صفحه 132 از 1231 نخستنخست ... 32821221231241251261271281291301311321331341351361371381391401411421822326321132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Banned

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط rdaliri نمایش پست ها
    سلام دوستا ن میشه بپرسم این دیگه چه جور ایمیلیه دو روز پیش دریافتش کردم

Objet : Votre entrevue de sélection

Madame,

Bien noter : pour valider vos expériences professionnelles des cinq dernières années, nous vous demanderons, notamment, de présenter votre historique à jour de vos cotisations à la Caisse nationale de sécurité sociale de votre pays (ou, s'il y a lieu, une preuve d'exemption) ou tout autre preuve documentaire démontrant la légalité de vos expériences de travail
    یعنی طبق این چیزی که اینجا نوشته برای اثبات سابقه کاری باید سابقه بیمه ارائه بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا من بد فهمیدم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

سلام دوست گرامی schazi
    همون طور که در خط آخر نوشته ou tout autre preuve documentaire démontrant la légalité de vos expériences de travail........
    ........و یا هر گونه شواهد مستند دیگر نشان دهنده قانونی بودن تجربه کاری
    (که این میتونه مثلا" قرارداد کاری و یا هر سند کاری دیگری که بتوان آفیسر را قانع کرد باشه و دلایلی که بتوان نداشتن سابقه بیمه را توجیه کرد)
    ویرایش توسط کامران : August 13th, 2011 در ساعت 04:49 PM

خیلی جالبه وامید بخشه. در واقع تو نامه واستون به طور کلی توضیح دادن که مصاحبه برای چیه. از شما خواسته شده که بیمه یا هر مدرک دیگری که ثابت کنه شما واقعا کار میکردید را روز مصاحبه ارایه بدین. همینطور سطح زبانتون سنجیده میشه و توصیه کرده که روز مصاحبه اطلاعات کافی در مورد وضعیت شغلی خودتون داشته باشید. خودتونو آماده کنید. موفق باشید.

Madame,

Nous avons pris connaissance de votre projet d'établissement permanent au Québec et vous en remercions.

À la suite de l'examen préliminaire de votre dossier, nous désirons vous informer que nous vous avons inscrit(e) sur une liste d'attente pour une entrevue de sélection avec un conseiller ou une conseillère à l'immigration du Québec. Dès que la date de votre entrevue sera arrêtée, nous communiquerons de nouveau avec vous.

Votre entrevue de sélection sera une étape déterminante dans l'évaluation de votre demande de certificat de sélection du Québec. Pour optimiser vos chances de satisfaire aux conditions de la sélection du Québec, nous vous invitons à bien vous préparer en vue de cet entretien.

À cet effet, voici les trois principaux objectifs visés par cette entrevue :

1. examiner vos documents originaux que nous vous demandons d'apporter à ce rendez-vous;

Bien noter : pour valider vos expériences professionnelles des cinq dernières années, nous vous demanderons, notamment, de présenter votre historique à jour de vos cotisations à la Caisse nationale de sécurité sociale de votre pays (ou, s'il y a lieu, une preuve d'exemption) ou tout autre preuve documentaire démontrant la légalité de vos expériences de travail

2. évaluer vos compétences linguistiques (expression et compréhension orales du français et de l'anglais);

3. apprécier les efforts que vous avez consacrés à la préparation de votre projet d'immigration au Québec, plus particulièrement au plan professionnel. Dans cette optique, des questions pourront vous être posées, notamment, sur votre connaissance du marché du travail québécois, sur les conditions d'exercice de votre profession ou métier au Québec et sur votre connaissance de la société québécoise.

Entre temps, veuillez nous informer de tout changement de votre statut civil (i.e. mariage ou naissance d’un enfant) afin que nous puissions vous faire parvenir toutes les informations relatives à l’ajout d’un(e) dépendant(e) à votre dossier. À savoir, que l’ajout d’un(e) dépendant(e) nécessitera une nouvelle évaluation de votre demande.

Nous tenons à vous souligner que la teneur de nos dossiers étant strictement confidentielle, nous ne donnons aucun renseignement par téléphone concernant des demandes d’immigration

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

از بچه هایی که واسشون ایمیل درخواست مدرک زبان اومد و فرستادند، کسی نبوده که بعدش واسش نامه دعوت به مصاحبش بیاد ؟

من در اینجا ترجمه کامل متن نامه این دوستمون را گذاشتم که شاید کمکی باشه
    اون جایی هم که آبی نوشتم نظر شخصی و کلا بی خیالش
    برای این دوستمو ن و خواهرشم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که هر چه زودتر مصاحبه ها شروع شه و در گذشته هم همچین نامه ای برای سایر دوستان آمده که بعد از حدود 2 ماه نامه دعوت به مصاحبه به دستشون می رسید.

موفق و سربلند باشید.

Madame,

Nous avons pris connaissance de votre projet d'établissement permanent au Québec et vous en remercions.

À la suite de l'examen préliminaire de votre dossier, nous désirons vous informer que nous vous avons inscrit(e) sur une liste d'attente pour une entrevue de sélection avec un conseiller ou une conseillère à l'immigration du Québec. Dès que la date de votre entrevue sera arrêtée, nous communiquerons de nouveau avec vous.

Votre entrevue de sélection sera une étape déterminante dans l'évaluation de votre demande de certificat de sélection du Québec. Pour optimiser vos chances de satisfaire aux conditions de la sélection du Québec, nous vous invitons à bien vous préparer en vue de cet entretien.

À cet effet, voici les trois principaux objectifs visés par cette entrevue :

1. examiner vos documents originaux que nous vous demandons d'apporter à ce rendez-vous;

2. évaluer vos compétences linguistiques (expression et compréhension orales du français et de l'anglais);

3. apprécier les efforts que vous avez consacrés à la préparation de votre projet d'immigration au Québec, plus particulièrement au plan professionnel. Dans cette optique, des questions pourront vous être posées, notamment, sur votre connaissance du marché du travail québécois, sur les conditions d'exercice de votre profession ou métier au Québec et sur votre connaissance de la société québécoise.

Entre temps, veuillez nous informer de tout changement de votre statut civil (i.e. mariage ou naissance d’un enfant) afin que nous puissions vous faire parvenir toutes les informations relatives à l’ajout d’un(e) dépendant(e) à votre dossier. À savoir, que l’ajout d’un(e) dépendant(e) nécessitera une nouvelle évaluation de votre demande.

Nous tenons à vous souligner que la teneur de nos dossiers étant strictement confidentielle, nous ne donnons aucun renseignement par téléphone concernant des demandes d’immigration
    موضوع: مصاحبه شما برای پذیرش
    سرکار خانم ...
    ما از پروژه استقرار دایمی شما در کبک مطلعیم و از این بابت از شما متشکریم.
    پیرو بررسی مقدماتی پرونده شما، مایلیم که شما را مطلع کنیم که نام شما در لیست انتظار برای مصاحبه توسط یک مشاور مهاجرت به کبک (آفیسر یا adviser) ثبت شده است. به محض اینکه تاریخ مصاحبه شما تعیین گردید، دوباره با شما تماس خواهیم گرفت.
    مصاحبه پذیرش شما مرحله ای تعیین کننده در ارزیابی درخواست شما برای گواهی پذیرش کبک (CSQ) خواهد بود. برای به حداکثر رساندن شانس خود در اجابت کردن شرایط پذیرش کبک، ما شما را به آمادگی کامل برای این مصاحبه دعوت می کنیم.
    از این رو، سه عامل اصلی در این مصاحبه عبارتند از:
    1- بررسی اصل مدارک شما که ما از شما خواهیم خواست در زمان ملاقات همراه خود بیاورید.
    کاملا توجه شود: برای تایید کردن اعتبار قانونی سابقه شغلی 5 سال گذشته شما، ما از شما بطور اخص می خواهیم که سابقه روزانه پرداخت حق عضویت صندوق ملی تامین اجتماعی کشور خود را ارائه دهید. (یا، در صورت امکان، یک مدرک معافیت مالیات)
    { سادش اینکه ی چیزی نشون بدید که شما حق بیمه خودتون را پرداخت کردید ولی کلا د رکبک چون صاف و پوست کنده ی مالیات می گیرن و 1000 خدمت ارائه می کنن و چون هر جانداری که در کشورهای دیگه به دنیا می آید کلا این بیمه خدمات درمانی را داره و این کبکی ها هنوز درک واضهی ندارن که فرق اینکه هم از حقوقت مالیات کم می شه هم حق بیمه هم 1000 کوفت و زهرمار دیگه بعد 100 جای دیگه هم عوراض و.... می دی بعد باز کلا 80 درصد آدم های این مملکت کلا تو عمرشون دستشون به هیچ بیمه ای به جز بیمه شخص ثالث ماشینشون نخورده (تازه 80 درصد هم ماشین ندارن) فکر می کنن که ما اینجا ما مثل خودشون یا مالیات می دیم یا 2 در میکنیم که اگر این مالیات بدی کلا زندگی صورتی گل گلی می شه و هر کی نده یعنی یا 2 بازه یا کار غیرقانونی می کنه که مساوی خیانت به کشور ... ولش من خودم میرم ی کاری می کنم که این کبکی های عزیز مثل مهتابی روشن بشن و تا 10 سال هر کی رفت مصاحبه تا چشم آفیسر افتاد بهش مثل ابر بهار براش گریه کنه، بله)
    2- ارزیابی مهارت زبانی شما ( بیان و درک شفاهی فرانسه و انگلیسی)
    3- ارزیابی تلاش هایی که شما به مهاجرت به کبک اختصاص داده اید، بویژه در مورد طرح یا نقشه کاری. از این نقطه نظر، سوالاتی از شما پرسیده خواهد شد، بویژه، در رابطه با آشنایی شما با بازار کار کبکی؛ در مورد اشتغال حرفه یا کار شما در کبک و در مورد آشنایی شما درباره جامعه کبکی.
    در این بین، ما از شما خواستاریم که تمامی تغییرات هویتی (بطور مثال، ازدواج یا تولد فرزند) را به ما اطلاع دهید به این منظور که ما بتوانیم شما را از تمامی مربوط به اضافه کردن یک همراه به پرونده تان مطلع کنیم. برای مثال، اضافه کردن یک همراه مستلزم ارزیابی مجدد پرونده شما خواهد بود.
    ما به شما اطمینان می دهیم که مفاد پرونده شما کاملا سری نگاه داشته خواهد شد. ما هیچ اطلاعاتی راجع به درخواست مهاجرت توسط تلفن نخواهیم داد.
    ویرایش توسط Reza DWG : August 13th, 2011 در ساعت 09:32 PM دلیل: غلط املایی
    Argent (l') est un bon serviteur et un mauvais maitre

Member rdaliri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس نرم افزار کامپیوتر

با سلام وتشکر از دوستان عزیز که از دیروز با نظرهای مفیدشون من رو راهنمایی کردند ـقریبا بعد از چند ماه دعوت به مصاحبه میاد و آیا وقت کامل یعنی 2 ماه مجدد داده میشود یا از همین حالا باید دنبا جمع کردن مدارک وآمادگی نهایی باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza DWG نمایش پست ها
    من در اینجا ترجمه کامل متن نامه این دوستمون را گذاشتم که شاید کمکی باشه
    اون جایی هم که آبی نوشتم نظر شخصی و کلا بی خیالش
    برای این دوستمو ن و خواهرشم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که هر چه زودتر مصاحبه ها شروع شه و در گذشته هم همچین نامه ای برای سایر دوستان آمده که بعد از حدود 2 ماه نامه دعوت به مصاحبه به دستشون می رسید.

موفق و سربلند باشید.

موضوع: مصاحبه شما برای پذیرش
    سرکار خانم ...
    ما از پروژه استقرار دایمی شما در کبک مطلعیم و از این بابت از شما متشکریم.
    پیرو بررسی مقدماتی پرونده شما، مایلیم که شما را مطلع کنیم که نام شما در لیست انتظار برای مصاحبه توسط یک مشاور مهاجرت به کبک (آفیسر یا adviser) ثبت شده است. به محض اینکه تاریخ مصاحبه شما تعیین گردید، دوباره با شما تماس خواهیم گرفت.
    مصاحبه پذیرش شما مرحله ای تعیین کننده در ارزیابی درخواست شما برای گواهی پذیرش کبک (CSQ) خواهد بود. برای به حداکثر رساندن شانس خود در اجابت کردن شرایط پذیرش کبک، ما شما را به آمادگی کامل برای این مصاحبه دعوت می کنیم.
    از این رو، سه عامل اصلی در این مصاحبه عبارتند از:
    1- بررسی اصل مدارک شما که ما از شما خواهیم خواست در زمان ملاقات همراه خود بیاورید.
    کاملا توجه شود: برای تایید کردن اعتبار قانونی سابقه شغلی 5 سال گذشته شما، ما از شما بطور اخص می خواهیم که سابقه روزانه پرداخت حق عضویت صندوق ملی تامین اجتماعی کشور خود را ارائه دهید. (یا، در صورت امکان، یک مدرک معافیت مالیات)
    { سادش اینکه ی چیزی نشون بدید که شما حق بیمه خودتون را پرداخت کردید ولی کلا د رکبک چون صاف و پوست کنده ی مالیات می گیرن و 1000 خدمت ارائه می کنن و چون هر جانداری که در کشورهای دیگه به دنیا می آید کلا این بیمه خدمات درمانی را داره و این کبکی ها هنوز درک واضهی ندارن که فرق اینکه هم از حقوقت مالیات کم می شه هم حق بیمه هم 1000 کوفت و زهرمار دیگه بعد 100 جای دیگه هم عوراض و.... می دی بعد باز کلا 80 درصد آدم های این مملکت کلا تو عمرشون دستشون به هیچ بیمه ای به جز بیمه شخص ثالث ماشینشون نخورده (تازه 80 درصد هم ماشین ندارن) فکر می کنن که ما اینجا ما مثل خودشون یا مالیات می دیم یا 2 در میکنیم که اگر این مالیات بدی کلا زندگی صورتی گل گلی می شه و هر کی نده یعنی یا 2 بازه یا کار غیرقانونی می کنه که مساوی خیانت به کشور ... ولش من خودم میرم ی کاری می کنم که این کبکی های عزیز مثل مهتابی روشن بشن و تا 10 سال هر کی رفت مصاحبه تا چشم آفیسر افتاد بهش مثل ابر بهار براش گریه کنه، بله)
    2- ارزیابی مهارت زبانی شما ( بیان و درک شفاهی فرانسه و انگلیسی)
    3- ارزیابی تلاش هایی که شما به مهاجرت به کبک اختصاص داده اید، بویژه در مورد طرح یا نقشه کاری. از این نقطه نظر، سوالاتی از شما پرسیده خواهد شد، بویژه، در رابطه با آشنایی شما با بازار کار کبکی؛ در مورد اشتغال حرفه یا کار شما در کبک و در مورد آشنایی شما درباره جامعه کبکی.
    در این بین، ما از شما خواستاریم که تمامی تغییرات هویتی (بطور مثال، ازدواج یا تولد فرزند) را به ما اطلاع دهید به این منظور که ما بتوانیم شما را از تمامی مربوط به اضافه کردن یک همراه به پرونده تان مطلع کنیم. برای مثال، اضافه کردن یک همراه مستلزم ارزیابی مجدد پرونده شما خواهد بود.
    ما به شما اطمینان می دهیم که مفاد پرونده شما کاملا سری نگاه داشته خواهد شد. ما هیچ اطلاعاتی راجع به درخواست مهاجرت توسط تلفن نخواهیم داد.
    ارسال مدارک 19-12-2010 دریافت در سفارت 22-12-2010 فایل نامبر05-2011 ایمیل آپدیت مدارک 2012-12-14 ایمیل انتظار 2013-04-21 دعوت به مصاحبه 28 octobre 2013 دعوت مجدد 2avril 2014 CSQ 2avril 2014 فایل فدرال 24 ژولای 2014 مدیکال 30 سپتامبر اینپراسس 28 اکتبر 2013 ​پاس ریکوئست 26 ژانویه 2015

با سلام وتشکر از دوستان عزیز که از دیروز با نظرهای مفیدشون من رو راهنمایی کردند ـقریبا بعد از چند ماه دعوت به مصاحبه میاد و آیا وقت کامل یعنی 2 ماه مجدد داده میشود یا از همین حالا باید دنبا جمع کردن مدارک وآمادگی نهایی باشیم؟
    تمام پست هایی که من و دوستان گذاشتیم تقریبا از تجربیات گذشته بوده و این اولین باری است که تو فروم بعد از تعطیلی مصاحبه ها همچین نامه ای را میبینم.
    در گذشته که فایل نامبر ها حداکثر 2 ماهه می آمد رسم بر این بود که بعد از چند ماه یک نامه می آمد که دو حالت داشت یا همین متن بود که اکثرا همین نامه را دریافت می کردن و معدودی هم یک نامه رد درخواست بود که نوشته بود به چه دلیلی درخواست پذیرششون رد شده.
    دوستانی که این نامه را دریافت می کردن بعد از حدود 2 ماه نامه تاریخ مصاحبه دریافت می کردن که معمولا تاریخ مصاحبه هم برای 3 تا 4 هفته بعدش بود
    البته به نوع رشته این زمان ها کاملا متغیر بود و بعضی اصلا فایل نامبر هم نمی گرفتن و یکسر می رفتن مصاحبه (رشته های دیمند)
    و بعضی این نامه را نمی گرفتن و یکسر نامه دعوت به مصاحبه می آمد
    به هر حال فکر کنم باید از الان به فکر سرچ شغلی، خانه، و خواندن دفترچه Apprendre le Quebec باشید.
    ولی اگر تا 6 ماه دیگه هم خبری نشد جای نگرانی نیست چون این نگفته که کی میرید مصاحبه فقط گفته شما هم میرید. پس هنوز معلوم نیست که کسانی که مصاحبشون کنسل شده اول می رن یا شما.

il ne faut pas remettre au lendemain ce qu'on peut le faire le jour meme.
    Argent (l') est un bon serviteur et un mauvais maitre

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering _azad university

29 دسامبر 2011 که هنوز نشده 29 دسامبر 2010 منظورتونه؟

این ایمیل برای خواهرم آمده است که رشته اش 12 امتیازی میباشد و نه وکیل داشته ونه دعوت به مصاحبه شده بوده در ضمن تاریخ دریافت مدارک در سفارت
    29 دسامبر2011 بود وتاریخ فایلش تقریبا 18 می
    متشکرم
    رشته 6 امتیازی (کامپیوتر)___________ارسال مدارک :23-09-2010_____________دریافت مدارک:06-10-2010_____________فایل نامبر : 17-06-2011

دعوت به مصاحبه :..............

Member rdaliri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس نرم افزار کامپیوتر

سلام بله همان 2010 مرسی از توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط z1z1 نمایش پست ها
    29 دسامبر 2011 که هنوز نشده 29 دسامبر 2010 منظورتونه؟
    ارسال مدارک 19-12-2010 دریافت در سفارت 22-12-2010 فایل نامبر05-2011 ایمیل آپدیت مدارک 2012-12-14 ایمیل انتظار 2013-04-21 دعوت به مصاحبه 28 octobre 2013 دعوت مجدد 2avril 2014 CSQ 2avril 2014 فایل فدرال 24 ژولای 2014 مدیکال 30 سپتامبر اینپراسس 28 اکتبر 2013 ​پاس ریکوئست 26 ژانویه 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering-azad university

سلام دوستان
    من فایل نامبرمو فوریه 2011 گرفتم ولی مانی اردرم ایراد داشت 2 بار فرستادم براشون دفعه ی آخرشم فرستادم مونترال تا اینکه یه 10 روز پیش یه ایمیل اومد برام که همون متن نامه فایل نامبرو داشت و شماره فایل نامبرمم همون قدیمیه بود ولی تاریخش به روز بود من خودم فک می کنم که چون چک و نقد کردن این ایمیلو دادن حالا من نوبتمو از دست دادمو آیا و مثل کسیم که تازه فابل نامبر گرفته یا نه نوبتم سر جاشه و اون ایمیل فقط بخاطر تایید چک بوده
    آیا کسی نظری داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)