صفحه 136 از 1231 نخستنخست ... 36861261271281291301311321331341351361371381391401411421431441451461862366361136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام دوستان!
    كساني كه با اداره مهاجرت تماس داشتند، ميشه شماره فكس جديد رو بنويسن.
    متشكرم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژي- صنعتي اصفهان

Procedure
    Identify your country of habitual residence (the one you recorded in your application for a selection certificate). Applications currently processed during the selection interview are those that were SUBMITTED IN THE MONTHS INDICATED and were COMPLETE at that time (ready for the interview: duly completed form and declarations, certified supporting documents, certified translation, full payment of fees). Currently, no selection interviews are being conducted in countries where no month has been indicated.

درحال حاضر، هيچ اينتريويي براي كشورهايي كه تاريخ ندارند( منظور در جدول پايين هست ) انجام نميگيرد.

Middle East – Direction de l'immigration économique – Moyen-Orient

Country of residence
    Month (see note)

Azerbaïdjan, Bahrain, Cyprus, Egypt, Gaza, Iran, Iraq, Jordan, Kuwait City, Lebanon, Oman, Qatar, Saudi Arabia, Sudan, Syria, Turkey, United Arab Emirates, Yemen, West Bank
    No selection interview
    for these countries
    currently1 and 2

1 If you have submitted an application for immigration, consult the next update for more information.
    اگر شما براي مهاجرت تقاضا كرديد براي اطلاعات بيشتر به آپديت هاي بعدي مراجعه كنيد
    2 Please note that, for some of these countries, we have not received any applications for immigration.
    3 If you have submitted an application for immigration before this date and your file is complete, you should have been called for a selection interview.
    اگر شما تقاضاي مهاجرت خود را قبل از اين تاريخ ( كه در جدول بايستي نوشته ميشد) داديد و پروندتون كامل هست بايستي براي مصاحبه دعوت مي شديد.
    سلام من متني كه در چند پست قبل اومده بود را خوندم و بنظرم اين قسمتهايي كه زيرشون خط كشيدم در حال حاضر به ما مربوط ميشه. و معني جملات را زيرشون نوشتم . در كل بنظر من منظورش اينه كه بايستي منتظر تصميمات بعديشون باشيم و فعلا خبري از دعوت به مصاحبه نخواهد بود.
    خدا كنه كه مصاحبه حذف بشه!!!

ارسال مدارک : 2011/02/12، دریافت مدارک توسط سفارت سوریه : 2011/02/16 DHL، مانی اردر: 2011/07/07، فایل نامبر :صدور 2011/07/08 - دریافت توسط پست 2011/07/31 ، آپدیت مدارک : 2014/02/21 تاریخ مصاحبه : 2015/02 ،زبان فرانسوی: 7و7، انگلیسی:9و9 ، رشته: متالورژی , غیر دیمند

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

دوستان نگفتید، زود اومدن فایل نامبر ممکنه در تاریخ مصاحبه هم تاثیر گذار باشه و اون هم زود بیاد؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Najmehapplyabr نمایش پست ها

.....

درحال حاضر، هيچ اينتريويي براي كشورهايي كه تاريخ ندارند( منظور در جدول پايين هست ) انجام نميگيرد.

Middle East – Direction de l'immigration économique – Moyen-Orient

Country of residence
    Month (see note)

Azerbaïdjan, Bahrain, Cyprus, Egypt, Gaza, Iran, Iraq, Jordan, Kuwait City, Lebanon, Oman, Qatar, Saudi Arabia, Sudan, Syria, Turkey, United Arab Emirates, Yemen, West Bank
    No selection interview
    for these countries
    currently1 and 2

1 If you have submitted an application for immigration, consult the next update for more information.
    اگر شما براي مهاجرت تقاضا كرديد براي اطلاعات بيشتر به آپديت هاي بعدي مراجعه كنيد
    2 Please note that, for some of these countries, we have not received any applications for immigration.
    3 If you have submitted an application for immigration before this date and your file is complete, you should have been called for a selection interview.
    اگر شما تقاضاي مهاجرت خود را قبل از اين تاريخ ( كه در جدول بايستي نوشته ميشد) داديد و پروندتون كامل هست بايستي براي مصاحبه دعوت مي شديد.
    سلام من متني كه در چند پست قبل اومده بود را خوندم و بنظرم اين قسمتهايي كه زيرشون خط كشيدم در حال حاضر به ما مربوط ميشه. و معني جملات را زيرشون نوشتم . در كل بنظر من منظورش اينه كه بايستي منتظر تصميمات بعديشون باشيم و فعلا خبري از دعوت به مصاحبه نخواهد بود.
    خدا كنه كه مصاحبه حذف بشه!!!

نوت های نوشته شده کلی هستش و برای کلیه جداول این صفحه نوشته شده و برای کشورهایی که هنوز برنامه مصاحبه دارند تاریخ نوشته شده
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

فکر میکنم بیشتر مربوط باشه به امتیاز رشته ...
    البته فعلا که همه چی به طور کلی ریخته به هم ...... !!!
    حالا باید منتظر بشیم ببینیم اولین نفر کی میره واسه مصاحبه .....

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    دوستان نگفتید، زود اومدن فایل نامبر ممکنه در تاریخ مصاحبه هم تاثیر گذار باشه و اون هم زود بیاد؟

Junior Member

سلام دوستان من اردیبهشت مدارکم رو ارسال کردم و تو مرداد فایل نامبرم (از طریق ایمیل)اومد . هفته قبل هم رسید برداشت مانی اردرم با پست اومد- رشته من مهندسی شیمی هست و همسرم ریاضی فکر می کنید چقدر تا مصاحبه فرصت داریم؟ آخه یک مدتیه از فرانسه فاصله گرفتم

سلام دوستان سایت کنپارس خبر بسیار خوشحال کننده و موثقی از اداره مهاجرت کبک در مورد شروع مصاحبه ها از ماه دسامبر در ترکیه نقل کرده من به همه دوستان تبریک میگم و از مدیریت سایت می خوام اصل خبر رو در سایت درج کنند http://www.parscanada.com/_1666-مصاح...ستانبول

خداروشکر. دوستان فکر ميکنين ما که 8 ماه پيش فايل نامبرمون اومده ( 20 دسامبر 2010) کي وقت مصاحبمون ميشه؟ رشته 6 امتيازي

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط kolman نمایش پست ها
    سلام دوستان سایت کنپارس خبر بسیار خوشحال کننده و موثقی از اداره مهاجرت کبک در مورد شروع مصاحبه ها از ماه دسامبر در ترکیه نقل کرده من به همه دوستان تبریک میگم و از مدیریت سایت می خوام اصل خبر رو در سایت درج کنند http://www.parscanada.com/_1666-مصاح...ستانبول
    عين خبر:
    مصاحبه هاي كبك از ماه دسامبر سال جاري در استانبول
    ...
    بر اساس خبری که امروز از اداره مهاجرت کبک دریافت شد مصاحبه متقاضيان ایرانی از ماه دسامبر سال جاری ميلادی آغاز
    خواهد شد. محل مصاحبه کشور ترکيه است ولی شهر مورد نظر قطعی نيست و به احتمال زیاد استانبول خواهد بود. دو شهر
    آنکارا و آنتاليا نيز کاندیدای محل برگزاری مصاحبه ها هستند.
    اولویت دریافت وقت مصاحبه نيز با کسانی است که مصاحبه آنها اعلام و سپس لغو شده است.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

هورا
    چه به موقع. برای من که مثله جفت 6 بود.
    Argent (l') est un bon serviteur et un mauvais maitre

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)