صفحه 137 از 1231 نخستنخست ... 37871271281291301311321331341351361371381391401411421431441451461471872376371137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام دوستان
    هرکی انگلیسیش خوبه لطفا توی سایت اصلی کبک رو هم ببینه و خبرش رو اینجا بذاره لطفا.
    رشته: مدیریت بازرگانی ، ارسال مدارک: 16/اکتبر/2010 ، رسیدن مدارک: 18/اکتبر/2010 ، فاکس و ایمیل پیگیری: 18/ژانویه/2011 و 3/فوریه/2011 ، تاریخ فایل نامبر: 26/ژانویه/2011 ، رسیدن فایل نامبر: 15/فوریه/2011

Senior Member atarod آواتار ها

دوست عزیز، اگه شما به همون سایتی که این قسمت رو ازش کپی کردین مراجعه کنین،می‌بینین که دفاتر مختلف کبک،برای کشور‌های دیگه هم همین رو نوشتن و برای بعضی‌ کشورها شماره ۳ رو زدن. و این سایت همیشه در حل به روز رسانی هستش. تا اونجا که من متوجه شدم،یک مدت چند کشور رو شماره ۱ و ۲ میزنن یعنی‌ فعلا مصاحبه‌ای برای این کشور‌ها انجام نمی‌شه،ولی‌ در همین زمان پرونده‌های جدیدی که از همین کشور‌ها بدستشون میرسه رو باز می‌کنن و فایل نامبر میدان و تحقیقات اولیه رو انجام میدان، بعد از یه مدت همین کشورهایی که شماره ۱ و ۲ بودند رو به شماره ۳ تبدیل می‌کنن و واسه اون پروندهایی که در این مدت رسیدگی کردن نامه مصاحبه میدان،و همین روند ادامه پیدا می‌کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Najmehapplyabr نمایش پست ها

Procedure
    Identify your country of habitual residence (the one you recorded in your application for a selection certificate). Applications currently processed during the selection interview are those that were SUBMITTED IN THE MONTHS INDICATED and were COMPLETE at that time (ready for the interview: duly completed form and declarations, certified supporting documents, certified translation, full payment of fees). Currently, no selection interviews are being conducted in countries where no month has been indicated.

درحال حاضر، هيچ اينتريويي براي كشورهايي كه تاريخ ندارند( منظور در جدول پايين هست ) انجام نميگيرد.

Middle East – Direction de l'immigration économique – Moyen-Orient

Country of residence
    Month (see note)

Azerbaïdjan, Bahrain, Cyprus, Egypt, Gaza, Iran, Iraq, Jordan, Kuwait City, Lebanon, Oman, Qatar, Saudi Arabia, Sudan, Syria, Turkey, United Arab Emirates, Yemen, West Bank
    No selection interview
    for these countries
    currently1 and 2

1 If you have submitted an application for immigration, consult the next update for more information.
    اگر شما براي مهاجرت تقاضا كرديد براي اطلاعات بيشتر به آپديت هاي بعدي مراجعه كنيد
    2 Please note that, for some of these countries, we have not received any applications for immigration.
    3 If you have submitted an application for immigration before this date and your file is complete, you should have been called for a selection interview.
    اگر شما تقاضاي مهاجرت خود را قبل از اين تاريخ ( كه در جدول بايستي نوشته ميشد) داديد و پروندتون كامل هست بايستي براي مصاحبه دعوت مي شديد.
    سلام من متني كه در چند پست قبل اومده بود را خوندم و بنظرم اين قسمتهايي كه زيرشون خط كشيدم در حال حاضر به ما مربوط ميشه. و معني جملات را زيرشون نوشتم . در كل بنظر من منظورش اينه كه بايستي منتظر تصميمات بعديشون باشيم و فعلا خبري از دعوت به مصاحبه نخواهد بود.
    خدا كنه كه مصاحبه حذف بشه!!!

Junior Member

دوستان عزیز خبر سایت کنپارس به من هم رسید، سایت مهاجرت به کبک در قسمت news چیزی ننوشته ولی در قسمت Processing time تغییراتی روی ایران داده شده:

Middle East - Service aux Gens d'affaires

Country of residence Service aux Gens d'affaires
    Montréal
    (see note)
    Azerbaijan, Bahrain, Cyprus, Gaza, Kuwait City, Oman, Qatar, West Bank No selection interview
    for these countries
    currently1 and 2
    Egypt, Irak, Iran, Jordan, Lebanon, Saudi Arabia, Sudan, Syria, Turkey, United Arab Emirates, Yemen May 20103

1 If you have submitted an application for immigration, consult the next update for more information.
    2 Please note that, for some of these countries, we have not received any applications for immigration.
    3 If you have submitted an application for immigration before this date and your file is complete, you should have been called for a selection interview.

همون طور که میبینید در جدول ایران تاریخ می 2010 گذاشته شده و شماره 3 کنار آن به این معنا میباشد:
    اگر شما درخواست خود را قبل از تاریخ مذکور داده باشید و پرونده شما کامل بوده باشد باید با شما جهت مصاحبه تماس گرفته شده باشد.

به نظر من این به این معنیه که کسانی که تا می 2010 فایل فرستاده بودن اگر هنوز خبری از مصاحبه اشون نیست باید پیگیری کنند و کسانی که بعد از این تاریخ اقدام کرده اند باید منتظر دعوت به مصاحبه باشند.
    این هم لینک سایت:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...ble.html#damas

Junior Member

اگر شما به بالای این لنک که شما دادید نگاه کنید متوجه میشید که این مال businesspeople استش نه مال Quebec skilled worker.
    مال Quebec skilled worker این لنک است.
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...ing-times.html

خوب این خبر یعنی چی!!!؟؟
    1-یعنی اگه دسامبر شروع میشه دریافته نامه دعوت باید قبل دسامبر برسه به دست بعضیها که حدودا 1 تا 2ماه قبل باید نامه بیاد!!!!
    2-یا از دسامبر به بعد باید توقع داشته باشیم نامه ای به دست کسی برسه!!! که خوب این کلی زمان میبره ÷س.
    همچین خبرشون روشن نیست.اینکه تو ترکیه است رو قبلا فهمیده بودیم و اینکه تا آخر سال مصاحبه نخواهد بود رو که خودمم پرسیده بودم.اما این نامه متنش کجاست و جواب سوال 1 و2 رو ندادمدت انتظارها برای شروع رو کوتاهتر و طولانیتر میکنه!!!:-))(

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng

سلام
    چرا این خبری که دادین در خود سایت مهاجرت کبک چیزی ذکر نشده!!!!!!!
    اگر هست لینکش را بگذارید.

برای من سوال زیر بعد از اعلام کنپارس بوجود اومد از اونجا که خیلی گیر بازی در میارم تو سایت خودشون همه اینها رو مطرح کردم متاسفانه معلومه که اصلا حرفی برای گفتن ندارند و مثل همیشه "......" زیادی است.میتونید تو نظرات سایتشون متنو ببینید.
    تا زمانی که تو سایت و یا نامه ای دیده نشه همه خبرها فقط دل خوشکنک الکیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ASRAR نمایش پست ها
    خوب این خبر یعنی چی!!!؟؟
    1-یعنی اگه دسامبر شروع میشه دریافته نامه دعوت باید قبل دسامبر برسه به دست بعضیها که حدودا 1 تا 2ماه قبل باید نامه بیاد!!!!
    2-یا از دسامبر به بعد باید توقع داشته باشیم نامه ای به دست کسی برسه!!! که خوب این کلی زمان میبره ÷س.
    همچین خبرشون روشن نیست.اینکه تو ترکیه است رو قبلا فهمیده بودیم و اینکه تا آخر سال مصاحبه نخواهد بود رو که خودمم پرسیده بودم.اما این نامه متنش کجاست و جواب سوال 1 و2 رو ندادمدت انتظارها برای شروع رو کوتاهتر و طولانیتر میکنه!!!:-))(

سلام ASRAR گرامی
    من هم مثل شما نمی دونم این خبر کنپارس چقدر صحت داره ولی از اون قسمتی که فرمودید (در سایت اداره مهاجرت) نمیشه ماموریتهای آینده آفیسر ها را پیش بینی کرد اگه تو همین جدول مربوط به خاور میانه نگاه کنیم مبینیم که برای کشور مصر مصاحبه انجام میشه ولی این آپدیت هم اخیرا برای مصر تو این جدول اومده در حالی از دو سه ماه قبل در لیست ماموریتهای آفیسرها برای مصر آفیسر تعیین شده بود http://www.immigration-quebec.gouv.q...-missions.html

بر طبق جدول زیر که مربوط به چند روز قبله و من در کامپیوترم ذخیره داشتم میبینید که برای مصر مصاحبه ای وجود نداره :
    Pays de résidence
    Mois (voir note)

Arabie Saoudite, Azerbaïdjan, Bahreïn, Chypre, Cisjordanie, Égypte, Émirats arabes unis, Gaza, Irak, Iran, Jordanie, Koweït, Liban, Oman, Qatar, Soudan, Syrie, Turquie, Yémen Aucune entrevue
    pour ces pays
    actuellement1 et 2

ولی بر طبق لینک شما که جدیدتره میبینیم که برای مصر مصاحبه انجام میشه
    در کل منظورم اینه که آپدیت سایتی که فرموده اید کمی دیر انجام میشه و در این مرحله باید منتظر آپدیت لیست ماموریتهای آفیسرها (لینکی که گذاشته ام) باشیم و ببینیم که در ترکیه و یا جای دیگری در خاور میانه آفیسری تعیین میشه یا نه (امیدوارم این لیست ماموریتها تا پایان سپتامبر آپدیت بشه و ما بتونیم اطلاعات کامل تری بدست بیاریم )
    ویرایش توسط کامران : September 3rd, 2011 در ساعت 11:01 AM

Senior Member atarod آواتار ها

ممنون، پس با این تغییراتی که تو سایت شده این روزا باید واسه من نامه دعوت به مصاحبه بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ASRAR نمایش پست ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)