صفحه 135 از 1231 نخستنخست ... 35851251261271281291301311321331341351361371381391401411421431441451852356351135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام بر همه دوستان واساتید گرامی
    چند روز پیش بعد از چهار ماه انتظار نامه فایل نامبر من آمد. داخل نامه یه آدرس سایت گذاشته بود حدود یک و نیم متر که بنده موفق شدم وارد آن سایت شوم.
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...et/delais.html
    در آنجا به چیزی برخوردم که شاخ درآوردم.
    Middle East – Direction de l'immigration économique – Moyen-Orient

Country of residence Month (see note)
    Azerbaïdjan, Bahrain, Cyprus, Egypt, Gaza, Iran, Iraq, Jordan, Kuwait City, Lebanon, Oman, Qatar, Saudi Arabia, Sudan, Syria, Turkey, United Arab Emirates, Yemen, West Bank No selection interview
    for these countries
    currently1 and 2

1 If you have submitted an application for immigration, consult the next update for more information.
    2 Please note that, for some of these countries, we have not received any applications for immigration.
    3 If you have submitted an application for immigration before this date and your file is complete, you should have been called for a selection interview
    یعنی برای متقاضیان ایرانی مصاحبه ای در کار نیست؟!!!!!!!!!!!
    خواهش می کنم علما و اساتید نظر بدهند.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gajet89 نمایش پست ها
    چند روز پیش بعد از چهار ماه انتظار نامه فایل نامبر من آمد. داخل نامه یه آدرس سایت گذاشته بود حدود یک و نیم متر که بنده موفق شدم وارد آن سایت شوم.

Azerbaïdjan, Bahrain, Cyprus, Egypt, Gaza, Iran, Iraq, Jordan, Kuwait City, Lebanon, Oman, Qatar, Saudi Arabia, Sudan, Syria, Turkey, United Arab Emirates, Yemen, West Bank No selection interview
    for these countries
    currently1 and 2

1 If you have submitted an application for immigration, consult the next update for more information.
    2 Please note that, for some of these countries, we have not received any applications for immigration.
    3 If you have submitted an application for immigration before this date and your file is complete, you should have been called for a selection interview

با سلام
    اگر به بند های ذکر شده دقت کنید متوجه می شوید که اکثر ما شامل بند 3 می باشیم یعنی فایل نامبر داریم و با توجه به جمله you should have been called for a selection interview
    که به معنی باید با شما برای تعیین مصاحبه تماس گرفته شود نتیجه می گیریم که باید همچنان منتظر بمانیم

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط gajet89 نمایش پست ها

for these countries
    currently1 and 2

یه مقدار به متن دقت کنید نوشته currently یعنی اخیرا مصاحبه نبوده ... اون هم به دلیل تعطیلی دفتر کبک در سوریه هست ...
    این هم که یعنی به آپدیت های بعدی مراجع کنید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    بله خودشه. فايل نامبر تشكيل شده از دو حرف DA و 9 رقم.
    در مورد اشتباه نامتون هم يك تصوير از رسيد و پاسپورت رو همراه با فيل نامبر به ايميلشون با ذكر توضيح بفرستيد
    ممنون. تا حالا كسي بوده مشكل مشابه (يعني اشتباه تايپي در نام يا نام خانوادگي) داشته باشه؟! اين ايميلشون چيه؟! نمونه متن براي چنين ايميل هايي كجا ميشه پيدا كرد؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ChicoPersa نمایش پست ها
    ممنون. تا حالا كسي بوده مشكل مشابه (يعني اشتباه تايپي در نام يا نام خانوادگي) داشته باشه؟! اين ايميلشون چيه؟! نمونه متن براي چنين ايميل هايي كجا ميشه پيدا كرد؟!
    دوست عزیز
    اسم منو اشتباهاً omis نوشته بودن، که وقتی فایل نامبرمو برام میل کردن متوجه شدم در نتیجه باهاشون تماس گرفتم و اونام صحیحشو نوشتن
    اصلاً چیز مهمی نیس و نمی خواد نگران باشی

Junior Member

دورود به همه دوستان
    بعد از حدود 7 ماه فايل نامه فايل نامبر با پست عادي از مونترال دريافت شد(حدوداً يه ماه تو راهه تا برسه). ماهم اومديم شديم منتظر دعوت به مصاحبه، كه با مطالعه نظرات به مظرم يه خرده طولاني تر شده!
    به اميد از سرگيري هرچه زودتر پروسه مصاحبه و رهايي همه ما از اين سردرگمي
    رشته 6 امتیازی، ارسال مدارک با آرامکس به دمشق: 1/27/2011 دریافت مدارک: 1/30/2011 صدور فایل نامبر: 07/08/2011 دريافت از پست: 08/05/2011 دريافت نامه آپديت مدارك 09/13/2013 مصاحبه:؟؟ ؟؟ ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah.yalda نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    درچندپست قبلی خوندم که برای ویو شدن در مصاحبه مدرک زبان بفرستید.سوالم این که من هم می تونم مدرک زبان بفرستم؟فایل نامبرم سپتامبر 2010و جمع امتیازاتم53 است و دعوت به مصاحبه نداشتم و همین طورمی خواستم بدونم که برای ویو شدن برای هر دو زبان باید مدرک فرستاد؟
    باتشکر
    احتمال ویو شدن تو مصاحبه خیلی‌ کمه اصلا فکرشم نکنید حتا با مدرک زبان
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

سلام یه سوال داشتم آیا هنوز آفیسرها تو تعطیلاتن ؟اگه کسی اطلاعات داره لطفا بذاره. از کسانی که جدیدا فایل نامبر گرفتن خواهش می کنم به عنوان تاپیک توجه کنن ومطالب مربوط را در این تاپیک قرار بدن اکثر بچه ها خیلی وقته فایل نامبر گرفتن {من اواخر می 2010فایلم رو گرفتم رشته ام هم 6 امتیازییه هنوز منتظرم پس شما باید حداقل یکسال شایدم بیشتر صبر کنید . البته اگه بر فرض اینکه از الان مصاحبه ها شروع بشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط omid59 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اسم منو اشتباهاً omis نوشته بودن، که وقتی فایل نامبرمو برام میل کردن متوجه شدم در نتیجه باهاشون تماس گرفتم و اونام صحیحشو نوشتن
    اصلاً چیز مهمی نیس و نمی خواد نگران باشی
    ممنون.
    (1) با چه ايميلي بايد تماس بگيريم؟!
    (2) ايا كسي متن نمونه براي چنين ايميلي (با موضوع اشتباه در تايپ نام يا نام خانوادگي) داره؟
    VISCA EL BARÇA

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

دوستان یک سوال دارم این که فایل نامبر ما 2 ماه و نیمه اومد ولی رشتم صفر امتیازی هست دلیل خاصی داره مثلا اینکه مدارک مایکروسافت و داشتم تاثیر داشته یا نه. ممکنه تاریخ مصاحبه هم زود تر بیاد؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)