صفحه 34 از 1231 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344841345341034 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

سلام دوستان
    من ديگه دارم از دست سفارت كلافه مي شوم، كلا بعد از اكتبر تمام پروسه ها به هم ريخته و قانون خاصي وجود ندارد.
    چند تا از دوستان ديمند كه مثل من، اوايل اكتبر پرونده شان را ارسال كرده اند تاريخ مصاحبه شان را چندين هفته پيش دريافت كرده اند ولي براي من هنوز نيامده است
    امروز فكس زدم و اين مسئله را عنوان كردم و خواهش كردم كه پرونده مرا چك كنند تا تاريخ مصاحبه ام تعيين گردد ولي امروز با ايميل جواب دادند كه:
    الان دارند تاريخ مصاحبه افرادي كه ‍ژوئن فرستاده اند را تعيين مي كنند و از آنجايي كه مدارك من اكتبر به دستشان رسيده لذا تا پائيز سال ديگر بايد منتظر بمانم. (قابل توجه دوستان غيرديمند اكتبري)
    از متن جوابشان اينطور بر مي آيد كه متوجه ديمند بودن من نشده اند براي همين مجددا فكسي زدم و براشون ديمند بودن خودم را يادآوري كردم و چند تا تاريخ به عنوان مثال هم آوردم كه افرادي بعد از من ارسال كرده اند تاريخ مصاحبه شان را دريافت كرده اند.
    حالا منتظر جوابشان هستم ديگه نمي دونم چكار كنم
    حتي در زمان صدور فايل نامبر هم همين مشكل برام پيش اومد يعني بعد از اينكه من فكس ارسال كردم تازه سراغ پرونده من رفتند و فايل نامبرم را با تاخير 15 روزه صادر كردند و بعدش با فكس برام فرستادند
    من پرونده ام را بسيار دقيق، مرتب، خوانا، تميز، دسته بندي شده، بدون كم و كاست تهيه كرده و ارسال كرده بودم لذا مطمئنم مشكل از پرونده ام نيست بلكه از جاي ديگري است.

اگر پست امروز دوستمون tenesi را هم ملاحظه كنيد مي بينيد كه بعد از ارسال ايميل پيگيري، سفارت رفته سراغ پرونده اش و تاريخ مصاحبه اش را تعيين كرده در حاليكه بايستي حداقل يك الي دو ماهه پيش صادر مي شد.
    دارم به اين نتيجه مي رسم كه احتمالا اونجا هم همه چيز به هم ريخته و درهم است و به شانستون بستگي داره كه پرونده تان جايي گم و گور نشود و به موقع كارهايش انجام شود.
    آيا از دوستان ديمند اكتبري كه مداركشان را اوايل اكتبر ارسال كرده اند كسي هست كه ايميل مصاحبه نگرفته باشد؟
    لطفا اگر راه حلي به نظرتان مي رسد بيان كنيد
    قبلا پرستارها 3 الي 4 ماه بعد از ارسال مداركشان به مصاحبه مي رفتند در حاليكه مصاحبه من حداقل تا 15 فروردين هم نخواهد بود (يعني حداقل در زمان 6 الي 7 ماهه هم اتفاق نخواهد افتاد)
    با تشكر
    ویرایش توسط mehr39 : February 9th, 2011 در ساعت 07:44 PM
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ديگه دارم از دست سفارت كلافه مي شوم، كلا بعد از اكتبر تمام پروسه ها به هم ريخته و قانون خاصي وجود ندارد.
    حتي در زمان صدور فايل نامبر هم همين مشكل برام پيش اومد يعني بعد از اينكه من فكس ارسال كردم تازه سراغ پرونده من رفتند و فايل نامبرم را با تاخير 15 روزه صادر كردند و بعدش با فكس برام فرستادند
    م.

اگر پست امروز دوستمون tenesi را هم ملاحظه كنيد مي بينيد كه بعد از ارسال ايميل پيگيري، سفارت رفته سراغ پرونده اش و تاريخ مصاحبه اش را تعيين كرده در حاليكه بايستي حداقل يك الي دو ماهه پيش صادر مي شد.
    دارم به اين نتيجه مي رسم كه احتمالا اونجا هم همه چيز به هم ريخته و درهم است و به شانستون بستگي داره كه پرونده تان جايي گم و گور نشود و به موقع كارهايش انجام شود.
    آيا از دوستان ديمند اكتبري كه مداركشان را اوايل اكتبر ارسال كرده اند كسي هست كه ايميل مصاحبه نگرفته باشد؟

با تشكر
    ای بابا شما که حسابی نا امید هستین و از الان دارید فاز منفی میدین به بچه های منتظر مصاحبه!! من هم به این نتیجه رسیدم که کارهای سفارت خیلی بی نظم شده و در شرایطی که یک غیر دیمندی سپتامبری 3 هفته پیش ایمیل مصاحبه گرفته تازه آگوستی ها دارن با کلی پیگیری دعوت میشن. ولی اینجور خوب بازهم میشه گفت در 70 درصد موارد با یک یا دو بار فاکس پیگیری بچه ها دارن به نتیجه میرسن ( آخرین نمونه اش هم HAMID_62 که برای آپریل دعوت شدن و این در حالی است که شخص دیگه ای با فایل نامبر همون روز 1 هفته زودتر میره مصاحبه و یکی دیگه هنوز دعوت نشده!!!) امیدوارم بزودی مشکل شما و همه بچه ها حل بشه
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    .......
    قبلا پرستارها 3 الي 4 ماه بعد از ارسال مداركشان به مصاحبه مي رفتند در حاليكه مصاحبه من حداقل تا 15 فروردين هم نخواهد بود (يعني حداقل در زمان 6 الي 7 ماهه هم اتفاق نخواهد افتاد)
    با تشكر
    همانطور که یکبار هم قبلا گفته بودم من سه دوست شیمی متقاضی مهاجرت کبک دارم که به شرح زیر هستند:
    1- ارسال مدارک: 29 سپتامبر تاریخ مصاحبه 6 فوریه (هنوز خبر نداده که قبول شده یا نه) تقریبا 4ماه و یک هفته
    2- ارسال مدارک: 13 اکتبر تاریخ مصاحبه 23 مارس (تقریبا 4 ماه و 10 روز)
    3- ارسال مدارک: 6 نوامبر تاریخ مصاحبه هنوز نیامده (3 ماه گذشته و خبری نیست)
    در ضمن هردو مورد بدون دریافت نامه فایل نامبر با ایمیل دعوت به مصاحبه شدند.
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

مگه ایمیل پیگیری تاریخ مصاحبه این نیست ؟
    Biq.Damas@micc.gouv.qc.ca
    من نامه پیگیری زدم اینو اتوماتیک فرستاد
    Madame, Monsieur,

Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec.

* Nous ne répondons à aucune demande concernant les délais de convocation à une entrevue. À ce sujet, veuillez consulter notre site web à l'adresse suivante:

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/immigrer-installer/travailleurs-permanents/demande-immigration-general/demande-immigration/delais.html

* Nous désirons vous informer que nous ouvrons actuellement les dossiers reçus le 24 octobre 2010. Si vous avez transmis votre dossier plus de 6 (six) mois avant cette date et que vous n'avez pas reçu de lettre confirmant l'ouverture de votre dossier, veuillez nous écrire en nous transmettant soit des étiquettes autocollantes portant votre nom et votre adresse postale complète (la même que celle sur votre demande) dans la langue de votre pays de résidence soit un numéro de télécopieur (fax) où nous pourrons vous ré-acheminer la lettre d'ouverture de votre dossier. Il nous est malheureusement impossible de vous transmettre cette lettre par courriel (email).

* Nous ne répondons pas aux demandes de confirmation de réception d’un document, d’un courriel ou d’une télécopie (fax) que vous nous avez transmis. Si vous n’avez pas reçu de communications de notre part dans les six (6) mois suivant l’envoi de votre correspondance, veuillez nous recontacter par email ou par fax.

* Si votre question concerne une demande de visa de résident permanent après l’obtention d’un certificat de sélection du Québec y compris des questions relativement à votre examen médical, veuillez transmettre un courriel au gouvernement fédéral à l’adresse suivante :

Bureau des visas de Damas: dmcus-im@international.gc.ca

Bureau des visas du Caire: cairo-im@international.gc.ca

Bureau des visas D'Abou Dabi: abdbi-im-enquiry@international.gc.ca

Vous pouvez obtenir plusieurs réponses à vos questions en consultant notre site internet à l’adresse suivante :

www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/damas

Si vous avez des questions générales relativement à la procédure d'immigration au Québec, veuillez écrire à l'adresse suivante: renseignements@micc.gouv.qc.ca

Ceci est un message automatique, veuillez ne pas répondre.

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita22 نمایش پست ها
    خب الان مشکلش چیه. ایمیل که درسته این جواب هم به طور اتوماتیک میفرسته دیگه.

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita22 نمایش پست ها
    من نامه پیگیری زدم اینو اتوماتیک فرستاد
    Madame, Monsieur,

Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec.

* Nous ne répondons à aucune demande concernant les délais de convocation à une entrevue. À ce sujet, veuillez consulter notre site web à l'adresse suivante:

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/immigrer-installer/travailleurs-permanents/demande-immigration-general/demande-immigration/delais.html

* Nous désirons vous informer que nous ouvrons actuellement les dossiers reçus le 24 octobre 2010. Si vous avez transmis votre dossier plus de 6 (six) mois avant cette date et que vous n'avez pas reçu de lettre confirmant l'ouverture de votre dossier, veuillez nous écrire en nous transmettant soit ........
    EMAIL]

Ceci est un message automatique, veuillez ne pas répondre.
    توی نامه به این اشاره کرده که شما وقتی می تونید تاریخ مصاحبتون رو پیگیری کنید که حداقل 6 ماه از تشکیل پروندتون گذشته باشه و با لینک به مدت زمان بررسی پرونده ها مشخص کرده که کسائیکه تشکیل پروندشون از پوئن 2010 به قبل بوده و هنوز به مصاحبه دعوت نشدن می تونن پیگیری کنند بقیه اش هم یه سری راهنمائی و موارد مفید در سایت مهاجرت هست که برای مصاحبتون هم مفیده
    در ضمن اگر رشتتون دیمند نیست خیلی زود پیگیری کردین الان هنوز تاریخ مصاحبه فایل نامبر های ماه اوت تازه داره اعلام می شه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    سلام دوستان .. بالاخره تاریخ مصاحبه ما هم اعلام شد، 5 آوریل ( 16 فروردین ) .... بعد از فکس زدن بلافاصله ایمیلشون اومد ... به امید موفقیت همه دوستان
    سلام مبارک باشه!!!من فکس نزدم گفتم 6ماه بشه که چند دقيقه ديگه مي شه!!!و هنوز ايميل مصاحبه را دريافت نکردم بايد که مال منم با مال شما يکي باشه اگر طبق روال عادي باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    دوست عزیز جهت اطلاعت باید بگم که دوست من که فایل نامبرش 15 جولای بود ، 4 اسفند مصاحبه داره. چرا اینقدر دیر فکس زدی؟
    سلام.
    با اینکه به قول شما دیر فکس زدم ولی امروز در جواب فکس از همون ایمیلهای اتوماتیک !! فرستادن و گفتن خبرت میکنیم. یه لینک هم دادن که داخلش جدولی بود که توش نوشته بود فعلا" نامه دعوت به مصاحبه فایل نامبرهای ماه جون رو برای ایرانیا صادر میکنن.

موفق باشید.
    دریافت مدارک: 15 ژوئن 2010، فایل نامبر: 20 ژوئیه 2010، دریافت نامه: 21 اوت 2010، مصاحبه: 12 آوریل 2011، فایل نامبر فدرال: 13 آوریل 2011، درخواست آپدیت: 15 آوریل 2013، ایمیل مدیکال: 18 سپتامبر 2013 ارسال مدیکال 14 اکتبر 2013 پاس ريكوئست 22 اکتبر 2013

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha نمایش پست ها
    سلام.
    با اینکه به قول شما دیر فکس زدم ولی امروز در جواب فکس از همون ایمیلهای اتوماتیک !! فرستادن و گفتن خبرت میکنیم. یه لینک هم دادن که داخلش جدولی بود که توش نوشته بود فعلا" نامه دعوت به مصاحبه فایل نامبرهای ماه جون رو برای ایرانیا صادر میکنن.
    به نظر من روی همون ایمیل چند روز دیگر ایمیل بزن و تاریخ مصاحبه را درخواست کن .امیدوارم دفعه بعد جواب بگیری.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha نمایش پست ها
    سلام.

موفق باشید.
    برای اطلاع این جدول منظورش اینه که اگر پروندتون تا ماه زوئن تشکیل شده و مصاحبه تون مشخص نشده می تونید پیگیری کنید که مال شما ژوئیه هستش
    اما مال اکثر ژوئیه ای ها اومده بطور مثال دو نفر از دوستان در 18 و 23 ژوئیه فایل نامبرشونه که به ترتیب 28 و 10 مارس مصاحبشونه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)