صفحه 13 از 1231 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223631135131013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط nikaaa نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    اگه کسی اینجا هست که رشته دیمنده لطفا راهنمایی کنه که معمولا برای این رشته ها از صدور فایل نامبر تا مصاحبه چقدر طول می کشه؟

مرسی
    سلام حدود 3 ماه. مال من اينطوري شد.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_chem نمایش پست ها
    سلام
    آره. دعوت ما يكشنبه ساعت 3 بعد از الظهر هست
    نه دوست عزيز منظور من اين است كه آيا ايميل دعوت به مصاحبه فقط در روز و ساعات اداري دريافت مي شود يا مثلاٌ ممكن است در روز هاي تعطيل و خارج از ساعت اداري هم اين ايميل را دريافت كرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوستاني كه تاريخ مصاحبه دريافت كردند:
    آيا ايميل تاريخ مصاحبه صرفاٌ در روز هاي كاري و ساعات كاري سفارت مطابق ذيل از سوي سفارت ارسال مي شود؟
    Sunday through Wednesday: 8:00 to 11:00 and 14:30 to 16:00
    Thursday: 8:00 to 12:00
    اارسال ایمیل و فکس قاعدتا توسط کارمند سفارت انجام می شه. بنابراین کارمند مربوطه هم طبق ساعت های کاری فوق باید کار بکنه. شما هم مطمئن باشید که قطعا روزهای کاری ایمیل مصاحبه را می فرستند و در زمان اداری. مطمئن باشید اگر حتی 1 دقیقه هم از ساعت اداری بگذره این کار را نخواهند کرد.البته این آخری تجربه شخصی منه که یک دقیقه دیر رسیدم سفارت برای باز کردن فایل فدرال و گفتند برو فردا بیا.
    Aramex:10march2010 /// Q.file number:20apr2010
    Interview: 1nov2010 /// F.file number:3nov2010
    Medical:13 aug 2013///delivered: 22 aug 2013
    یک روز خوب پاییزی پایان 1308 روز انتظار.... pass request 8oct2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات سيستم-اميركبير

سلام دوستان
    فايل نامبر من تازه اومده، حالا بايد علاوه بر زبان خوندن فشرده، چه كارهاي ديگه اي انجام بدم؟ ظاهرا بايد در زمان مصاحبه و درصورت قبولي، براي فدرال تشكيل پرونده بديم، چه مداركي مي خواد؟ علاوه بر اطلاعات عمومي و مشاغل و ... چه اقدامات عملي بهتره انجام بدم؟ شنيدم كه مي گن تو سايتهاي كاريابي ثبت نام كنم و بدنبال كار بگردم. چه كارهاي ديگه اي از اين دست بايد تو اين چند ماه تا مصاحبه انجام بدم؟ ممنون از كمكتون...
    رشته صفر امتیازی، متاهل یک فرزند، فرانسه 6و7
    ارسال مدارك: 26/09/2010، صدور فايل نامبر: 15/11/2010، دريافت نامه فايل نامبر: 4/12/2010، ایمیل انتظار مصاحبه: 8/8/2012، دعوت به مصاحبه: 24/9/2012
    تاریخ مصاحبه: 3/12/2012، فایل نامبر فدرال: 13/02/2013.

Member
    رشته و دانشگاه
    رشته عمران دانشگاه امیرکبیر

با سلام
    دوستان نامه اتانده من 3آبان(25اكتبر )* امده
    ولي هنوز خبري از نامه مصاحبه نيست كي مياد؟ آيا كسي اطلاع دقيقي داره من كمي نگرانم نكنه به تعطيلات بخوريم؟
    با ايميل مياد يانه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ما سه تا! نمایش پست ها
    سلام دوستان
    فايل نامبر من تازه اومده، حالا بايد علاوه بر زبان خوندن فشرده، چه كارهاي ديگه اي انجام بدم؟ ظاهرا بايد در زمان مصاحبه و درصورت قبولي، براي فدرال تشكيل پرونده بديم، چه مداركي مي خواد؟ علاوه بر اطلاعات عمومي و مشاغل و ... چه اقدامات عملي بهتره انجام بدم؟ شنيدم كه مي گن تو سايتهاي كاريابي ثبت نام كنم و بدنبال كار بگردم. چه كارهاي ديگه اي از اين دست بايد تو اين چند ماه تا مصاحبه انجام بدم؟ ممنون از كمكتون...
    دوست عزيز
    جواب اين سوالات رو بايد در بخش اصول مصاحبه پيدا مي كنيد. بخصوص با خوندن صفحات ابتدايي اش.چون تازه فايل نامبر گرفتين احتمالا وقت كافي هم داريد براي مطالعه!!!( زمان مصاحبه براي رشته هاي ديمند به حدود 3-4 ماه و غيرديمند ها بين 7-8 مااه از صدور فايل نامبر رسيده اين روزها).ضمنا مطالعه كامل ويكي هم خيلي كمك مي كنه
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

سلام
    براي رشته ديمند با تاريخ فايل نامبر 19 اكتبر، آيا نبايد نامه دعوت به مصاحبه بزنند؟ اگه دير شده پيگيري كنم

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

Lightbulb پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط hm110 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان نامه اتانده من 3آبان(25اكتبر )* امده
    ولي هنوز خبري از نامه مصاحبه نيست كي مياد؟ آيا كسي اطلاع دقيقي داره من كمي نگرانم نكنه به تعطيلات بخوريم؟
    با ايميل مياد يانه؟
    سلام hm110 عزیز
    رشته شما دیمند که نیست؟اگر نیست خیلی زود به فکر پیگیری نامه مصاحبه افتادید.نامه انتظارمن 13 سپتامبر هست و ما هنوز ایمیل مصاحبه نگرفته ایم.

لطفاً تاریخ ها را دقیق عنوان کنید.
    ویرایش توسط Afshin.o : December 5th, 2010 در ساعت 11:10 AM
    File :16 Feb.2011 / MEDICAL : 18 SEP. 2013 / VISA 28 SEP. 2013 /spouse sponsorship file 9 oct / transfer to ankara27 jan

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

ظاهرا امروز هم که روز کاریشون بوده برا کسی ایمیلی ارسال نکردن.

من تازه نامه انتظار مصاحبه رو گرفتم که 20 روز پیش صادر شده. عجیبه که اینقدر دیر صادر شده. با اینکه من فایل نامبرم ژوئن هست!
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)