صفحه 184 از 1231 نخستنخست ... 841341741751761771781791801811821831841851861871881891901911921931942342846841184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک شریف

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام به دوستان عزيز
    از دوست عزيز najimic تشكر مي كنم بخاطر اطلاعات داده شده.
    سوالي داشتم. اگر بخواهيم نامه پيگيري به سفارت بزنيم ميشه نامه رو انگليسي نوشت يا بهتره فرانسه باشه؟ ضمنا اگر كسي از دوستان draft يا الگويي براي نوشتن نامه و پيگيري وضعيت دعوت نامه ها داره مي تونه تو جواب برام بفرسته؟ ممنون از لطف شما
    ارسال مدارك كبك: Sep. 10 / دريافت فايل نامبر:Nov. 10 / مصاحبه: 05 دسامبر 12 / تحويل مدارك فدرال: 23 ژانويه 13 /مدیکال: آپریل 2014 / پاس رک 27 می 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع

نقل قول نوشته اصلی توسط reza901 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزيز
    از دوست عزيز najimic تشكر مي كنم بخاطر اطلاعات داده شده.
    سوالي داشتم. اگر بخواهيم نامه پيگيري به سفارت بزنيم ميشه نامه رو انگليسي نوشت يا بهتره فرانسه باشه؟ ضمنا اگر كسي از دوستان draft يا الگويي براي نوشتن نامه و پيگيري وضعيت دعوت نامه ها داره مي تونه تو جواب برام بفرسته؟ ممنون از لطف شما
    دوست عزيز به هر دو زبان ميتوني بنويسي فرقي نميكنه. اما به نظر من با تماس تلفني زودتر به نتيجه ميرسي. چون همون لحظه ازت فايل نامبر و اسمتو ميپرسه و وضعيت پروندتو بهت ميگه. و هر سوالي داشته باشي جواب ميده.
    شمارشم اينه0015148735760 داخلي 5. ساعت 5 تا 9 شب خودمون به جز شنبه و 1شنبه.
    موفق باشي

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    استدعا مي كنم
    من رسيد ماني اردر دريافت نكردم
    فقط يه ايميل دريافت كردم كه رفرنس و فايل نامبر رو اعلام كرده بود
    از طريق پست هم هيچي واسم نيومد
    برای من هم به همین صورت بود .
    ابتدا نامه ای مبنی بر باز شدن پرونده ام برام اومد که خوب از طریق ایمیل بود و فقط یه رفرنس نامبر رو با خودش یدک میکشید .
    بعد از فکر کنم یک ماه ، با پست پاکتی برام رسید که حاوی دو برگه بود ، یکی عین همون ایمیلی که اومده بود برام ، به اضافه ی فایل نامبر و
    دیگری ، رسید برداشت پول بود از روی کارت .
    ارسال:28dec2010/کارت ریفیوز:31may2011/فایل نامبر:28jun2011/انتظار مصاحبه:7dec2015
    ویکی کبک،اطلاعات جامع مهاجرت به استان کبک - بخش فرهنگی سفارت

Exclamation پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

با سلام، اردیبهشت 90 مدارکم را به سفارت کبک در سوریه ارسال کردم و اخیرا از طریق پست رسید مبلغی که از کریت کارت کسر شده دریافت کردم که حاوی دو شماره رفرنس نامبر و کلاینت نامبر می باشد .
    1- آیا این دو شماره با فایل نامبر فرق دارند ؟ در صورتیکه فرق می کند آیا برای دریافت فایل نامبر بایستی ایمیل پی گیری بزنم؟
    2- با توجه به اینکه رشته ام غیر دیمند است( لیسانس نرم افزار و ارشد IT) تاریخ مصاحبه مرا کی بر آورد می کنید؟
    3-چون قصد اپلای برای دکترا در یکی از دانشگاههای کبک را دارم، به نظر شما چه زمانی بهترین زمان برای اپلای کردن می باشد تا پروسه رفتن به کبک با ویزای اقامت دائم و ثبت نام کردن دانشگاه همزمان باشد یعنی بعد از پذیرش گرفتن از دانشگاه بتوان با ویزای اقامت به کبک رفت.
    4- برای زبان فرانسه سطح understand spoken را 5 و ability to speak را 4 و برای انگلیسی به ترتیب11 و 10 زدم. چون موقع ثبت نام هیچ فرانسه نمی دانستم انرا پایین زدم ولی اختمالا تا زمان مصاحبه سطحم از این بالاتر میرود. آیا امکان دوباره پر کردن فرم در زمان مصاحبه وجود دارد؟ با تشکر از راهنمایی شما

Junior Member Herman آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aria802 نمایش پست ها
    با سلام، اردیبهشت 90 مدارکم را به سفارت کبک در سوریه ارسال کردم و اخیرا از طریق پست رسید مبلغی که از کریت کارت کسر شده دریافت کردم که حاوی دو شماره رفرنس نامبر و کلاینت نامبر می باشد .
    1- آیا این دو شماره با فایل نامبر فرق دارند ؟ در صورتیکه فرق می کند آیا برای دریافت فایل نامبر بایستی ایمیل پی گیری بزنم؟
    2- با توجه به اینکه رشته ام غیر دیمند است( لیسانس نرم افزار و ارشد IT) تاریخ مصاحبه مرا کی بر آورد می کنید؟
    3-چون قصد اپلای برای دکترا در یکی از دانشگاههای کبک را دارم، به نظر شما چه زمانی بهترین زمان برای اپلای کردن می باشد تا پروسه رفتن به کبک با ویزای اقامت دائم و ثبت نام کردن دانشگاه همزمان باشد یعنی بعد از پذیرش گرفتن از دانشگاه بتوان با ویزای اقامت به کبک رفت.
    4- برای زبان فرانسه سطح understand spoken را 5 و ability to speak را 4 و برای انگلیسی به ترتیب11 و 10 زدم. چون موقع ثبت نام هیچ فرانسه نمی دانستم انرا پایین زدم ولی اختمالا تا زمان مصاحبه سطحم از این بالاتر میرود. آیا امکان دوباره پر کردن فرم در زمان مصاحبه وجود دارد؟ با تشکر از راهنمایی شما
    دوست عزیزم

در مورد سئوالتون موارد زیر به نظرم رسید که خدمتتون عرض می کنم:
    الف) تاریخ مصاحبه اون موقع که من اپلای کردم و همه چیز نرمال بود برای غیر دیمندها معمولا بین هفت تا نه ماه بعد از صدور فایل نامبر انجام می شد. الان با توجه به شرایط موجود دقیقا نمیشه پیش بینی کرد. شاید حدود ده تا دوازده ماه بعد از فایل نامبر طول بکشه. باید صبر کنی تا شرایط نرمال بشه و اونوقت براورد کنی.

ب) من در مورد دانشگاه های کانادا اطلاعات دقیقی ندارم و بیشتر در مورد فرانسه می دونم. اگه کانادا هم مثل فرانسه باشه باید سپتامبر سال تحصیلی شروع بشه. بنابراین بهتره که برای شما ده ماه قبل یعنی دسامبر 2011 فایل صادر بشه. با توجه به اینکه شما الان برای کبک اقدام کردی باید منتظر باشی و ببینی تاریخ مصاحبه ات کی میشه چون نمیتونی پیش بینی کنی و دیگه در مورد زمانبندی کاری از دستت بر نمیاد. شاید شانس داشته باشی و تاریخ فایل نامبر و مدت زمان انتظارت با شرایطت جور بشه. اما یک نکته: من اینو مطمئنم که اگه تو مصاحبه حرفی از تحصیل در کانادا بزنی خیلی به ضررت خواهد شد. شما اسکیل ورکر هستی و افیسر خواهد گفت که اگه قصد تحصیل داری باید بیخیال مهاجرت بشی و برای ویزای دانشجویی اقدام کنی! این موضوع خیلی جدیه. در این مورد از دوستان خواهش میکنم نظر بدن...

ج) قبل از مصاحبه از شما خواسته خواهد شد فرم مهاجرتتونو مجددا و با توجه به شرایط قبل از مصاحبه آپ دیت کنید. جای نگرانی نیست. البته من یه جا تو همین فروم خوندم (البته مطمئن نیستم) که نوشته بود شما باید یک ماه قبل از مصاحبه فرم جدید رو ارسال کنید.

چون من از طریق مانی اوردر پرداخت کردم نمیتونم در مورد سئوال یک اظهار نظر کنم.

موفق باشی آریای
    عزیز
    تاریخ ارسال مدارک : اوت 2010 | تاریخ صدور فایل نامبر : اکتبر 2010 | رشته : مهندسی شیمی (6 امتیاز) | ارسال مدرک زبان TCFQ : اوت 2011 | نامه انتظار مصاحبه :نوامبر 2011 |تاریخ مصاحبه :ژوئیه 2012 | فایل نامبر فدرال : ژانويه 2013 | انتقال پرونده به پاریس : می 2013| آپدیت مدارک : می 2013 | دریافت مدیکال : فوریه 2014 | وضعیت فعلی: مقیم کانادا

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Herman نمایش پست ها
    دوست عزیزم

الف) تاریخ مصاحبه اون موقع که من اپلای کردم و همه چیز نرمال بود برای غیر دیمندها معمولا بین هفت تا نه ماه بعد از صدور فایل نامبر انجام می شد. الان با توجه به شرایط موجود دقیقا نمیشه پیش بینی کرد. شاید حدود ده تا دوازده ماه بعد از فایل نامبر طول بکشه. باید صبر کنی تا شرایط نرمال بشه و اونوقت براورد کنی.

ب) من در مورد دانشگاه های کانادا اطلاعات دقیقی ندارم و بیشتر در مورد فرانسه می دونم. اگه کانادا هم مثل فرانسه باشه باید سپتامبر سال تحصیلی شروع بشه. بنابراین بهتره که برای شما ده ماه قبل یعنی دسامبر 2011 فایل صادر بشه. با توجه به اینکه شما الان برای کبک اقدام کردی باید منتظر باشی و ببینی تاریخ مصاحبه ات کی میشه چون نمیتونی پیش بینی کنی و دیگه در مورد زمانبندی کاری از دستت بر نمیاد. شاید شانس داشته باشی و تاریخ فایل نامبر و مدت زمان انتظارت با شرایطت جور بشه. اما یک نکته: من اینو مطمئنم که اگه تو مصاحبه حرفی از تحصیل در کانادا بزنی خیلی به ضررت خواهد شد. شما اسکیل ورکر هستی و افیسر خواهد گفت که اگه قصد تحصیل داری باید بیخیال مهاجرت بشی و برای ویزای دانشجویی اقدام کنی! این موضوع خیلی جدیه. در این مورد از دوستان خواهش میکنم نظر بدن...

ج) قبل از مصاحبه از شما خواسته خواهد شد فرم مهاجرتتونو مجددا و با توجه به شرایط قبل از مصاحبه آپ دیت کنید. جای نگرانی نیست. البته من یه جا تو همین فروم خوندم (البته مطمئن نیستم) که نوشته بود شما باید یک ماه قبل از مصاحبه فرم جدید رو ارسال کنید.

موفق باشی آریای
    عزیز
    ب) منم دقیقا با شما موافقم اصلا نباید حرفی از تحصیل زد این را به من هم گفته اند و من قبلا شنیده ام
    ج) شما از تاریخی که فرم را فرستادید تا روز مصاحبه اگر بیش از 6 ماه باشد باید فرم جدید پر کنید یا ارسال کنید یا روز مصاحبه با خود ببرید
    دوستان بر این اعتقادند که ببرید با خود بهتر از ارسال آن است

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Herman نمایش پست ها
    دوست عزیزم

موفق باشی آریای
    عزیز
    بله اصلا نبايد بگيم مي خواهي درس بخوانيم به همين دليل مي خواهم با ويزاي اقامت بروم نه ويزاي تحصيلي. خوب حالا با احتساب يك سال زمان از صدور فايل نامبر تا مصاحبه بعد از مصاحبه( در صورت قبولي در مصاحبه )تقريبا چند ماه طول خواهد كشيد تا ويزاي اقامت صادر گردد و وارد خاك كبك شويم؟ من يك جايي خوندم كه بين 12 تا 18 ماه بعد از مصاحبه معمولا ويزا صادر مي گردد يعني با اين يك سالي كه بايد منتظر مصاحبه بمانيم ميشه 2.5 يا حتي 3 سال آيا درست است؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    ب) منم دقیقا با شما موافقم اصلا نباید حرفی از تحصیل زد این را به من هم گفته اند و من قبلا شنیده ام
    ج) شما از تاریخی که فرم را فرستادید تا روز مصاحبه اگر بیش از 6 ماه باشد باید فرم جدید پر کنید یا ارسال کنید یا روز مصاحبه با خود ببرید
    دوستان بر این اعتقادند که ببرید با خود بهتر از ارسال آن است
    بروز رسانی فرم درخواست مهاجرت فقط در صورتیکه تغییری در مفاد آن اتفاق افتاده باشد الزامیست در غیر این صورت نیازی نیست
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

برای دوستانی که برای مصاحبه قرار است بروند دقت کنید که فرمهای فدرال دو فرم 0008DEP و 0008ENU جایگزین فرم قبلی 0008egen شده تو سایت نوشته از جولای 2011. تو ویکی همون فرم قبلی برا دانلود هستش و هنوز تغییر داده نشده. چون چند نفری از دوستانی که مصاحبشون نزدیکه هم مثل من تا حالا خبر نداشتند اینجا هم علاوه بر تاپیک پرکردن مدارک توشتم چون ماها کمتر به اونجا سر میزنیم. در ضمن راهنمای پر کردن هم عوض شده که اونم باید مجددا دانلود کنید. شاید راهی پیدا کردیم مدارک فدرال رو هم تحویل دادیم!
    لطفا مدیران ویکی رو بروزرسانی کنند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام. شماره رفرنس نامبر که به فرم DA0000xxxxx است همون فایل نامبر است و شماره کلاینت همون شماره رفرنسی هست که با ایمیل ارسال می‌کنند.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aria802 نمایش پست ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)