2011 بوده چک کنم. از فایل نامبری که به من داده ایراد می گیره. میشه بگین شما چطور status چک می کنین؟

و اینکه کلا بچه های این تاریخ الان پرونده هاشون در چه مرحله ایه؟
    ممنون
    در مرحله کبک جایی نیست که بشه چک کرد، احتمالا شما سایت فدرال رفتید. فقط میشه تلفتی سوال پرسید. اکتبر 2011 هم احتمالا تا یکی دو ماه دیگه یه خبری برای آپدیت پرونده بشه.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

Junior Member

دوستان من متاهل هستم و خودم مین پرونده ام هستم . یک سوالی در خصوص سابقه کار داشتم . من خودم سابقه کارم رو به همراه فیش و بیمه کامل فرستادم . اما در مورد همسرم از آنجا که سازمان به آنها نامه سابقه کار با فرمت مورد نظر کبک نمی دهد فقط فیش حقوقی و سابقه بیمه و یک گواهی سابقه کار مبنی بر اینکه این آقا از فلان تاریخ در این سازمان کار می کرده فرستادیم و هیچی در خصوص عنوان شغلی و شرح وظایف ننوشته ضمن اینکه بالاجبار سازمان نامه سابقه کار ایشون رو مجبور شدیدم خطاب به یک شرکت X بنویسیم و همون رو ترجه کردیم و فرستادیم .
    حالا نگران هستم به این مسئله گیر بدن . کسی در این مورد تجربه ای نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-فوق لیسانس پیوسته

من رشته ام فوق لیسانس پیوسته معماری بوده و صفر امتیازی. فایل نامبرم هم سپتامبر 2011 است. نمی دونم چی کار کنم؟ یعنی ریجکت شدم که هیچ خبری نیست؟! TEF B2-B1 گرفتم ولی هنوز چون هیچ خبری از نامه آپدیت نیست، هیچی نفرستادم. حالا من دو-سه هفته پیش ازدواج کردم..(مبارکه!) مدارک همسرم را که می فرستم، باید دوباره مدارک خودم همراش باشه یا فقط ترمه شناسنامه و عقدنامه کافیه؟ همون موقع مدرک زبانم را بفرستم یا بزارم خودشان خبر بدهند؟ بعد اینکه همسرم به عنوان نفر دوم، الان که نمی خواد برای تشکیل پرونده مدرک زبان بزاره؟! ( همسر هم فوق لیسانس پیوسته معماری - صفر امتیازی)

Member efes آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - علم و فرهنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط mr-farshad نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره اپدیت ما هم اومدش
    اصلی ۱۲ کامپیوتر
    همسر ۱۲ عمران
    ارسال اول نوامبر ۲۰۱۰ مدرک گم شد
    ارسال ژانویه مجددا ۲۰۱۱
    ۸ سال سابقه با بیمه مرتبط
    مدرک تاریخ گذشته نفر اصلی a2-b2
    مدرک تاریخ گذشته همراه a2-b1
    دوبار پیگیری
    دوست خوبم تاریخ فایلتون کی هستش ؟
    ارسال : دسامبر 2011 فایل : ژانویه 2012رشته خودم :نرم افزار مدارک b1-b2 و5 Ielts رشته همسر : نرم افزار مدرک b1-b2 یک فرزند 15 سال سابقه بیمه خودم و حدود 2سال همسر دریافت آپدیت : ژوئیه 2015 ارسال آپدیت : اکتبر 2015 دریافت CSQ : دسامبر 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط efes نمایش پست ها
    اگه لابلای پستهاشون بگردید ایشون فایلشون آپریل 2011 باید باشه
    پیروز باشید
    فایل نامبر : 2012/10/15- Numéro de dossier : DA000053XXX
    فرانسه :
    B2-B1انگلیسی : 4
    رشته : 6 امتیازی-ریاضی ( کاربردی)
    ارسال آپدیت خود جوش : 2 مرتبه .

سلام به همگی دوستان عزیز خواستم به بعضی از دوستانی که تازه دارن مدارک میفرستند عرض کنم که متاسفانه هزینه ی مهر دادگستری در شهرستان ها حداقل شیراز و اصفهان که من میدونم 80.000 تومان شده در حالیکه در تهران هنوز 20.000 تومان هستش.من 2-3 روز پیش مدارکم را دادم واسه ترجمه اصفهان و دارالترجمه به من نگفت که تهران همان 20.000 هستش و من 11 مدرک جداگانه داشتم که در حدود 700.000 اضافه پرداخت کردم و این را امروز متوجه شدم.خواستم به دوستان عزیز بگم که اگر تعداد مدارکتون زیاد هستش تهران ترجمه کنید و بعضی از دارالترجمه ها در اصفهان هستند که تهران میبرن ترجمه میکنند البته خود ترجمه مقداری گران تر هستش در تهران و هزینه ی اضافیشو میگیرن ولی باز هم بصرفه هستش و این هم همان مشکلات این مملکت ماست که .....
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

Senior Member atarod آواتار ها

نه دوست عزیز شما رجکت نشدین، اگه میشدین بهتون اطلاع میدادن. شما برای فرستادن مدرک زبان احتیاجی‌ ندارین که منتظر آپدیت بشین، و حتی ازدواجتون(مبارکه). شما هر چه سریع تر باید هم مدرک زبانتون رو بفرستین و هم همسرتون رو به پروندتون اضافه کنین.موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Antigoneh6 نمایش پست ها
    من رشته ام فوق لیسانس پیوسته معماری بوده و صفر امتیازی. فایل نامبرم هم سپتامبر 2011 است. نمی دونم چی کار کنم؟ یعنی ریجکت شدم که هیچ خبری نیست؟! TEF B2-B1 گرفتم ولی هنوز چون هیچ خبری از نامه آپدیت نیست، هیچی نفرستادم. حالا من دو-سه هفته پیش ازدواج کردم..(مبارکه!) مدارک همسرم را که می فرستم، باید دوباره مدارک خودم همراش باشه یا فقط ترمه شناسنامه و عقدنامه کافیه؟ همون موقع مدرک زبانم را بفرستم یا بزارم خودشان خبر بدهند؟ بعد اینکه همسرم به عنوان نفر دوم، الان که نمی خواد برای تشکیل پرونده مدرک زبان بزاره؟! ( همسر هم فوق لیسانس پیوسته معماری - صفر امتیازی)

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط efes نمایش پست ها
    اخر اپریل دریافت کردم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

دوست عزیزم خیلی متاسف شدم که هزینه اضافی پرداخت کردین. فقط یه چیزی در مورد مشکلی که گفتین میخواستم بگم. من الان مونترالم و اینجا نه تنها قیمت اجناس مغازه به مغازه فرق میکنه بلکه محله به محله هم فرق داره. هر جنسی رو شما در نظر بگیرید در فروشگاه های مختلف هر کدام یه قیمت است و حتی در شعبه های مختلف همون فروشگاه هم قیمت یکی نیست و محله به محله فرق میکنه. حداقل من این مشکلو تو تهران نداشتم و قیمت مثلا پنیر کاله همه جا یکیه! دیگه هزینه خدمات رو خودتون حساب کنید چجوری میشه اینجا. متاسفانه ما، حداقل من خودم تصویر خیلی قانونمندتری از اینجا داشتم که متاسفانه درست نیست.
    امیدوارم موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Just_iran نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان عزیز خواستم به بعضی از دوستانی که تازه دارن مدارک میفرستند عرض کنم که متاسفانه هزینه ی مهر دادگستری در شهرستان ها حداقل شیراز و اصفهان که من میدونم 80.000 تومان شده در حالیکه در تهران هنوز 20.000 تومان هستش.من 2-3 روز پیش مدارکم را دادم واسه ترجمه اصفهان و دارالترجمه به من نگفت که تهران همان 20.000 هستش و من 11 مدرک جداگانه داشتم که در حدود 700.000 اضافه پرداخت کردم و این را امروز متوجه شدم.خواستم به دوستان عزیز بگم که اگر تعداد مدارکتون زیاد هستش تهران ترجمه کنید و بعضی از دارالترجمه ها در اصفهان هستند که تهران میبرن ترجمه میکنند البته خود ترجمه مقداری گران تر هستش در تهران و هزینه ی اضافیشو میگیرن ولی باز هم بصرفه هستش و این هم همان مشکلات این مملکت ماست که .....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    کی‌ براتون ایمیل آپدیت مدارک زدن؟ معمولان ۹۰ روز برای فرستادن مدارک وقت میدن و اگه نفرستین پروندتون بسته می‌شه و باید از اوّل اقدام کنین.
    هنوز نامه آپدیت نفرستادن ولی از وکیلم که پرسیدم گفت تا دوماه آینده نامه آپدیت میاد
    ارسال مدارک : آگست 2011 ، صدور فایل نامبر : اکتبر 2011 ، تاریخ مصاحبه :؟؟؟؟ رشته 6 امتیازی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)